Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sluchawki bezprzewodowe do 1500zł?


JackBlack990

Pytanie

Witam. Są jakieś sluchawki bezprzewodowe (niestety konieczność bo mi minijacka z telefonu ukradli) warte polecenia? Jakiś czas temu używałem Sennheiserów Momentum M2 i sobie je chwaliłem, ale są przewodowe, Po krótkim reaserchu często polecane są Bose QC35, Bang Olufsen H7,H8. Ktoś może używał któryś z nich? Sluchawki w 100% do domu. Muzyka rock, metal, alternatywa, soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie patrzyłem na te M2 bezprzewodowe i nawet dobrze bo sprawdzony sprzęt, ale skoro faktycznie z telefonem nie zagrają to muszę odrzucić na starcie. Miałeś może jakąś styczność z tymi H7? Nie wiem czego się spodziewać po nich a z odsłuchem ciężko w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie patrzyłem na te M2 bezprzewodowe i nawet dobrze bo sprawdzony sprzęt, ale skoro faktycznie z telefonem nie zagrają to muszę odrzucić na starcie. Miałeś może jakąś styczność z tymi H7? Nie wiem czego się spodziewać po nich a z odsłuchem ciężko w najbliższym czasie.

Co konkretnie chciałbys wiedzieć? Używam H7 od ponad miesiąca jako główne mobilne słuchawki i póki co jestem zadowolony. Wygrały z M2, Vmoda, H8 i kilkoma mniej znanymi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głównie chciałbym wiedzieć jaka jest ich charakterystyka dźwięku w stosunku do właśnie M2. Na co się nastawić? Dodałeś, że wygrały w starciu z H8. Mógłbym wiedzieć co w H8 Ci nie pasowało? Mam okazje kupić je taniej niż H7, ale jeżeli nie warto to odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głównie chciałbym wiedzieć jaka jest ich charakterystyka dźwięku w stosunku do właśnie M2. Na co się nastawić? Dodałeś, że wygrały w starciu z H8. Mógłbym wiedzieć co w H8 Ci nie pasowało? Mam okazje kupić je taniej niż H7, ale jeżeli nie warto to odpuszcze.

M2 jak dla mnie mialy slabsza przestrzeni zbyt duzo basu - jako plus mialy w zasadzie tylko ciut lepsza wygode niz H7 (chociaz teraz nie mam im juz nic do zarzucenia w tej materii). Co do H8 to jak dla mnie po prostu brzmialy gorzej, zwlaszcza w kontekscie przestrzeni i separacji. Dzwikowo H7 to najlepsze bezprzewodowki ktore slyszalem do tej pory i jesli ktos nie potrzebuje koniecznie ANC to zdecydowanie je polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności