Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki w granicach 500zł


domin71

Pytanie

Witam, potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek nausznych półotwartych/zamknietych do muzyki elektronicznej gł. minimal/ deep house ale również ambient nujazz/downtempo. zależy mi na dobrze kontrolowanym basie najlepiej gdyby był punktowy i schodzil nisko, nie był rozlazły/przekoloryzowany/ jak i nie zasłaniał pozostałych pasm, dźwięk mógłby być neutralny trochę surowy. Odsłuchy były by tylko w domu. Źródło to stary poczciwy laptop ze zintegrowana karta mam też dac-a audioengine D2 podłączonego do wzmaka nad 326bee ale w dacu nie ma wejścia słuchawkowego więc rozważam zakup lepszego źródła lub ew. wzmacniacza słuchawkowego. Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Budżet?

T70 z padami HM5 idealnie mi pasują do opisu... trudność w wysterowaniu średnia.

Z innych ciekawych to DT-150 imo na welurze

i AH-D600... ale do tych ostatnich proponowałbym watolinę do komory akustycznej, żeby bas nabrał kontroli... ich niewątpliwym plusem jest łatwość wysterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Budżet?

T70 z padami HM5 idealnie mi pasują do opisu... trudność w wysterowaniu średnia.

Z innych ciekawych to DT-150 imo na welurze

i AH-D600... ale do tych ostatnich proponowałbym watolinę do komory akustycznej, żeby bas nabrał kontroli... ich niewątpliwym plusem jest łatwość wysterowania.

Przeciez w nazwie tematu jak byk pisze 500zł...

 

ja bym proponował uzywane DT 770 albo ATH M50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DT 770 w impedancji 32/80 ohm powinny dac rade z telefonu i z integry :) ja swego czasu sluchalem DT 770 250ohm na integrze i nie dochodzilem nawet do polowy skali glosnosci, gorzej bylo z telefonem bo musialem podkrecic na 28/30 zeby bylo odpowiednio glosno, ale przy 32/80ohm powinno byc dobrze nawet z telefonu :) warto tez znac swoje preferencje odnosnie wygody - w sensie pady pseydoskorkowe czy welurowe :) ja ostatnio stwierdzilem, ze nie moge sluchac na padach skorzanych bo mnie po chwili glowa zaczyna bolec, a na welurach moge sluchac caly dzien :)

Wiem, ze można kupić pady welurowe/skorzane zarowno do ATH50 i DT 770, ale przy budzecie 500zł raczej nie biore pod uwage inwestycji w pady w wysokosci 100zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja po prostu nie polecam DT770 i dla tego ich nie wymieniłem ;)

A ja polecę, zwłaszcza wersję 32 ohm na welurach (Beyera) - dźwiękowo mi tu całkiem dobrze pasują, takie jasne detaliczne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności