Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kilka streamerów na testy


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mam kilka sprzętów na testy jak ktoś chętny piszcie do mnie o szczegóły.

Jeden warunek wypożyczenie równa sie tekst. Ostatnio wysyłaliśmy wam sprzęty a nawet nie doczekaliśmy się wzmianki o wysłanych wam produktach.

 

AudioCast M5 - totalny minimalizm

 

iEast SoundStream - znacznie większe możliwości

 

Auralic Mini - wiadomo, najlepszy bo mam go prywatnie :)

 

Są też inne modele ale na początek te trzy.

Ktoś poważnie zainteresowany?

 

Kasza może ty?

 

audiocast-wirelessmusic-7.jpgm30_g_small.jpgaries-mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ceny u nas jeszcze nieustalone - M5 i iEAST. Cenę Auralica Mini znacie produkt jest w sklepie online jak i były na niego organizowane promocje. W tej chwili to:

 

http://www.mp3store.pl/article/auralic-aries-mini-black-ean.4251190800024,2016030174647120639.html

 

Oczywiście każdy forumowicz ma opcje dogadania się ze sprzedawcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten iEAST wygląda ciekawie. Dlatego pytam o cenę, bo zastanawiam się jak ma się do zachwalanego Auralica. Na niemieckim amazonie jest za 110 euro - porównując ceny/możliwości- może być killer.

Z kolei Audiocast 49 euro. Drożej niż Chromecast. Opłacalny tylko wtedy, gdy gra lepiej od niego bezpośrednio z dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Bywalec

Ten iEAST wygląda ciekawie. Dlatego pytam o cenę, bo zastanawiam się jak ma się do zachwalanego Auralica. Na niemieckim amazonie jest za 110 euro - porównując ceny/możliwości- może być killer.

Z kolei Audiocast 49 euro. Drożej niż Chromecast. Opłacalny tylko wtedy, gdy gra lepiej od niego bezpośrednio z dziury.

 

Porównam niebawem wszystkie trzy - razem z Auraliciem Mini.

 

Ten Audiocast ma wyjście optyczne? Bo w internecie widzę sprzeczne informacje.

W instrukcji, jaka jest w pudełku z nim jest opisane tylko jako wyjście stereo. Przyznam, że też mnie to zdziwiło, bo raz, że faktycznie to konkurencja dla Chromecasta, dwa, że optyk w przypadku tego typu urządzen jest rozsądnym rozwiązaniem (izolacja galwaniczna).

 

Osobiście mnie interesuje, jak będzie się miał Auralic Mini do iEASTa, aczkolwiek oczywiście porównam wszystkie trzy urządzenia ze sobą, zarówno na torze słuchawkowym (Stax i nie tylko), jak i także na torze głośnikowym u siebie.

 

Aries Mini ma jeszcze opcję zamontowania dysku, i to też chcę sprawdzić - interesujące może być porównanie jakości dźwięku w przypadku streamingu z sieci oraz bezpośrednio z dysku oraz kilku innych szczegółów, w które teraz, jeżeli pozwolicie, nie będę wchodził.

 

EDIT: Jeszcze jedna kwestia - Auralic to jest Auralic, firma ta robie takie sprzęty, jak chociażby Vega, która jest jednym z lepszych DACów zrobionych na chipsecie ESS Sabre, co więcej, jest to jeden z niewielu (do dzisiaj nawet) DACów, które dokonują upsamlingu sygnału używając customowego rozwiazania a nie filtru w samym układzie przetwornika. Dlatego też tym bardziej jestem ciekaw, jak się będzie miał Aries Mini do iEASTa.

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności