Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 1000zł - metal symfoniczny


SylverWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądałem naprawdę wieeele tematów dotyczących słuchawek. Aktualnie posiadam: Beats Studio 2.0, SMS Audio Street 50 Bluetooth, Denon AH-D401. Jak widać nie są to najlepsze słuchawki. Poszukuje słuchawek do 1000zł przede wszystkim mobilnych (niekoniecznie bluetooth), oferujących brzmienie nastawione na metal symfoniczny, ale może być zrównoważone dla każdego typu muzyki. Nie może im także zabraknąć totalnie bassu. Nie jestem bass-headem (od bassu mam denony), jednak nie chce by całkowicie zniknął. Słucham głównie zespołów tj Nightwish, Epica, Evanescence, Lacuna Coil, Within Temptation. Nie zależy mi na wyglądzie (tym razem), ale raczej na trwałości i przyzwoitych rozmiarach na ulicę (jeśli jednak jakieś słuchawki będą na tyle dobre w swoim wydawanym dźwięku to też rozważę zakup, jednak posiadam tylko meizu pro 5 do napędzania, żadnego wzmacniacza, słucham też muzyki na komputerze).

Tak, wiem, że te słuchawki które posiadam to złom, jednak mi się podobają :)

Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to byłbym ogromnie wdzięczny. Niestety w moim mieście nie ma miejsca, w którym można by było odsłuchać różnych propozycji.

Rozważałem słuchawki:

- denon d600

- xiaomi mi hifi

- akg k550

- ath m50x

- sennheiser momentum over-ear

- marshall monitor

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50x na pewno da sobie radę w takiej muzyce, stawiają na mięcho i radochę ze słuchania grają trochę V-ką (góra i bas nieco bardziej zaakcentowane względem średnicy). Przestrzenią niby nie grzeszą, ale wymiana padów na głębsze (od HM5 pasują) trochę poprawia ten efekt. Telefon spokojnie im da radę.

Wymiarowo i na mieście sobie poradzą, nie są to kolubryny pokroju K550, choć do najmniejszych też nie należą. Za to są składane i mają odpinany kabel, co pod kątem wychodzenia z domu też jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy "do przesłuchania" dopisz jeszcze Shure SRH840 - sporo radochy dają ze słuchania, a od M50 naturalniejsze co przyda się w tych bardziej symfonicznych kawałkach.

Są składane i z odpinanym kablem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT770 Pro 32Ohm z padami HM5 supersoft generują masę mięcha z niezłym poziomem detali.

AKG K545 podobnie.

Może Yamaha HPH-MT220? To takie podrasowane, kulturalniejsze M50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności