Skocz do zawartości

Dobor wzmacniacza do kolumn | VINTAGE


Carmazine

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem iż wzmacniacze Fine Arts A9000 są konkurencją dla tych luxmanów L400 i podobnych... Bliźniaczy dla A9000 jest ponoć Philips FA 960... Tego również nie ma. Jednak znalazłem model FA 860 i zbieram informacje o nim.

Jak myślicie to jest jakaś alternatywa czy coś zupełnie innego?

Edytowane przez Carmazine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie czegoś nie znajdę tam powątpiewam w naszą cywilizację...

...ciągle tylko

"nie ma możliwości zobaczenia wnętrza, proszę poszukać sobie sprzętu u innego sprzedawcy"

 

No tak, o minusach już się nie wspomina... lepiej ukryć to i tamto. Ech... weź tu coś kup.

Edytowane przez Carmazine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie czegoś nie znajdę tam powątpiewam w naszą cywilizację...

 

...ciągle tylko

"nie ma możliwości zobaczenia wnętrza, proszę poszukać sobie sprzętu u innego sprzedawcy"

 

No tak, o minusach już się nie wspomina... lepiej ukryć to i tamto. Ech... weź tu coś kup.

Dlatego masz się tak pytać ;) . Jak nie chce to znaczy że ma coś do ukrycia ;) . Proste i logiczne :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na swojego luxmana bądź coś równie "oklaskiwanego" i tyle...

Gorzej że ludzie kupujący są za przeproszeniem "debilami" i pozwalają sobie wciskać wszystko co zostanie opisane HI-END itp. tworząc rynek...

Koleś do którego pisałem i nie chciał udostępnić zdjęć wnętrza L400 pewnie czuje się teraz jak rekin biznesu...

Ludzie licytowali jakby to była ostania sztuka nie wiedząc nawet co tam ukrył ząb czasu. Idą w to ślepo bez opamiętania bo gdzieś przeczytali że "serii L nie trzeba przedstawiać".

Jak ćma do żarówki.

Biznes lepszy niż auta z rajchu bo przebiegu nie trzeba ukrywać... ręce opadają.

 

No i jak podsumuję rynek to swoją uczciwą sztukę może i znajdę w ciągu kilku lat... a może i nawet nie.

Edytowane przez Carmazine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie. Prawie stałem się posiadaczem Fine Artsa A-9000 jednak plan nie wypalił i nadal nic nie kupiłem...

Budżet początkowy maksymalny wynosił do 450zł i nie chciałem dokładać, ale śledząc z grubsza rynek postanowiłem jednak odezwać się do kilku moich dłużników. Trochę odzyskałem, trochę przebalowałem i w efekcie końcowym mam na razie 500zł heh

Do końca tygodnia mam nadzieje że będzie to 700zł...

 

Temat znacie, wiecie czego poszukuje... dlatego zapytam po raz ostatni raczej, czy więcej znaczy lepiej na dziś dzień?

Niby wybór się zwiększa ale... czekam na zdjęcia wnętrza L-400 który by mnie wyniósł po symbolicznym "rabacie" 550zł... L-405 to konstrukcja inaczej brzmiąca z tego co niekiedy można wyczytać i za ten model prawdopodobnie nie wytarguje poniżej 650zł...

Ogólnie żadne to okazje.

Edytowane przez Carmazine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, miałem tego nie pisać, ale meczysz się z decyzją od chyba miesiąca?

Zaczęliśmy szukać w podobnym okresie, z tym że ja już zapomniałem kiedy kupiłem.

Umęczylem nieźle Oskara, wiem to...

Słuchaj Kolego, musisz, po prostu trochę zaryzykować.

Ryzyko jest wpisane w istnienie homo sapiens i nie da się go uniknąć ;)

W każdym razie życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytaj się na

www.winyl.net

 

ktoś ci może organolepytcznie wytłumaczy.tudzież (bez obrazy) jak krowie na granicy.

chichrać jak chichrać ale czasami trzeba zaryzykować. z uwagi na ilość i czasookres tego to zapomniałem nawet pod co on zamierza podlączyć tego ampli. nie chodzi mi tu o kolumny tylko o początek.

były ciekawe luxmany i w dobrej cenie no ale..... .

na alledrogo jest R1030 za prawie 600pln na olx R1033 (prawie to samo) poszłó za 315pln do kolum CL730 spokojnnie by wystarczył no ale ..... to tylko przykład jak wydać kasę ktorą można było by przeznaczyć na jakieś dobre CD bo w cenie 300 pln jest w czym wybierać

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawdę mówiąc to amrowek od 2 miesięcy ciągle coś mi posyłał... I chwała mu za to, z tym że ja za bardzo chce być obiektywny tak zauważyłem. Chciałem czerpać opinii z wielu źródeł, a te mieszały mi w głowie coraz bardziej. Różne klocki brałem pod uwagę, od sprawdzonych i osłuchanych po takie które były wielką, obiecujacą niewiadomą.

Problem wyboru właśnie na tym polega...

A ja wszystko mierze dwa razy by uciąć raz a dobrze...

 

Na dziś dzień już mi się nawet nie chce poszukiwać swojego rodzynka... Mam do zastanowienia się nad l-400 i l-410 i nic lepszego mi do głowy nie przychodzi z dostępnych. Bo obiecałem sobie zakończyć temat do 9 dni gdy skończy się licytacja jedego z nich i zadecyduje...

 

(wytapano z tapczana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności