Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne 100zł


przemo8848

Pytanie

Cześć, proszę o pomoc w wyborze

 

- nauszne

- cena ok.100zł, mogą być tańsze nawet jeśli tylko będą jakościowo dobre. Droższe ewentualnie tez ale muszą być warte swej ceny.

- pólotwarte/zamknięte

- do słuchania muzyki, głównie rap, przez telefon/komputer, jednak zależy mi by były to słuchawki portable do wzięcia na miasto. (Telefon Galaxy J3)

- jak najlepszy stosunek cena-jakość

- wygodne, solidne

- co do dźwięku to tu się określić za bardzo nie potrafię, mają grać bardzo ładnie, bass mile widziany jednak nie kosztem innych pasm.

- krótki kabel

- wygląd nieistotny

Edytowane przez przemo8848
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Brałbym w ciemno jeden z modeli Superlux. To są jakby "podróbki" znanych modeli drogich firm. I tak np. Superlux 681 (miałem) kosztuje ok. 100 zł a gra jakby kosztował kilkaset. Miałem wtedy wysłużone Beyerdynamic DT 931 i były zabijane przez te taniutkie słuchawki. Łatwo je i inne ich modele kupisz na Allegro. Powiem więcej, zamówiłem teraz na Thomann.de z 10 modeli ich słuchawek do testów, aby dać się ponownie zaskoczyć i zdziwić, że za grosze można rozwalić konkurencję. Niestety 681 są otwarte, ale firma ma inne modele zamknięte do obczajenia. A na co dzień słucham na słuchawkach za kilka tysięcy. I taka moja rekomendacja. Także tyle :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeszukałem ofertę superluxa i najbardziej podpasowaly mi HD562, portable, krótki kabel, dobre recki i zaledwie 50 zł na allegro, brać bez obaw?

 

Nie chce by było tak jak że spustami nad dokami awei, kupiłem 3 pary i wszystkie się rozlecialy w przeciagu miesiąca.

Edytowane przez przemo8848
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje jeszcze nie przyszły, więc niestety nie potrafię ocenić brzmienia ani solidności tego konkretnego modelu. 681 były bardzo solidne :-) A te? nie wiem :-( Możesz mnie spingować za parę dni, będę już je miał to opiszę wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje jeszcze nie przyszły, więc niestety nie potrafię ocenić brzmienia ani solidności tego konkretnego modelu. 681 były bardzo solidne :-) A te? nie wiem :-( Możesz mnie spingować za parę dni, będę już je miał to opiszę wrażenia.

 

I jak, doszły już? W końcu wziąłem te hd681, ale one nie za bardzo na wyjście także jestem ciekaw tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepnę się pod temat. Szukam słuchawek w granicach 100 zł i zastanawiam się własnie nad SUPERLUX 681 które nowe można kupić nawet za 80 zł na allegro.

Mam też na do poruwnania:

-SONY V150

-SENNHEISER HD201

-PHILIPS 3060

-PHILIPS 2500

 

Czy któreś z nich przebiją dźwiękowo wspomniane Superluxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I jak, doszły już? W końcu wziąłem te hd681, ale one nie za bardzo na wyjście także jestem ciekaw tych.

Niestety Thomann.de zamula, przykro mi, ale chwilowo nie wiem gdzie jest moja paczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki MONZA za odpowiedz ale byłem dzisiaj w sklepie i porównałem z playera Cowon i9 SENNHEISER HD201 i Philipsy, były masakryczni ciche w porównaniu z HD201. Jeśli SUPERLUX jest głośniejszy od tych Philipsów to weżnę go. Szukam słuchawek generalnie do komp i sporadycznie do playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam wszystkie słuchawki Superlux, jakie można było kupić, wszystkie pobieżnie na razie odsłuchane. Wnioski na pierwszy ogień!

 

1. Jeśli brać coś w ciemno to studyjny model z pałąkiem zerżniętym od audio-technica "HD 669". Grają najrówniej, szczegółowo, jest przestrzeń, jest klasa. Referencyjna słuchawka, warta parę kafli, kosztująca grosze. Podobnie ciekawe są HD 660 i HD 330, z czego jedna ma trochę basu, a druga jest studyjnie "płaska", ale zbudowane są beznadziejnie, tandetnie i nie polecam ich specjalnie. Warto dodać, że 669 są zamknięte i dość dobrze wykonane, trzymają poziom. Brałbym w ciemno! Zamierzam je zachować jako słuchawkę referencyjną do porównań.

 

2. Bardzo godne uwagi są te ich najmniejsze nauszniki, choć słabo i tandetnie zbudowane, oraz pchełki - te ostatnie grają zaskakująco dobrze jak na produkt za kilkadziesiąt złotych. Muszę napisać dużymi literami, to jest SZOK, szczególnie te pchełki. Niestety są otwarte i będą przepuszczać hałas. Oraz nie wyglądają powalająco. Za to wygodne, łatwo regulować ułożenie w uchu takim wystającym z nich pypciem.

Edytowane przez ententa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności