Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo X10


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Pionek nie ma gapless i nie obsługuje cue i nie płaczę :D Płyty w pojedynczych FLACzkach podzieliłem w godzinę, a kolejną godzinę się wrzucały. Także jest spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionek nie ma gapless i nie obsługuje cue i nie płaczę :D Płyty w pojedynczych FLACzkach podzieliłem w godzinę, a kolejną godzinę się wrzucały. Także jest spoko :D

Jesteś pewien z tym gaplessem? Onkyo ma i dla mnie to ma znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem głuchy ale jak dla mnie pionek ma... albo prawie ma ;)

 

Z tego co czytałem to przerwy w x10 nie są długie a brzmieniowo niby lepiej jak x3 ale tak to zawsze piszą na hedfiu.

Jeszcze żeby był taki bezgłośny w tle jak pionek to bym chyba przytulił ale na ten temat to jasnej odpowiedzi się nie doczekam pewnie. Wielu twierdziło że x3 nie szumi a dla mnie już tak. Pionek jest absolutnie cichy. Różnicę naprawdę słychać, zwłaszcza że często śpię ze słuchawkami w uszach.

A recenzji jak nie było tak dalej nie ma (nie licząc jakiejś ruskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niedługo zawiśnie, tak więc jeszcze troszkę cierpliwości proszę ;)

I tak, przerwy nie są długi i brzmi lepiej niż X3. Ale brzmi też inaczej, więc wybór jednego ponad drugi nie zawsze będzie jednoznaczny.

 

Co do szumów, to w trakcie odtwarzania przy niskich poziomach głośności można je zauważyć. Ale to na słuchawkach typu FLC8, które szumią nawet jak nie są pod nic podpięte ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pionek nie ma gapless i nie obsługuje cue i nie płaczę :D Płyty w pojedynczych FLACzkach podzieliłem w godzinę, a kolejną godzinę się wrzucały. Także jest spoko :D

Jesteś pewien z tym gaplessem? Onkyo ma i dla mnie to ma znaczenie.

 

A gdzie to się znajduje ta opcja? Bo albo nie zwróciłem uwagi, albo jestem ślepy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pionek nie ma gapless i nie obsługuje cue i nie płaczę :D Płyty w pojedynczych FLACzkach podzieliłem w godzinę, a kolejną godzinę się wrzucały. Także jest spoko :D

Jesteś pewien z tym gaplessem? Onkyo ma i dla mnie to ma znaczenie.

A gdzie to się znajduje ta opcja? Bo albo nie zwróciłem uwagi, albo jestem ślepy xD
Nie ma takiej opcji w menu, po prostu działa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niedługo zawiśnie, tak więc jeszcze troszkę cierpliwości proszę ;)

I tak, przerwy nie są długi i brzmi lepiej niż X3. Ale brzmi też inaczej, więc wybór jednego ponad drugi nie zawsze będzie jednoznaczny.

 

Co do szumów, to w trakcie odtwarzania przy niskich poziomach głośności można je zauważyć. Ale to na słuchawkach typu FLC8, które szumią nawet jak nie są pod nic podpięte ;)

Super. Czekam z utęsknieniem.

 

Co do FLC to właśnie u mnie pod pionkiem nie szumią wcale. Dopiero jak włączę VO to trochę i dlatego tej opcji nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak X3, x10 obcina początek utworu :( lipa. Może trochę mniej niż X3, ale zawsze :( Do tego podczas przechodzenia do kolejnego utworu słychać cichy trzask.

Edytowane przez luk1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby X10 cierpiał na podobną przypadłość jak XDP100? Chodzi o psujące się gniazdo jack.

 

Nie nastraja to optymistycznie

 

Taka usterka może wystąpić w każdym dostępnym odtwarzaczu z takim złączem zatem nie robił bym z tego problemu. Jeżeli chodzi o x10 to nie było jeszcze ani jednej reklamacji zatem traktował bym to jako odizolowany przypadek.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale już x3 potrafiły padać. Czas pokaże i mam nadzieję, że to właśnie taki odosobniony przypadek. Pioneer jest znacznie droższy a tutaj na forum bardzo wiele osób ma problem z zbyt łatwo wyrabiającym się gniazdem. U mnie też z każdym dniem jest co raz luźniejsze. Byłem poważnie napalony na X10 ale chyba po prostu zaczekam i zobaczymy jak to będzie z nim.

 

Nie wiem czy już było ale widzę recenzję w końcu :)

 

https://muzostajnia.wordpress.com/2017/01/05/xduoo-x10/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale już x3 potrafiły padać. Czas pokaże i mam nadzieję, że to właśnie taki odosobniony przypadek...

 

Tak jak każde inne urządzenie elektroniczne. Od tego jest gwarancja w przypadku jakich kolwiek problemów.

 

Nie wiem czy już było ale widzę recenzję w końcu :)

Od kilku dni już jest i nawet wątek z dyskusją wisi na forum:

http://forum.mp3store.pl/topic/144158-recenzja-xduoo-x10/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

@LuQi oczywiście, że będzie ;) Stoje w kolejce wśród dystrybutorów i jak tylko będzie rozsyłka to dojedzie i do mnie.

 

Temat trochę świeży jeszcze ale Penon ma to do siebie, że wystawia często towar, którego nie posiada. Alien+ wisiał przez 2 miesiące "on stock" a mieli tylko jeden sampel jak wszyscy ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

Tylko to chyba nie do końca jest X10 na sterydach (mimo nazwy), skoro nie ma wyjścia słuchawkowego.

 

Utworzyłem oddzielny temat bo faktycznie to tak naprawdę zupełnie nowe urządzenie. Będę wrzucał wszystkie informacje jakie otrzymam od producenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to chyba nie do końca jest X10 na sterydach (mimo nazwy), skoro nie ma wyjścia słuchawkowego.

To co to jest?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tylko to chyba nie do końca jest X10 na sterydach (mimo nazwy), skoro nie ma wyjścia słuchawkowego.

To co to jest?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności