Skocz do zawartości

Audiomagic Player


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Produkcja już jest gotowa. Fotki w załącznikach. Na sobotę mamy zaaranżowany wyjazd transportu kolejowego, który ma trwać ok. 18 dni (14 dni jedzie pociąg + 4 dni odpraw/procedur) . Jest realna szansa, że dotrze to przed Świętami nawet jeśli jakiś poślizg miałby się przydarzyć, co przy importach jest rzeczą często spotykaną.

 

Jakiś preorder?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Produkcja już jest gotowa. Fotki w załącznikach. Na sobotę mamy zaaranżowany wyjazd transportu kolejowego, który ma trwać ok. 18 dni (14 dni jedzie pociąg + 4 dni odpraw/procedur) . Jest realna szansa, że dotrze to przed Świętami nawet jeśli jakiś poślizg miałby się przydarzyć, co przy importach jest rzeczą często spotykaną.

 

Jakiś preorder?

 

 

Cześć Michale,

stawaliśmy na rzęsach, aby ceny były killer, więc dużych upustów nie mamy opcji już robienia. Natomiast możemy wziąć kuriera na swój koszt, jeśli będą chętni do zamawiania tego grajka i wysyłki od razu jak do nas dotrą.

Wariant bez pamięci to 99 zł, a z wbudowaną pamięcią 149 zł. Oba mają rozszerzenie na karty microSD. Nawet menu po polsku zrobiliśmy. Mam nadzieję, że nie będzie wpadek językowych :)

Edytowane przez Audiomagic_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Produkcja już jest gotowa. Fotki w załącznikach. Na sobotę mamy zaaranżowany wyjazd transportu kolejowego, który ma trwać ok. 18 dni (14 dni jedzie pociąg + 4 dni odpraw/procedur) . Jest realna szansa, że dotrze to przed Świętami nawet jeśli jakiś poślizg miałby się przydarzyć, co przy importach jest rzeczą często spotykaną.

 

Jakiś preorder?

 

 

Cześć Michale,

stawaliśmy na rzęsach, aby ceny były killer, więc dużych upustów nie mamy opcji już robienia. Natomiast możemy wziąć kuriera na swój koszt, jeśli będą chętni do zamawiania tego grajka i wysyłki od razu jak do nas dotrą.

Wariant bez pamięci to 99 zł, a z wbudowaną pamięcią 149 zł. Oba mają rozszerzenie na karty microSD

 

 

Chodziło mi zwyczajnie o listę chętnych, przy tej cenie to wstyd prosić o upust. To co, robimy tu listę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Produkcja już jest gotowa. Fotki w załącznikach. Na sobotę mamy zaaranżowany wyjazd transportu kolejowego, który ma trwać ok. 18 dni (14 dni jedzie pociąg + 4 dni odpraw/procedur) . Jest realna szansa, że dotrze to przed Świętami nawet jeśli jakiś poślizg miałby się przydarzyć, co przy importach jest rzeczą często spotykaną.

 

Jakiś preorder?

 

 

Cześć Michale,

stawaliśmy na rzęsach, aby ceny były killer, więc dużych upustów nie mamy opcji już robienia. Natomiast możemy wziąć kuriera na swój koszt, jeśli będą chętni do zamawiania tego grajka i wysyłki od razu jak do nas dotrą.

Wariant bez pamięci to 99 zł, a z wbudowaną pamięcią 149 zł. Oba mają rozszerzenie na karty microSD

 

 

Chodziło mi zwyczajnie o listę chętnych, przy tej cenie to wstyd prosić o upust. To co, robimy tu listę?

 

 

Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego brzucha to się zapytam, a zapewne dowiemy się na 100% jak dotrą. Nie zwróciłem na to uwagi, ale rzeczywiście jest to widoczne. Ta fotka to też duże zbliżenie na to miejsce. Dobrze, jakby się okazało, że jednak nie ma tego każda sztuka, a tylko sztuki, które sobie fabryka zostawiła.

 

W przypadku tego produktu decydująca dla nas była jakość dźwięku i mobilność. Sample testowaliśmy i wiedzieliśmy, na co się piszemy, bo mieliśmy też feedback zbieżny z naszymi odczuciami, że materiały mogłyby być lepsze. Obecnie DAPy potrafią mieć kosmiczne ceny (czasem idzie to w parze z jakością, ale nie zawsze), więc też porzeczka jest znacznie wyżej zawieszona. Założenie było takie, że ma być uczciwie wyceniony i grać lepiej niż smartfony, aby ludzie widzieli sens zakupu mobilnego grajka. Tego jestem w 100% pewny, że cel osiągnęliśmy.

 

Przed wejściem w tak dużą produkcję jak dla nas konsultowałem się z kilkunastoma znajomymi i wysyłaliśmy też produkt do recenzentów, aby nam powiedzieli, czy to tylko u nas na miejscu w Audiomagicu był zachwyt nad tym grajkiem, czy może więcej osób uważa, że on gra w tej cenie wybitnie. Prosiłem o szczere opinie, aby się nie okazało, że pakujemy się w produkt, który tylko ktoś z uprzejmości mówi, że jest OK, bo widzi nasze logo, a jest naszym stałym klientem lub przyjacielem sklepu.

 

Każdy mi powiedział, że wchodź w to, bo gra to bardzo dobrze, a patrząc jeszcze na cenę to super i na tym się opieram. Naturalnie, jak już ta produkcja do nas dotrze to też kilkanaście sztuk pojedzie w Polskę od razu na testy jak to zwykliśmy robić z naszymi markami audio. Będziemy na bieżąco informować o rozwoju sytuacji! :)

Specyfikacja poniżej:

Wymiary: 90 x 40 x 8 mm
Wyświetlacz:1.8" TFT,160*128
Wbudowany głośnik
Bateria - 380mAh lithium battery
Playback - 50h
Karty micro SD: do 32GB
W zestawie: odtwarzacz , słuchawki, kabel USB, manual
Edytowane przez Audiomagic_pl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja poniżej:

 

Wymiary: 90 x 40 x 8 mm
Wyświetlacz:1.8" TFT,160*128
Wbudowany głośnik

Bateria - 380mAh lithium battery

Playback - 50h
Karty micro SD: do 32GB
W zestawie: odtwarzacz , słuchawki, kabel USB, manual

 

Dziękuje :)

Dopiszę się do listy:

 

1. touok, wersja 99 zł

2. Nightmare_5, wersja 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopiowałem specyfikację powyżej. Wynik ten (50h) wydaje mi się hurra optymistyczny. Jednak soft jest mega dobrze zoptymalizowany pod baterię, bo tym się szczycili inżynierowie. Podejrzewam, że wynik osiągnięto na najniższym poziomie głośności, pchełkach mega łatwych do wysterowania i mp3 w niskiej jakości, aby zżerało możliwie najmniej pamięci. Podobnie jak przy samochodach, gdzie spalanie w mieście jest podawane tak niskie, że mi się nawet w trasie takiego nie udaje osiągnąć.

 

Wynik jednak musi być większy niż 10h, bo 6-8h podawane jest dla video. Nie przepisywałem tego parametru video do specyfikacji, bo wydaje mi się totalną abstrakcją, aby ktokolwiek video chciał oglądać na ekranie 1.8'' :)

 

Na pewno zrobimy też swoje pomiary. Jeśli ktoś ma pomysł, co jeszcze należałoby przetestować to piszcie i sprawdzimy.

Edytowane przez Audiomagic_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności