Skocz do zawartości

xDuoo X10


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wątpienia lepiej niż X3 i to pod każdym względem. Ale z Fiio X7 nie ma nic wspólnego - inne brzmienie, inne możliwości, inna cena. Za to chętnie bym porównał nowe xDuoo z czymś od iBasso.

Swoją drogą, to Headfi trzeba czytać przez palce, bo tam wszystko co nowe, to jest wypas i poziom hi-end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia lepiej niż X3 i to pod każdym względem. Ale z Fiio X7 nie ma nic wspólnego - inne brzmienie, inne możliwości, inna cena. Za to chętnie bym porównał nowe xDuoo z czymś od iBasso.

Swoją drogą, to Headfi trzeba czytać przez palce, bo tam wszystko co nowe, to jest wypas i poziom hi-end.

Dobrze wiedzieć. Na przyszłość będę mądrzejszy ;)

Nawiasem mówiąc też odnosicie wrażenie, że jakoś ta premiera przeszła niezauważona? Na YT żadnego porządnego testu. Brak dobrej recki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużych słuchawek mam teraz tylko HE-400i, ale ich nie podpinałem pod X10.

 

Natomiast brzmienie ma chyba więcej wspólnego z X2 niż z X3. Też granie z wykopem, tylko na znacznie wyższym poziomie. Jako portable, jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to mój pierwszy droższy sprzęt (proszę niech nie lecą ostre przedmioty :ph34r: ) i cóż mogę powiedzieć?

Testuję na moich dotąd najlepszych słuchawkach dokanałowych a mianowicie Cresyn 740S.

Co się rzuca w uszy to lepiej kontrolowany względem clip sport bas.

Na mp3 i flacach dużej różnicy nie odczułem. Niemniej jak odpaliłem albumy HD Leonarda Cohena, które znam bardzo dobrze to szczękopad.

Co uderza od pierwszej chwili to bardzo dobra separacja instrumentów, szersza scena, więcej detali i przestrzenność - choć sądziłem, że będzie bliżej do FiiO x3 gdzie ta przestrzeń mi się bardzo podobała - niemniej słuchałem dawno w mp3store więc mogę dobrze nie pamiętać. Po Cohenie na warsztat poszedł The Division Bell i tutaj złapałem karpia.

Domyślam się, że moje pozytywne wrażenie wynika z tego, że jestem niewyrobiony.

Słucham od około 3 - 4 godzin.

Na pierwsze wrażenie jest dobrze. Co więcej okazało się, żę moje słuchawki potrafią mnie jeszcze zaskoczyć ;)


Głupie pytanie: czy player obsługuje SACD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy wspiera dsd 64 i 128? Czy tylko 64 (albo i az ;) ). Myslicie ze wart swojej ceny?

DSD 64

 

Nosz kurka. Musiałem znowu trafić na ten temat i jeszcze cena... 137 £[/size] na amazon.. Must not DAP!

Na amazonie cena wyższa niż w Polsce dla forumowiczów więc nie wiem czy taka dobra ;) no i oczywiście chińska wysyłka więc dolicz vat 23% Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się miotam bo jak nie ma gapless to słabo :( A podoba mi się bardzo z wyglądu i mam wrażenie że dzięki kółku może być całkiem wygodny w obsłudze. Po prostu chętnie położył bym na nim łapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółko jest takie sobie - lepsze niż Fiio dało do X1, ale przyciski ciągle wygodniejsze. Dobra wiadomość jest taka, że kółko jest zbędne, bo jego funkcje pokrywają się właśnie z przyciskami, tak więc można sobie wybrać :)

A brak gapless, to obecnie panujący trend i prawie żaden grajek go nie ma, niezależnie od ceny. Ale za to X10 dobrze sobie radzi z plikami CUE, więc zawsze jest jakiś substytut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Lorda Ryden:

 

bez gapless to nie DAP.

 

 

Pierdziele taki trend - skandal!

A najgorsze jest to że i tak bym go kupił.

Czekam na jakieś sensowne recenzje na yt. Może po świętach. Liczyłem też na lepszy czas pracy. Dziwne te dzisiejsze standardy. jakby producenci zaniżali celowo pewne parametry. Pewnie coś za coś.

Dziwnie się z tymi DAP porobiło a kiedyś z Clipa się cieszyłem jak głupi ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jakoś brak gapless nie przeszkadza, podobnie jak brak eq, wifi, obsługi cue, gęstych formatów...

To jakiś dziwny jesteś, że Ci nie przeszkadza.Jest nas dwóch.Patrząc po lajkach Inszemu też nie przeszkadza - to jest nas trzech.

 

No, "chopy" ... zakładamy partię? Jakąś sektę audio-religijną ?

Potencjał jest, wszak takich dwóch jak nas trzech wystarczy za czterech ...

Tylko ja tego X10 nie mam, to raczej dooopa zbita, bo brak quorum w sejmie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności