Skocz do zawartości

xDuoo X10


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem dodać link do dobrej okazji na ten odtwarzacz w cenie 147$ dzisiaj tylko do północy (promocja Green Manday). Dodatkowo można obniżyć cenę o 30$ jak użyjesz tego kodu TOPVV1

http://www.tomtop.com/hdd-player-1303/p-v2569.html Nie jest to żadna reklama, po prostu chcę się podzielić dobrą ofertą sam skorzystałem. w innych sklepach standardowa cena to 175$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem obawy co od wyglądu oraz działania kółka jednak po chwili zabawy moje obawy zostały rozwiane. Wygląda bardzo elegancko, matowe aluminium, kółko bangla jak należy i nawet precyzyjnie, pozostaje teraz na spokojnie posłuchać :)

 

xOF2fSQl.jpg

I jak pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania:

1) Czy to prawda, że opuszcza kilka sekund nowego utworu?

Źródło:

https://www.facebook.com/markvtonescientist/posts/1501774176505450?comment_id=1501776363171898&ref=notif&notif_t=like&notif_id=1479228073134454

2) Czy wyświetla okładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na początku miałem obawy co od wyglądu oraz działania kółka jednak po chwili zabawy moje obawy zostały rozwiane. Wygląda bardzo elegancko, matowe aluminium, kółko bangla jak należy i nawet precyzyjnie, pozostaje teraz na spokojnie posłuchać :)

 

xOF2fSQl.jpg

 

I jak pierwsze wrażenia?

a to kaseciak jest? bo tak wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam zapytanie o cenę. Wiadomo coś?

 

Wiadomo, tylko pm/mail

 

Kolejne pytania:

1) Czy to prawda, że opuszcza kilka sekund nowego utworu?

Źródło:

https://www.facebook.com/markvtonescientist/posts/1501774176505450?comment_id=1501776363171898&ref=notif&notif_t=like&notif_id=1479228073134454

2) Czy wyświetla okładki?

 

Nie zauważyłem opuszczania, trzeba jednak zweryfikować większą ilość formatów. Ten użytkownik pisze, że te opuszczanie miało miejsce na kilku plikach a nie na wszystkich

Co od reszty to pobawię się dłużej w weekend to opisze.

Poza tym post jest z listopada gdzie pojawiały się sample tych odtwarzaczy z softem beta z masą błędów. Na tyle było ich dużo, że zrezygnowali w listopadzie z wysyłek sampli do dystrybutorów i wzwnowili w grudniu.

 

Aha, okładki są odczytywane bez problemu:

C5caJA3l.jpg

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut ucha - z q-jaysami zgrywa się b.dobrze, z Gr07 nie, ale to może być kwestia ich niewygrzania. Teraz go sparowałem z xd-05 i katuję BD T90, a jutro sprawdzę jak się w transporcie sprawuje.

Pierwsze przełamanie GR07 mają po 90-100h i prawdę powiedziawszy, to jak w przypadku iBasso IT03, słuchanie ich przed zrobieniem im takiego przebiegu jest... mało satysfakcjonujące :)

Co do samego DAPa, to faktycznie czarna etuja zrobiłaby mu dobrze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało grać jak XD-05, a tu charakterystyka bliżej X2.

Z Mee P1 do metalu nie trzeba nic więcej - petarda.

Już wkrótce sam się przekonam jak to gra. Na anglojęzycznym forum porównywali do ( http://www.head-fi.org/t/823135/upcoming-dap-from-xduoo-the-x10 ) porównują do X7 więc chyba nie jest zły sprzęt. Bigmaras twierdzi, że gra lepiej niż xDuoo x3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności