Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Potężny bas w K702... co prawda ich nie słuchałem, ale z tego co wiem mają go mniej niż K550, K7XX czy Q701, więc z tym potężny to coś mi tu nie gra. :) A jak patrzę w sygnaturkę, to pewnie słyszałeś je odpowiednio napędzone... Z Cayinów nie grają lepiej?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prężny, nie potężny :) Taki krótki, szybki. K702 wolę z Mojo niż z Cayinem. Sprawdziłem przed chwilą na Solar Sailer z Tron: Legacy i grają cały ten subbas i nawet się nie rozjeżdża. Mad Dogi sobie gorzej z nim radziły. Bjork Hyperballad buczy aż miło. Zawsze mogę Ci je przecież podesłać, to sprawdzisz :) jakby co, to PM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą na Solar Sailer z Tron: Legacy i grają cały ten subbas i nawet się nie rozjeżdża

no dokładnie, to jest w nich genialne a tak ludziska na to narzekają

 

to nie są słuchawki Vkowe jeżeli ktoś się łudzi :)

@ hibi , jak oceniasz dx80 w stosunku do mojo?

nie mnie oceniać

mam oba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo Onkyo nie przeszkadza. Co więcej - można je nawet połączyć. ;)

Ja po zakupie Pioneera miałem w planach sprzedaż Mojo, ale jakoś obroniły się obydwa.

Ostatnio przez 1,5 miesiąca mojo leżało w serwisie a już zdążyliśmy się bardzo polubić (wcześniej), teraz mam radość powrotu do tej znajomości i tylko na tym chciałbym się skupić.

To jest dla mnie jakby niezakończony projekt, dopiero kombinuje "okablowanie" z jednoczesnym ładowaniem, spięcie z telefonem i testy "w boju" (rower/miasto/praca/dom).

Mam sprecyzowane potrzeby, takie czysto użytkowe i obecnym celem jest odpowiedź na pytanie czy mój zestaw z mojo jest w stanie je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kabelki będę potrzebował żeby połączyć mojo z iphonem? Zgaduje, że małą przejściówka lighting - usb micro się nie nadaje. Czytałem o apple camera connection kit, ale chciałem się dowiedzieć, czy nie ma czegoś tańszego. Jakoś nie mam ochoty płacić 130 zł za kabel do którego i tak muszę podłączyć jeszcze. Szukam czegoś w stylu fiio L19 (niestety nie znalazłem żadnego sklepu, w którym jest dostępny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli może, to super, mam taką przejściówkę u siebie :). Mojo jeszcze nie mam, kurier go przywiezie jutro/pojutrze. Chciałem już sobie coś zamówić, żeby jak najkrócej czekać na zabawę z telefonem. Mam jeszcze jedno pytanie, jaki kabel usb polecacie do podłączenia mojo do komputera? W recenzji przeczytałem, że ten dodawany do pudełka jest strasznie krótki. Potrzebuje takiego ok 0,5m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta mała przejściówka nie zadziała, musi być na kablu. Musisz szukać na aliexpress iphone OTG, najlepiej poszukaj w tym wątku, gdzieś wklejałem link do takiej, która działa (a sprawdziłem 3, więc to nie taka prosta sprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daje rade 702? Co zmienia B1 w torze pomiędzy AKG a Mojo?

 

U mnie przede wszystkim zmienia wygodę :) Ale tak na serio to Aune B1 łagodzi trochę to nasycenie Mojo, co w przypadku Mad Dogów jest ok, ale np. na K702 działa niekorzystnie. Doszedłem w końcu do wniosku, że ktoś po coś robił Mojo tak a nie inaczej i jeśli nie podoba mi się jego charakter, to lepiej je sprzedać niż kombinować. Także podsumowując K702 z Mojo - fajne przestrzenne i ocieplone kolorowe granie, a z Mojo + Aune B1 - pewnie trochę bardziej napowietrzone i precyzyjne, ale za to nieco mniej muzykalne (w tym połączeniu gra podobnie jak Pioneer).

 

 

B1 daje właśnie fajnie dociążony i muzykalny dźwięk, dziwne. Może K702 niedomagają na Mojo i akurat tak się złożyło, że jest to przyjemne w odbiorze? Mojo mam pod ręką, ale AKG niestety nie, więc na ten moment nie mam jak sprawdzić :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak, ten kolor może nie komponuje się najlepiej (są inne), ale sposób mocowania mojo jest genialny - pomysł zaczerpnąłem z internetów.

Moim zdaniem drugim ciekawym jest ten 3M dual-lock "rzep", nawet kupiłem, ale jeszcze nie testowałem.

Na razie "obcy" u mnie daje radę, funkcjonalnie zupełnie zero problemów i to przy dość dynamicznej jeździe na rowerze z "kanapką" w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.


Panowie, tak, ten kolor może nie komponuje się najlepiej (są inne), ale sposób mocowania mojo jest genialny - pomysł zaczerpnąłem z internetów.

Moim zdaniem drugim ciekawym jest ten 3M dual-lock "rzep", nawet kupiłem, ale jeszcze nie testowałem.

Na razie "obcy" u mnie daje radę, funkcjonalnie zupełnie zero problemów i to przy dość dynamicznej jeździe na rowerze z "kanapką" w kieszeni.

a jak sie nazywa ta lampka rowerowa i gdzie ją można nabyć?

 

Dual-lock tez niezly, ale u mnie odpada, bo podpinam pod telefon i kombinuje jakiś ekran, bo brumi jak jasna cholera.

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem bliżej, ale jeśli ktoś cierpliwy to z chin można zamówić "aliena" na ibeju:

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Bike+Bicycle+Motorcycle+Mobile+Phone+Mount+Holder+silicone&_sop=15

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności