Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jest pomysł - objazdowe meety


Superata

  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się pomysł meetów objazdowych?

    • Tak
      35
    • Nie
      0
  2. 2. Czy wziąłbyś w ogóle udział w takim spotkaniu?

    • Tak
      33
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do dyspozycji duże pomieszczenie, salę na 40 osób. Stoły krzesła, toaleta, "szklanki" i nawet ogrzewanie.

Dostępna praktycznie przez cały rok. Nic nie stoi na przeszkodzie, tylko chęci.

No i do tego;

 

capture_08112016_123011.jpg

Edytowane przez jd1210
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to krotko i na temat:

Focal Utopia i Elear

Fostex 900 mkII

Audioquest Carbon oba

wzmak Fostexa

 

To chętnie posłucham i może rozważę.....

To co mam ci zorganizować sprzęt za - może ktoś policzy - bo nie chciało ci sie przyjechać na AVS do Wawy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to krotko i na temat:

Focal Utopia i Elear

Fostex 900 mkII

Audioquest Carbon oba

wzmak Fostexa

To chętnie posłucham i może rozważę.....

 

To co mam ci zorganizować sprzęt za - może ktoś policzy - bo nie chciało ci sie przyjechać na AVS do Wawy? :)

Nie kumam, ale to przeciez Ty/Wy zaproppnowaliscie objazdowe meety a jak ktos napisal co go interesuje to odpisujesz ze mogl sobie na avs przyjechac? Trolling uprawiacie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Objazdowe - to słowo kluczowe - w miejscach gdzie mamy sklepy nie ma problemu ze sprzętem, a już w szczególności w Łodzi.

Dla jednej osoby mam sprowadzić sprzęt za 70k ? Nie licząc Audioquestów bo nie wiem o które oba chodzi.

 

Fostexy 900MK2 już miałem i wrócą do mnie niedługo. Reszta sprzętu do mnie przyjedzie po tym jak ogarniemy sie po targach. No i będę musiał poczekać bo wiele portali, gazet i recenzentów zapisało się na testy. Może pod koniec listopada lub na początku grudnia znajdę okienko w kolejce, ale to tak jak pisałem aby to miało sens nie dla jednej osoby. Trzeba by zrobić meet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wzmaka Fostexa tyko wspomniałem, jeżeli i tak nie będzie go dostępnego w Polsce to nie ma sensu.

A słuchawki wypisałem nowości które pewnie by zainteresowały sporo osób.

Spoko, rozumiem 70k, nie spinaj się, fak jak tylko dla mnie to nie ma sensu ja i tak niedługo posłucham.

Na meet tak, to jest za wielkie za ciężkie i łatwe do uszkodzenia bo lampy. Tak jak pisałem na meet ok, tylko dla ciebie zapraszam do Warszawy.

Zakładam watek o meetingu w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności