Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakupy bezpośrednio z Hifiman Store


WiktorTraktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że HE400i są teraz po 250 dolarów na stronie Hifimana chciałbym je zamówić. I tu pytanie. Słuchawki kosztują 250 dolarów + dodatkowo doliczona jest opłata 40pare dolarów. Sumarycznie wychodzi około 300 dolarów. Czy w tych kosztach jest wliczone cło, podatek itp ? Czy będę musiał jeszcze coś dopłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz maila z powiadomieniem, że nie są w stanie wysłać przesyłki. Paczki z Hifimana idą z Chin do US tylko. A oddział z US nie prześlę ich poza granice w tej cenie.

Trzeba polować na ebay albo amazon. Za każde 100$ możesz liczyć swobodnie 100 zł opłat plus duże koszty przesyłki,

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. W Polsce kosztują one zbyt dużo w porównaniu z US. Nie wiem dlaczego aż taka wielka rozbieżność jest. W sumie to nawet prawie 1000zł taniej byłoby je zamówić na Amazon us, mimo cła i podatków, tylko że ta gwarancja...

Na Amazonie jest oferta, ale pisze ze nie wysyłają do Polski. :/

A orientujesz się może czy da się je jakoś zamówić prosto z Chin? Na allegro była aukcja z przesyłką z Szanghaju? ale obawiam się że to mogą być podróbki czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. W Polsce kosztują one zbyt dużo w porównaniu z US. Nie wiem dlaczego aż taka wielka rozbieżność jest. W sumie to nawet prawie 1000zł taniej byłoby je zamówić na Amazon us, mimo cła i podatków, tylko że ta gwarancja...

Na Amazonie jest oferta, ale pisze ze nie wysyłają do Polski. :/

A orientujesz się może czy da się je jakoś zamówić prosto z Chin? Na allegro była aukcja z przesyłką z Szanghaju? ale obawiam się że to mogą być podróbki czy coś.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/143143-ostateczna-wyprzedaz-sprzetu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifiman wymienil mi edition x V1 na nowa wersje V2 , zupelnie na free. Wartosc przy wysylce podali 40 dolcow a i tak musialem zaplacic €43 oplac celnych ,ale to wysylka byla do Holandii wiec to pewnie co kraj to inne stawki celne. Ogolnie zacna firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vat płaci się od ceny USA czyli od 249$. Do tego dochodzą jeszcze opłaty celne (ok. kilkunastu złotych).

Cło to 2% - US sam nalicza cło. Tylko nie wiem czy z FV przesyłki czy sprawdzają średnią cenę produktu.

Jak zamawiałem z massdropa, to przyszedł Pan z poczty i powiedział tylko, że trzeba zaplacić tyle i tyle i wręczył paczkę także wszystko odbywa się poza Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Udało się komuś zamówić bezpośrednio ze sklepu Hifimana ?

Teraz jest 45% z okazji dnia ojca i HE-400i są za 249 dolców + wysyłka.

Ciekaw jestem realnych kosztów - cło + ewentualny vat, czasu transportu.

Czy polski dystrybutor będzie honorował gwarancję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja bezpośrednio przez sklep Hifimana. Nie licz na to że polski dystrybutor będzie ją honorował. 

Zamawiałem 3 razy z tego sklepu bez większych problemów. Jak chcesz uniknąć opłat możesz ich poprosić o zadeklarowanie ceny nie wyższej niż 20$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności