Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Już po miesiącu i 17-tu dniach czekania na serwis, odebrałem swoje mojo, wymienione na nowe - trzeci egzemplarz, mogę teraz powiedzieć że nadaje się na "wykrywacza usterek", bo mam wrażenie że nowe mojo pomimo braku poprzednich usterek ma nowe.

Jakby nie patrzeć/słuchać, słyszę spory szum/hiss z flc8, od razu po podłączeniu słuchawek, nawet bez uruchamiania odtwarzania.

 

Czy Wy macie zauważalny szum/hiss na swoich mojo z flc8 lub innymi armaturami?

miałem na coaksie z gr07

zmiana podświetlania na słabsze jeszcze zakłócenia potęgowało

 

jaki serial??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po miesiącu i 17-tu dniach czekania na serwis, odebrałem swoje mojo, wymienione na nowe - trzeci egzemplarz, mogę teraz powiedzieć że nadaje się na "wykrywacza usterek", bo mam wrażenie że nowe mojo pomimo braku poprzednich usterek ma nowe.

Jakby nie patrzeć/słuchać, słyszę spory szum/hiss z flc8, od razu po podłączeniu słuchawek, nawet bez uruchamiania odtwarzania.

 

Czy Wy macie zauważalny szum/hiss na swoich mojo z flc8 lub innymi armaturami?

U mnie na flc8 grobowa cisza (po USB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już po miesiącu i 17-tu dniach czekania na serwis, odebrałem swoje mojo, wymienione na nowe - trzeci egzemplarz, mogę teraz powiedzieć że nadaje się na "wykrywacza usterek", bo mam wrażenie że nowe mojo pomimo braku poprzednich usterek ma nowe.

Jakby nie patrzeć/słuchać, słyszę spory szum/hiss z flc8, od razu po podłączeniu słuchawek, nawet bez uruchamiania odtwarzania.

 

Czy Wy macie zauważalny szum/hiss na swoich mojo z flc8 lub innymi armaturami?

U mnie na flc8 grobowa cisza (po USB)

 

 

U mnie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wyraźnie bardziej, pozostałe dwa na poziomie granicy "słyszalności czegokolwiek" - czyli dokładnie tak jak pamiętam moje poprzednie egzemplarze.

W obu przypadkach testowych to koledzy sami potwierdzili efekt/różnicę, z czego się nawet cieszę, bo znaczy że wiem co słyszę.

Radość szybko przechodzi kiedy uświadamiam sobie że to oznacza kolejną wizytę w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, jak zostawię ipoda wpiętego pod mojo na noc to rano ipod ma wydrenowaną baterię... Już myślałem, że mi bateria zdycha w ipodzie, a to tylko mojo z niej życie kradnie. Drań jeden.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich testów wynika że mojo nie pobiera zasilania z usb, za to ipod "musi" podtrzymywać połączenie usb z podłączonym urządzeniem (obojętne czy to z mojo czy z innym urządzeniem usb).

Przynajmniej jest tak w przypadku androida, jest program pokazujący chwilowe zużycie energii (ampere), widać jak wzrasta z podłączeniem dowolnego urządzenia usb (np. pendrive, usb-hub czy mojo).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wyraźnie bardziej, pozostałe dwa na poziomie granicy "słyszalności czegokolwiek" - czyli dokładnie tak jak pamiętam moje poprzednie egzemplarze.

W obu przypadkach testowych to koledzy sami potwierdzili efekt/różnicę, z czego się nawet cieszę, bo znaczy że wiem co słyszę.

Radość szybko przechodzi kiedy uświadamiam sobie że to oznacza kolejną wizytę w serwisie.

Powinien Cię Andi, Chord zatrudnić jako testera jakości produktów :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ipod popełnia conocne samobójstwo. Zwracam honor Mojosowi. :)

 

Kradł za to FiiO X5ii - na potęgę - jeden telefon mi go odcinał i wyświetlał komunikat o za dużym poborze energii przez podłączone urządzenie. 2h i telefon padał.

 

Ostatnio wróciłem do Mojo już zdecydowanie bez Aune B1 - jakoś pasuje mi ten sprzęt do słuchawek, które są naturalnie mało nasycone i analityczne - uwielbiam go z K702 - ogromna scena i zamiast suchości AKG, ładna nasycona średnica i całkiem fajny bas - polecam wypróbować to połączenie. Ciekaw jestem, czy nie dałoby rady vs HD800s z jakimś surowym tranzystorem - jakby zrobić ślepe testy i wziąć kogoś nieznającego modeli, cen, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już po miesiącu i 17-tu dniach czekania na serwis, odebrałem swoje mojo, wymienione na nowe - trzeci egzemplarz, mogę teraz powiedzieć że nadaje się na "wykrywacza usterek", bo mam wrażenie że nowe mojo pomimo braku poprzednich usterek ma nowe.

Jakby nie patrzeć/słuchać, słyszę spory szum/hiss z flc8, od razu po podłączeniu słuchawek, nawet bez uruchamiania odtwarzania.

 

Czy Wy macie zauważalny szum/hiss na swoich mojo z flc8 lub innymi armaturami?

miałem na coaksie z gr07

zmiana podświetlania na słabsze jeszcze zakłócenia potęgowało

 

jaki serial??

 

 

Uuu, słabo... Czyli nie da się oszukac stacjonarnego daca dacem/ampem mobilnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem Mojo jako stacjonarny DAC i zawsze szybko rezygnowałem z jego usług w tej roli.

Urokliwy, zachwyca , jako wzmacniacz, DAC do słuchawek, ale na głównej scenie lekko rozczarowuje.

Ciekawe dlaczego ?

Mamy zgadywać dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade 702? Co zmienia B1 w torze pomiędzy AKG a Mojo?

 

U mnie przede wszystkim zmienia wygodę :) Ale tak na serio to Aune B1 łagodzi trochę to nasycenie Mojo, co w przypadku Mad Dogów jest ok, ale np. na K702 działa niekorzystnie. Doszedłem w końcu do wniosku, że ktoś po coś robił Mojo tak a nie inaczej i jeśli nie podoba mi się jego charakter, to lepiej je sprzedać niż kombinować. Także podsumowując K702 z Mojo - fajne przestrzenne i ocieplone kolorowe granie, a z Mojo + Aune B1 - pewnie trochę bardziej napowietrzone i precyzyjne, ale za to nieco mniej muzykalne (w tym połączeniu gra podobnie jak Pioneer).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

all999 => Dlatego jestem na tym forum, aby się czegoś dowiedzieć, znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania ;-)

 

A tak poważnie , lekko dziwi, że odstaje od DACów stacjonarnych, a np. te same DACi użyte w roli Mojo wcale nie są lepsze od niego ,a nawet odwrotnie, czyż to nie dziwne ?

Edytowane przez gutekbull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi, możesz coś więcej napisać o połączeniu Mojo z FSP? Tak z pamięci to chyba powinno się to wyśmienicie zgrać, jak miałem FSP, to nie było Mojo na rynku... A i widzę, że używacie 702 - jak z basem z Mojo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi, możesz coś więcej napisać o połączeniu Mojo z FSP? Tak z pamięci to chyba powinno się to wyśmienicie zgrać, jak miałem FSP, to nie było Mojo na rynku... A i widzę, że używacie 702 - jak z basem z Mojo?

schodzą niżej niż takie fidelio X2, modżo daje im radę ale się nie znam bo nie miałem elektrowni do nich

FSP też dostały wypełnienia, nie ma cyfrowości w graniu Mojo co bardzo cenię

sprzęty za 700 zł

 

hibi =>

dziwi mnie fakt ,że nie zastosowano w Mojo "szybkiego ładowania" mam takie coś w LG V10, a ponoć takie nowoczesne to zasilanie ;-) ?

 

nie wiem czy nowoczesne ale mega wydajne - czytaj sprawne

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności