Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Battlefield 1


Hakuri

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem trochę w multi wczoraj w tryb operacje. Świetnie się gra, wybrałem 40 graczy, mniejszy chaos. Mapa w Alpach genialna. Przynajmniej w tym trybie. Najważniejsze, że czołgi nie są już tak OP jak w becie. No i naprawili Medyka, tak że działa jak w BC2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakuri

 

Kupuj i nawet się nie zastanawiaj. Ta gra klimatem I WŚ (jej brutalnością, śmiercią dookoła i taką beznadzieją, że zmuszeni zostaliśmy zabijać się nawzajem) po prostu miażdży. Do tego genialna oprawa graficzna (wyżyłowany już chyba na maxa Frostbite), taka, że niekiedy ma się ochotę podziwiać to, co widzi na ekranie (tyle, że dwie sekundy później już się nie żyje ;) ). I w końcu gra, którą po premierze nie okazuje się betą, do której musi wyjść z 10 patchy żeby się nie wysypywała i nie przycinała - panowie programiści przyłożyli się do optymalizacji z tego, co widzę u siebie.

 

Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tą grę (a graczem jestem niedzielnym). Kupować i grać!

 

:)

 

Namówiłeś mnie, wczoraj pojechałem kupić dziś zainstalowane trochę problemów było bo nie mam napędu w swoim PC a net wolny ale już jest lecę na front :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend miałem przejść singla a tylko w multi pykałem :D Z jednej strony brakuje mi mega rozmachu z battlefielda 4 (myśliwce, helikoptery, rakiety, walące się budynki itd itp) a z drugiej strony gra jest mega miodna bo jest bardziej close and personal. Podoba mi się np to co zrobili z pojazdami. W 4 często ktoś łapał czołg czy inny helikopter i jechał nim na pałe w sam środek walki po czym wyskakiwał traktując go jak taksówke. W 1 jak bierzesz pojazd z bazy to jesteś "czołgistą" a nie normalną klasą, jak wyskoczysz to masz pistolet więc automatycznie bardziej dbasz o pojazd bo bez niego jesteś niczym.

 

Klimacik fajny, np jak się przesuwa linia frontu po zajęciu punktów i słychać gwizdki i krzyki do ataku i 30 chłopa wybiega z okopów :D MEGA!

 

Udźwiękowienie też jak zawsze w battlefieldzie miażdży. Jak się strzela w pojeździe i słychać dźwięk spadających łusek odbijających się od kadłuba, albo pusty metaliczny dźwięk po strzale z działa - cudo. Dźwięk po zabiciu kogoś z karabinu też jest niesamowicie satysfakcjonujący ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja właśnie odpalam :D

 

Mój nick na origin

 

we_need_a_war
Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Alpha, w Beta i teraz w wersję ostateczną.

Tryb single faktycznie naciągany a przeciwnicy są jak boty z lat '90, jedynie co, to oprawa i narracja historyczna ratuje.

Tryb on-line dobry, duuuuużo lepiej mi się gra jak w BF4, bardziej przypomina mi to BF3 (grywalność, zabawa z grania).

Szkoda, że osłabili czołg jednoosobowy (w porównaniu do Alpha), ale nie jest źle.

Często gram snajperem - gra się rewelacyjnie, chociaż stock'owy karabin wydaje się najmocniejszy... trochę dziwne, bo kupując nowe karabiny powinien być przyrost mocy obalającej, a tu kicha.

Wsparciak - dobrze się gra, inne klasy, to różnie, najsłabiej medyk, chyba brakuje mi karabinu maszynowego dla tej klasy, ale strzykawka jest OK.

Z trybów najbardziej podoba mi się OPERACJE czyli połączenie szturmu z podbojem.

Oczywiście są jeszcze niedoróbki, tym niemniej można grać śmiało na sprzęcie słabszym - ja mam gtx 580 i spokojnie daję to radę.

 

Podsumowując, BF1 to jest gra, która powoli, powoli zmywa blamaż BF4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, oprawa dźwiękowa - muzyka, dźwięki tła, to mocna strona serii BF (BF3, BF4, BF1)
jeśli ktoś ma ochotę wsłuchać się w klimat drugiej dekady XX wieku, to można tutaj na youtube

 

jednak zawsze w BF'ach brakowało mi dowcipnych, sarkastycznych komentarzy jak w grach serii Unreal Tournament
(first blood, itd...)

Edytowane przez Blondie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 150 zł klucz w sklepie internetowym i mam do wyboru głosy polskie, rosyjskie i angielskie.

Używam jednak "natywnych" bo angielscy lektorzy są moim zdaniem gorsi nawet od polskich youtuberów...

Edytowane przez paatos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O dźwiękach z pola walki to ja nic nie wiem, natomiast widząc poniższych 'aktorów' stwierdzam, że trzeba być strasznym masochistą żeby grać na polskiej wersji językowej. Ten Izak to już totalne dno.

 

A komentarze pod filmikiem czytałeś?

 

Miejcie jeszcze jedno na uwadze kochani. Nasze głosy czeka srogi mastering (czyszczenie, montaż, wywalanie niedoskonałości, poziomowanie, kompresja, equalizacja) i będą one brzmiały jeszcze lepiej bezpośrednio w samej grze/wirze walki.

 

 

Kilka próbek z puli 220 nagranych, czyli nasz udział to 3% całości (220 z 7500 kwestii, 3 z 12 żołnierzy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności