Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vsonic GR07X


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszych czasach to nawet Monki są przecenione z tymi swoimi 8 dolarami.

 

A przy kupnie nie patrzy się wyłącznie na walory dźwiękowe. Nowe Classici niby mają ulepszoną konstrukcję, ale jak ściągać od chińczyka taniej to cholera wie czy nie dostaniesz starych zapasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mam i słucham od kilku godzin. Na pewno dam im solidnie pograć, bo ponoć u poprzedniego właściciela przegrały tylko kilkanaście godzin. Ale już mogę powiedzieć, że są wyraźnie lepsze od CL i BE. To ewolucja, a nie rewolucja, ale o to mi chodziło. Moje pierwsze wraenia pokrywają się z Waszymi, lepsza dynamika, większa scena, lepsza góra i chyba bas też. Jeszcze nie wiem na ile to kwestia samego balansu, ale z DX200 jest baaardzo dobrze.

 

Zdecydowanie warte 200$, ja zapłaciłem mniej niż połowę polskiej ceny.

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR07x to moje ulubione do DX200, wygrzewały się razem z nim - dorównują mu dynamiką, szybkością i rozdzielczością, i bas jest świetny - po jakiś 200h :)

 

budowa bardzo podobna do poprzedników, ale porównywałem z gr07be i iksy mają większe kopułki i ponoć plastik wytrzymalszy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nieźle, można się było spodziewać wybornego produktu po tym co pokazali w gr07
jak z budową, wrzuciłbyś parę dobrych fotek 



Tak na szybko i przy słabym świetle. Po lewej X, po prawej BE.

f02b427ed4cd4fdddcd4e6d51e163969.jpg

bd953674a5536d959d23403b3df662d4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie na temat, ale słyszałeś all coś o tym nowym modelu od Shozy za 500 zielonych? normalnie pogratulować firmie za marketing, zero info.


Jak kupowałem TFZ B2 początkiem grudnia, koleś z Penonaudio próbował mi sprzedać Shozy Star. Że niby 500$ to tylko w preorderze i że jest już tyle zamówień, że i tak trzeba czekać na nie miesiąc. Oczywiście nawet nie znali specyfikacji, zresztą nadal na stronie jej nie ma. Napisałem do niego przed chwilą, może dowiem się czegoś nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A czy ktoś mógłby porównac GR07X do Sony MDR-EX800?Słuchał ktoś obydwóch?

 

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 15.03.2017 o 21:25, mykupyku napisał:

na mnie zrobiły wrażenie - wszystko lepsze od poprzednich wersji - dynamika, szybkość, przestrzeń, rozdzielczość, lepiej zbalansowane, lepszy kabel z opcją bal. i se

 

Mam gr07 i gr07x - podpisać się tylko mogę pod opinią @mykupyku, zresztą dzięki jego i @all999 dla gr07x referencji  zdecydowałem się na zakup gr07x , mając już i chwaląc sobie gr07 (do zbycia na PW :P )

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też kupiłem gr07x, słucham na hugo i jest przepięknie.

Aż się nie spodziewałem że tak dobrze będzie to brzmiało.

Dynamicznie i nie nudno, ale bez ściemy i fun-owego grania.

Jeśli miałyby jeszcze pełniejsze i płynniejsze wysokie tony to już byłby koniec "szukania".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR07x z DX200 to był mój ulubiony zestaw... aż Andromenda go zmiotła

 

 

GR07x to dojrzałe brzmienie, jest fun, jest analiza, taki złoty środek, absolutnie nieprzekombinowane rzetelne granie

 

DX200 im te wysokie dobrze artykułował plus wyciągał popisową dynamikę

 

do tego grają całkiem analogowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności