Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test Aigo Z6 / Audio Heaven Z6


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

A czy u kogoś ten sprzęt obcował może ze słuchawkami TFZ Balance 2M lub TFZ Balance 2?

Bardzo mnie one zainteresowały. I jestem ciekawy jakby się "połączyły" z Z6.

Ehh, im bardziej się zagłębiam w temat, to tym bardziej mi cena słuchawek przesuwa się w górę ;)

Jak już inwestować to inwestować w coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Co prawda w teście TFZ Balance 2M, maciux pisał, że alternatywny przewód trochę odchudza je z basu, ale może to i tak za mało.

Chyba zdecyduję się jak coś na OSTRY KC08T, jeśli brunnerius pisze że super się zgrywają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jouhou

Aigo nie jest producentem tego odtwarzacza i zalecam ostrożność przy wrzucaniu każdego firmware z ich strony do odtwarzacza AH

 

BTW. Aigo nie jest producentem żadnego z odtwarzaczy, który oferuje i każdy model ma praktycznie od innych producentów.

 

Dla posiadaczy AH ostatni firmware jest ze stycznia i nie ma nowszego: http://cloud1.zoolz.co.uk/s-BEcTi6dY

 

 

 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy Aigo Z6 ma na wyświetlaczu informacje o numerze słuchanego utworu i ilość plików w danym folderze? Coś takiego ma X3 i dziesiątki innych DAP-ów, czyli podaje np. 02/11, 07/18 itp…

Patrzę na zdjęcia w sieci Z6 i wygląda na to, że brak tego, ale nie mogę w to uwierzyć jakoś... ma czy nie ma więc? :)

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale to standard, wszystkie DAP-y i wszystkie zwykłe odtwarzacze m3 to mają, to jak elementarz... ;)

 

Aigo Z6 gra lepiej od Xduoo? Dla mnie X3 to bardzo wysoki poziom. Nawet z mp3 potrafi "wycisnąć" moim zdaniem cuda z nagrania - jaki jest Z6? :)

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K551 z Xduoo X3 gra REWELACYJNIE!!!

13 minut temu, griffith napisał:

Z6 ma jedynie numer aktualnie odtwarzanego utworu, a przynajmniej fw, który mam wgrany wyświetla tę informację.

...a jest prosty dostęp do odsłuchiwanego akurat folderu? W Xduoo X3 jak wyszedłeś z folderu osłuchiwanego, to potem od początku na kartę i szukamy z kilkuset folderów ten jeden, nawigacja taka sobie jest w X3... a jak jest w Z6?

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinni popracować nad softem, bo Z6, choć bardzo udany, to oprogramowanie ma wiele drobnych problemów, szczególnie start urządzenia, to ponad 60 sekund... to naprawdę bardzo dłuuuuuugo, już w średniowieczu szybciej DAP-y startowały.. ;) czyli zamiast firmware od Bigmarasa ze stycznia warto wgrać ten 0802a?

 

Niepokoi mnie aku... ze 100% zeszło w ciągu 5 godzin do zera... mp3 320 głośność 100... co to może być? Sprawa "uformowania" się aku po prostu? Pierwsze ładowanie było dopiero...

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie ciągle używasz tych samych kart pamięci?
Bo mi z zapchaną kartą 64GB uruchamia się 27 sekund (moment w którym zaczyna grać muzyka) i trzyma jakieś 10 godzin na jednym ładowaniu, głównie grając pliki FLAC.
Soft najnowszy.

Trzeci grajek, trzeci robiący problemy, ta sama osoba - to nie przypadek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności