Skocz do zawartości

Audiomagic Player


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu trzeba się przyzwyczaić do ułożenia klawiszy i ogarnąć system - nic trudnego :)

I oczywiście, że ma cyfrowy nalot, prawie wszystkie nowe grajki go mają. Jednak chyba jest tu mniejszy niż przy Fiio X1.

No w tej chwili korzystam z mini 2g i zastanawiam się czy mi nie będzie to przeszkadzać ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś zdjęcie grajka i jak są ułożone przyciski, wpisałeś się na listę, a teraz nie wiesz czy brać? ;)

 

Inszy, a mógłbyś go porównać do Xduoo x2?

X2 brzmi lepiej, bardziej żywo i dynamicznie. Ma też standardowy rozstaw przycisków, nie wymagający przyzwyczajenia. AP za to jest o połowę tańszy, nie szumi i ma trochę bardziej rozbudowany soft.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jedną sztukę. Obojętnie czy wersja 149/99zł :D Bylebym jakąś dostał! Mogę opylić kasę za kuriera.
Jak ktoś chce zamówić na jedną przesyłkę, mieszkam w Rzeszowie.

Ciekawi mnie jak zagra na m.in. mee m-duo. Zastanawia mnie również jak wypada na tle clip+ :|

1. touok, wersja 99 zł
2. Nightmare_5, wersja 99zł
3. Karbon315, wersja 99 zł
4. bios, wersja 99 PLN (2 sztuki)
5. Oskar2905, wersja 99zł.
6. artif, wersja 99 zł
7. all999, wersja 149 pln
8. Vaiet, wersja 149 zł :D
9. kris06 , wersja 99 zł
10. michalkorona 99 zł

11. brunnerius, wersja 99 "peelenów bruto"

12. calf, wersja 99 zł
13. szczwany, wersja 149zł

Edytowane przez szczwany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie może wezmę dla siostry, bo z moim Clipem lata:

1. touok, wersja 99 zł
2. Nightmare_5, wersja 99zł
3. Karbon315, wersja 99 zł
4. bios, wersja 99 PLN (2 sztuki)
5. Oskar2905, wersja 99zł.
6. artif, wersja 99 zł
7. all999, wersja 149 pln
8. Vaiet, wersja 149 zł :D
9. kris06 , wersja 99 zł
10. michalkorona 99 zł

11. brunnerius, wersja 99 "peelenów bruto"

12. calf, wersja 99 zł
13. szczwany, wersja 149zł
14. bachankas, wersja 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. touok, wersja 99 zł
2. Nightmare_5, wersja 99zł
3. Karbon315, wersja 99 zł
4. bios, wersja 99 PLN (2 sztuki)
5. Oskar2905, wersja 99zł.
6. artif, wersja 99 zł
7. all999, wersja 149 pln
8. Vaiet, wersja 149 zł :D
9. kris06 , wersja 99 zł
10. michalkorona 99 zł

11. brunnerius, wersja 99 "peelenów bruto"

12. calf, wersja 99 zł
13. szczwany, wersja 149zł
14. bachankas, wersja 99 zł

15. Apocal, wersja 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. touok, wersja 99 zł
2. Nightmare_5, wersja 99zł
3. Karbon315, wersja 99 zł
4. bios, wersja 99 PLN (2 sztuki)
5. Oskar2905, wersja 99zł.
6. artif, wersja 99 zł
7. all999, wersja 149 pln
8. Vaiet, wersja 149 zł :D
9. kris06 , wersja 99 zł
10. michalkorona 99 zł

11. brunnerius, wersja 99 "peelenów bruto"

12. calf, wersja 99 zł
13. szczwany, wersja 149zł
14. bachankas, wersja 99 zł

15. Apocal, wersja 99 zł

16. Fonzo, wersja 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie obsługa karty SD do 32GB...mało trochę,jak na dzisiejsze czasy.

Boże...czytaj temat od początku ;) . "Pamięci swojej nie ma, ma gniazdo microSD, bez problemu czyta mi 128GB Sandiska, flaci i inne wynalzkowe formaty. Bateryjka z CIEMach z 10h" by Fatso :) .

Edytowane przez Oskar2905
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czytam wątek od początku, kiedy tylko powstał, ale może w przeciwieństwie do Ciebie, bardziej uwagę przykładam do tego co pisze oficjalny producent/dystrybutor, niż ktoś kto miał go przez chwilę w ręku ;)

 

Specyfikacja poniżej:

Wymiary: 90 x 40 x 8 mm
Wyświetlacz:1.8" TFT,160*128
Wbudowany głośnik
Bateria - 380mAh lithium battery
Playback - 50h
Karty micro SD: do 32GB
W zestawie: odtwarzacz , słuchawki, kabel USB, manual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boże czytam wątek od początku, kiedy tylko powstał, ale może w przeciwieństwie do Ciebie, bardziej uwagę przykładam do tego co pisze oficjalny producent/dystrybutor, niż ktoś kto miał go przez chwilę w ręku ;)

 

Specyfikacja poniżej:

 

Wymiary: 90 x 40 x 8 mm
Wyświetlacz:1.8" TFT,160*128
Wbudowany głośnik

Bateria - 380mAh lithium battery

Playback - 50h
Karty micro SD: do 32GB
W zestawie: odtwarzacz , słuchawki, kabel USB, manual

 

No tak chińska specyfikacja jest bardzo wiarygodna ;) . Clip+ też miał czytać do 32gb a ludzie wsadzali nawet 128gb i działało :) . To co podaje producent często mija się z rzeczywistością :) . Poza tym nie widzę powodu czemu fatso miałby kłamać ;) .

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz naprawdę udowodniłeś, że czytasz to wszystko bardzo wybiórczo..ta specyfikacja jest podana przez AudioMagic, i jest to na tyle ważne, gdyż w przyszłości może oszczędzić nerwów potencjalnym kupującym, kiedy okaże się że playerek współpracuje wybiórczo z kilkoma większymi kartami, bo przecież NIE było tego w oficjalnej specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz naprawdę udowodniłeś, że czytasz to wszystko bardzo wybiórczo..ta specyfikacja jest podana przez AudioMagic, i jest to na tyle ważne, gdyż w przyszłości może oszczędzić nerwów potencjalnym kupującym, kiedy okaże się że playerek współpracuje wybiórczo z kilkoma większymi kartami, bo przecież NIE było tego w oficjalnej specyfikacji.

ale ja nie ręczę że będzie pracował z każdą kartą...piszę tylko że jest to bardzo prawdopodobne że będzie działał z większą kartą niż 32gb. Producenci telefonów też często pisali (i piszą) w specyfikacjach o wiele mniejsze pojemności kart niż te które można wsadzić w rzeczywistości. Nie wiem czemu tak jest, ale tak podają. Ja nie chcę więcej już o tym dyskutować/kłócić się. Mamy swoje zdanie i tyle.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może karty większe niż 32 GB odczyta. Nie mamy natomiast pewności, co się stanie jeśli będzie ona zapełniona w większej ilości niż 32 GB. Player ma swój procek i być może, jak będzie mu za dużo danych na karcie to nie będzie w stanie tego przetworzyć.

 

@Fatso - czy sprawdzałeś kartę, która była zapełniona w większej ilości niż 32 GB ?

Edytowane przez Audiomagic_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na doświadczenie z innymi grajkami o takim limicie - w większości przypadków nie będzie żadnych problemów, ale może się zdarzyć, że np. część utworów nie będzie odtwarzana przy zapchanej pamięci. I o ile możemy w ogóle nie spotkać się z czymś takim, producent dla bezpieczeństwa informuje, do jakiej pojemności obsługa jest zapewniona w 100% (o ile karta jest sprawna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności