Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Battlefield 1


Hakuri

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

 

To odbierz w końcu zaproszenie na Discord :)

Jest jakiś forumowy discord?
Chyba ni, ale jak złóże pc to może znowu zacznę grać chyba że mnie będą lagi denerwować i się zaś szybko znudzi.

 

Tapnięte na Z3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grałem w BF1 alfa - świetna zabawa

w BF1 beta - świetna zabawa

w BF1 - na początku OK, później nuda, nuda... przestałem grać 3 miesiące temu i jakoś mnie nie ciągnie,

 

co do BF4 - nie podobała mi się od początku mechanika gry, a do tego błędy w samym silniku... dla mnie to słaba produkcja

 

najlepiej grało mi się w BF3, jakiś czas temu zainstalowałem go i nie mogłem się oderwać przez kilka godzin - rewelacja, no ale to już produkcja leciwa.

 

Ostatnio postanowiłem, iż nie będę wspierał płatnych dodatków w serii BF. Podstawowa wersja za prawie 200zł i później dodatki za ponad 50zł... ja dziękuję.

Są gry tańsze, sprawiające większą frajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FPS to aktualnie pogrywam w BF1 kupionego w promocji.

Wizualnie i dźwiękowo to poezja, ale coś z tym gameplayem jest nie tak do końca. Jakiś taki arcadowy jest.

Może dlatego że szybko ląduję martwy.... muszę z lepszym prockiem spróbować

 

Mi najlepiej się grało i czasami odpalam BAD COMPANY 2

Fajna jest też TROJKA a czwórkę kiedyś tylko liznąłem i nie podeszła mi kompletnie

Dobry też był COD:World at War

 

W nowym BF(od 3 w górę) nie psuje mi skala rysowanego świata.

Postacie wyglądają na ludziki - niczym z modeli w skali 1:35, psuję to odbiór moim zdaniem.

W singlu jest normalna skala a multi te maleństwa.

 

Cały gatunek mam wrażenie stoi w miejscu od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Między lipcem a wrześniem do usługi Origin/EA Access trafi BF1 i kilka innych gier (m.in. Titanfall 2, ale to było do przewidzenia).

Bardzo szybko się na to zdecydowali, biorąc pod uwagę, że to świeża i jednocześnie największa obecnie gra sieciowa EA i nadal jest popularna. :) 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
On 20.02.2018 at 5:57 PM, Goban said:

Wiem, że temat jest już dość stary ale widzę że jest na forum kilku graczy BF1. ;) Może warto by zorganizować grupę chociaż 5 osób na kilka rundek co jakiś czas?

Jestem jak najbardziej za, z chęcią pograłbym z forumową bracią, jak coś mam swój własny serwer ts, czynny cała dobę, ale może być też discord, czy tam co innego, zainteresowanych pisać, może byśmy skleili jakąś ekipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2018 o 18:57, Goban napisał:

Wiem, że temat jest już dość stary ale widzę że jest na forum kilku graczy BF1. ;) Może warto by zorganizować grupę chociaż 5 osób na kilka rundek co jakiś czas?

 

Ja grałem jakiś czas temu, ale w sumie raz na jakiś czas mogę pyknąć godzinke - dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności