Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vsonic GR07X


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

VSONIC GR07X In-ear Earphone

 

Vsonic GR07X-1.jpgVsonic GR07X-2.jpgVsonic GR07X-3.jpgVsonic GR07X-4.jpg

Description:

 

GR07X is balanced and elegant without any modification, which faithfully restores the recording.

The voice of GR07X is clear and full of better dynamic and the Sound is full, bright and pleasant.

 

360 ° adjustable catheter

  • The feeling of ear is considerate which ensures wearing comfortable

Japan-import and 390-layer composite diaphragm

  • Earphone diaphragm is the integration of bio-material as thin as onion skin, which is the powerful guarantee of high-quality sound.

Transmit through 160 shares of silver wire

  • It is four times real than the ordinary wire to deliver sound, each signal wire has a separate insulation layer so that it can reduce the interference between various signal lines to deliver a better sound. In addition, the outer has double-layer TPE material, which reduces the stethoscope effect. Meanwhile, it reduces the wires winding so that it is easy to sort out the wires.

Two kinds of wearing, making it more comfortable to wear, also show self-personality

  • Around-ear wearing and hanging-ear wearing

High-quality outer covering

  • The workmanship of GR07 is delicate, with a good shell texture.
  • As for the outside words of the earphone “GR07 WALK AUDIO” and the indication of “R & L” channels can be clearly seen.

3.5mm L-type design

  • Gold-plated and two-channel plug plays a protective role and it makes a better difference in preventing oxidation, which it makes plugs transmit audio signals much better.

Fashionable & colorful & powerful bass

  • Light body and five stylish color makes others focus on your ears. Youth is shining.

Package

  • GR07X Earphone
  • Storage case
  • 1 pair of Sponge eartips
  • 3 pairs of Silicone eartips

CENA: 210 USD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie cena się zmieniła... prawdopodobnie lepiej trochę dołożyć i kupić FLC8s...

 

gr07 grają świetnie, ale tak do 600-700 zł są opłacalne, a najlepiej po 350, tak jak kupowałem je wielokrotnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GR07 Classic was 70% dynamic driver with a sprinkling of BA speed on top, making it creamy yet the texture was crisp. GR07X sounds like 20% dynamic driver fundation with 80% BA speed and contrast on top. I'm not sure what the new driver does differently, but it's like they made the diaphragm even lighter/thinner than before (it's already described as onion-skin thin), and improved the magnet control aswell.

głównie cena się zmieniła... prawdopodobnie lepiej trochę dołożyć i kupić FLC8s...

 

gr07 grają świetnie, ale tak do 600-700 zł są opłacalne, a najlepiej po 350, tak jak kupowałem je wielokrotnie...

a powyżej tej ceny to czemu nie jeżeli poprawili obudowę i jeszcze dźwięk??

już gr07 są lepsze według niektórych od FLC8 - kwestia gustu wyłącznie.

jeden driver - nie ma nic lepszego ;)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może stalowa obudowa ??

New GR07 is out with improved housing materials. The same price.

New GR07x with GR09's drivers

 

Wysyłam swoje na wymianę gwarancyjną, ciekawe co dostanę...

 

może te różowe :)

gr07 są genialne przez to że na bardzo! niskich poziomach głośności ma się już 100% tego co oferują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już gr07 są lepsze według niektórych od FLC8 - kwestia gustu wyłącznie.

jeden driver - nie ma nic lepszego ;)

To nie jest tylko kwestia gustu. FLC są techniczne lepsze od GR07.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no FLC to bym ich jednak nie porównywał, przede wszystkim dlatego, że FLC da się podstroić. Vsonic można z kolei dostać za w sumie niewielka część ceny FLC, a nie dzieli ich aż taka przepaść żeby w każdym przypadku dokładać do FLC...

gr07x to masz już 200$ vs 300$ także przepaści cenowej już nie ma.

jak cena gr07x w kraju będzie < 900 zł będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, no FLC to bym ich jednak nie porównywał, przede wszystkim dlatego, że FLC da się podstroić. Vsonic można z kolei dostać za w sumie niewielka część ceny FLC, a nie dzieli ich aż taka przepaść żeby w każdym przypadku dokładać do FLC...

gr07x to masz już 200$ vs 300$ także przepaści cenowej już nie ma.

jak cena gr07x w kraju będzie < 900 zł będzie super

 

 

Mówiłem o starej wersji gr07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, no FLC to bym ich jednak nie porównywał, przede wszystkim dlatego, że FLC da się podstroić. Vsonic można z kolei dostać za w sumie niewielka część ceny FLC, a nie dzieli ich aż taka przepaść żeby w każdym przypadku dokładać do FLC...

gr07x to masz już 200$ vs 300$ także przepaści cenowej już nie ma.

jak cena gr07x w kraju będzie < 900 zł będzie super

 

 

Mówiłem o starej wersji gr07.

 

wiem :)

ale ja nie patrzę w ogóle na to ile kosztują tylko co oferują i to IMO jest pułap gdzie liczą się wyłącznie preferencje no i wygląd ;)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

już gr07 są lepsze według niektórych od FLC8 - kwestia gustu wyłącznie.

jeden driver - nie ma nic lepszego ;)

To nie jest tylko kwestia gustu. FLC są techniczne lepsze od GR07.

tu nie ma o czym mówić, FLC8s biją GR07 bezproblemowo, nie o jedną klasę nawet

 

nowość w cenie starych to rewelacja, droższa niewiele, to miła nespodzianka, ale dwa razy droższa to rozczarowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLC8s też grają tak sucho jak GR07 classic? Niby technicznie ok ale brakowało mi dociążenia w dźwięku. Generalnie Vsonici mi się podobały ale stacjonarnie i jak się skupiałem na muzyce. Mobilnie wypadły gorzej od moich Brookstone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Naprawdę spodziewałeś się, że cena będzie oscylowała wokół tej dla starego modelu?

209$ to jest cena detaliczna nie hurtowa także wejź mi to przelicz na nasze

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności