Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Moim zdaniem nie. Ale to zależy czego oczekujemy, Mojo jest bardzo łagodny

Z tą łagodnością to bym nie przesadzał. Raczej naturalność bez ostrości, ale to też nie tak, że żadne słuchawki np nie zasybilują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem nie. Ale to zależy czego oczekujemy, Mojo jest bardzo łagodny

Z tą łagodnością to bym nie przesadzał. Raczej naturalność bez ostrości, ale to też nie tak, że żadne słuchawki np nie zasybilują.

 

Prawda, pisałem tylko o tym z czym słuchałem, ale to nie jest normalne ;)

Ale to co można o nim napisać że nie jest cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie za bardzo kumam o co chodzi z tą łagodnością. Powiedziałbym raczej w drugą stronę - nie wyostrza. Nie słyszę także obciętej góry w Mojo o której niektórzy piszą, od razu by mi to na Staxach wyszło. Przewinęło się troche tych słuchawek u mnie z Mojo i na pewno nie ma tendencji do wycinania góry. Widzę to po HD10, jest nadal jasno, góra ciągnie bardzo wysoko, czasami nawet za bardzo. Dla przykładu z Taczki 5G jest zdecydowanie cieplej i góra jest lekko zmiękczona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Mmojo daje energetyczną muzykę, właśnie tak nie dociążoną, ale z dużą dawką energii i emocji, a równocześnie w miarę lekką. To daje moim zdaniem brak ostrości, dużą muzykalność i przyjemność ze słuchania.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym slowem topowych dapow nie przewyzsza

Dzieki

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Od Teac'a i C4 jest wyraznie słabszy (nie w sensie mocy) co do QP1R tu bym nie był do końca pewien. To oczywiście moja subiektywna opinia.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi, parowales dx80 z Mojo?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

tylko sprawdzałem ale nie słuchałem dłużej

czekam na kabelek COAX od majstra

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli jednym slowem topowych dapow nie przewyzsza

Dzieki

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Od Teac'a i C4 jest wyraznie słabszy (nie w sensie mocy) co do QP1R tu bym nie był do końca pewien. To oczywiście moja subiektywna opinia.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Moim zdaniem Mojo z większością słuchawek jest lepszy (nie w sensie mocy:) ) od Teac'a, Opus'a, HM901, X7, ... Przy czym ja używam go z dokami i pod tym kątem oceniam. Nie spotkałem się jeszcze ze źródłem do którego brzmienia nie miałbym najmniejszych uwag - z wyjątkiem Mojo.

 

Tak na marginesie nie powinniśmy oceniać DAPów czy DAC/Ampów bez zestawienia ze słuchawkami. Na moje uszy Opus brzmiał genialnie z Earsonics Velvet, ale już z FLC8 lepiej brzmiał X7. Mojo wymiata z FLC8, ale z Flare Audio R2a/R2pro lepiej sobie radził dx90, itd...

Cały czas zapominamy o synergii, a to kluczowa kwestia. DAP/DAC sam z siebie nie brzmi - to słuchawki/głośniki grają, a oceniać powinniśmy dane zestawienia.

 

Ja przekonałem się, że Mojo generalnie gra najlepiej ze wszystkiego co słuchałem i zawsze przynajmniej bardzo dobrze, ale zdarzają się połączenia z niektórymi DAPami, które brzmią lepiej.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej mnie uspokaja bo teac z pm3 zgrywa sie genialnie :)

Bo pytam w sumie nie wlasnie synergi a ze to po prostu klasa wyzej. Skoro nie to juz spie spokojnie ;)

Ale i tak poslucham. Bo sygnatura brzmi ciekawie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@touok FLC8 podałem jako przykład, ale jak już wielokrotnie mówiłem moim zdaniem to najgorsze słuchawki do testowania sprzętu, bo grają świetnie z każdym sprzętem :) oczywiście z każdym dobrym sprzętem, a zakładam że tylko o takich tu mówimy. Czasami nie mogę wyjść z podziwu jak FLC brzmi z Samsungiem EDGE+.

 

Geek'a niestety nie miałem bo choć chciałem go posłuchać od czasu zakupu mojo przestały mnie interesować combo typu DAC/amp.

Tak czy inaczej tylko się cieszyć że tyle znakomitego sprzętu mamy obecnie do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko, kto robi te sprzęty? TEAC ma line-in, a nie ma line-out, QP1R nie ma DACa USB, a Pono nie ma digital out i DACa USB. Mam mieć 3 DAPy, żeby dobrze grało i działało tak jak chcę? :) X5ii ma wszystko - tylko szkoda, że nie gra tak jak tamte trzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. To glowny obok directory listing brak teaca...

Acz ostatnio nie doskwiera mi w nim nic bo i tak nowej robocie stacjonarnie nie mam nic :)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności