Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub MEE Audio


markdover

Rekomendowane odpowiedzi

M6 Pro, w moim przypadku, to słuchawki mające u mnie dożywocie. Jest w nich takie coś, co mnie cieszy :) P1 też były super, ale nie zgrały się z moim setupem. DX80 + B1 nie były dla nich dobrymi kompanami. Za to przyznaję bez bicia, ze sposób grania iModa + Fiio E12A, do których podłączone były P1... Mindblown.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1 są piękne, są wzorem wygody i jakości wykonania... Tylko za mało mięsa ;< Nie wiem, jak by zagrały z Pionkiem, ale DX80 to dla nich kiła i mogiła ;< Więc poszły w świat moje ukochane "666"... No cóż.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1 są piękne, są wzorem wygody i jakości wykonania... Tylko za mało mięsa ;< Nie wiem, jak by zagrały z Pionkiem, ale DX80 to dla nich kiła i mogiła ;< Więc poszły w świat moje ukochane "666"... No cóż.

Są w bardzo dobrych rękach! Codziennie grają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1 są bardzo dobre, ale niestety - nie ma prądu nie ma grania. W dzisiejszą podróż zabrałem P1 i AK Juniora (a nie sprawdziłem w domu tego połączenia) i...dobrze, że zawsze mam ze sobą customy, ponieważ P1 na juniorze brzmią...żałośnie, jak nie one. Także dx90 na high gain nie jest szczególnie wydajną opcją...Być może jest to kwestia, że miałem wcześniej okazję posłuchać P1 podpiętych do c10+B1 i stąd wiem na co je stać. Na szczęście sytuację ratuje xduoo xd-05, na którym P1 rozwijaą skrzydła.

 

Pozostaje jedynie dodać, że fenomenem jest dla mnie Shozy Alien, z którym P1 brzmią doskonale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1 grają tak jak wyglądają - czyli pięknie. Może nie są jakoś super wyczynowe, nie robią konkretnej rzeczy wybitnie, nie mają mocarnego basu ale całościowo dźwięk jest po prostu bardzo przyjemny w odsłuchu, muzykalny, a jako wisieńkę na torcie mamy świetne poczucie przestrzeni jak na doki. Dla mnie ich jedyna wada to ww. trudność w napędzeniu. No i życzyłbym sobie, żeby każde doki były tak pancernie zbudowane jak one.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A macie może jakiś patent na wygodne noszenie P1 pod czapką? Przy zakładaniu ich OTE ucisk czapki powoduje, że słuchawki delikatnie wychodzą z uszu i traci się "seala". Przy klasycznym noszeniu słuchawki dość mocno wystają z małżowiny i też nie jest zbyt wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności