Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fostex HP - V1 mobile tube amp


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jest szał :) Dla mnie bomba. Łódź wreszcie dostała HP - V1!

Słucham dopiero drugi dzień więc tak naprawdę wszystko przede mną, ale juz teraz wiem: CHCĘ!!!

 

Postaram się w tym temacie opisać co nieco ten wzmacniacz. Mam tez nadzieję, że podzielicie się z nami opinią na jego temat.

Jak wspomniałem słucham go krótko, ale już na tym etapie odbieram go bardzo dobrze.

Jedyny mankament jak na portable to wielkość - no ale to tube amp :)

Jak widzicie na zdjęciach gra u mnie teraz ze stareńkimi 600 ohmowymi HD430 i daje radę :)

Słuchawki nie straciły na analityczności, a zyskały ciepełko na dole. Basik zrobił się bardzo przyjemny...analogowy i spójny :)

Przy dynamicznym graniu zespołów typu Linkin Park przy dużej ilości przesterów wzmacniacz potrafi się lekko zagubić. Z tym, że przy każdym kolejnym odsłuchu jest lepiej.

Bardzo podobało mi się połączenie z AKG K701/2 - mógłbym przytulic takie na stałe.

Fostex grzeje się znacznie mniej niż np pracujący z nim QP1R :)

Kolejne świetne połączenie to Edition X mniam :)

 

Teraz słucham na iPadzie podłączonym z DragonFly Red i K612 Azahiela na wymienionym kablu. Same słuchawki po Roberta poprawkach zyskały dużo życia, jeszcze więcej przestrzeni i lekko rozpasany bas. Czytaj jak dla mnie za dużo.

HP - V1 sprawił, że basu jest nadal sporo, ale jest dobrze opanowany i mimo lekkiego ocieplenia wybrzmiewa szybko z odpowiednim uderzeniem.

 

Na pozostałych sklepach też już powinien wylądować Fostex więc pozostaje tylko umówić się na odsłuch i sprawdzić jak w rzeczywistości smakuje HP - V1

 

Link do produktu: http://www.mp3store.pl/article/fostex-hp-v1-wzmacniacz-lampowy-przenosny-ean.4995090304298,2016290826710132650.html

 

IMG_0553.JPGIMG_0554.JPGIMG_0555.JPGIMG_0556.JPG

 

 


Dziwna sprawa, Dragon Red podłączony do lapka gra masakrycznie cicho. Podpinam wzmacniacz różnica niewielka. Podpinam wzmacniacz bezpośrednio wszystko ok. Głowę chce urwać. Ten sam Dragon + tab lub player + wzmacniacz wszystko ok. Dziwne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie techniczne - on chodzi tylko z baterii, czy można go podpiąć do gniazdka?

 

I drugie pytanie - ile REALNIE trzyma bateria - na stronce macie info, że 10 godzin, ale ja to niedowiarek jestem ;) .

 

EDIT - pierwsze pytanie nieaktualne, doczytałem co trzeba...

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności