Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Firmy produkuj�ce s�uchawki - gdzie moşna produkowa� w�asne s�uc


kopettiMakarone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Panowie prosta bądź nie prosta (piłka) .Gdzie możemy produkować własne słuchawki? czy istnieją jakieś firmy które na zlecenie produkują słuchawki? powiedźmy że interesuje mnie taka firma która wspólnie ze mną zaprojektuje słuchawki i wyprodukuje je. Wstępnie to słuchawki douszne ale również nauszne .
Pozdrawiam,

Odnośnie tematu i jego tytułu.. niestety jest jakiś błąd forum i przy dodawaniu nie było polskich znaków ale to już podczas zapisu..
Edytowane przez kopettiMakarone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta firma miałaby produkować od zera, czyli łącznie z przetwornikami?

To miały by być słuchawki budżetowe, czy premium/hi-end?

Budżetowe to tylko w Chinach opłaca się robić, premium może już u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że od razu z przetwornikami, ogólnie nie myślę tutaj nad zmianą jakąś wizualną słuchawek a funkcjonalną i teraz czy są firmy które np. produkują jakieś słuchawki a ja chciałbym dodać do nich ( innowacyjność ) .

Szczerze o produkcji wiem mało, może jest ktoś kto zna szerzej te obszary, co, gdzie, w jaki sposób załatwiać.

Wiadomo pewnie musi być jakiś prototyp itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CIEMy? Przecież robi u nas takie kilka firm. Np. Custom Art. Fakt, że specyficzne, ale jak grają!

Przetworników do CIEM nie produkują u nas, jedynie obudowa, zwrotnica, kabel. Taka produkcja z nausznymi ma niewiele wspólnego poza kablem ;) .

Na ale może kolega jest zainteresowany właśnie czymś takim, więc wpis jak najbardziej w temacie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w Polsce nie produkuje przetworników i wątpliwe, żeby to się szybko zmieniło. Autor postu niech napisze dokładnie o co mu chodzi, bo na razie wiemy tylko tyle, że coś by chciał, ale nie bardzo ma o tym pojęcie. Żeby cokolwiek zrobić (prototypy przetwornika czy obudowy) trzeba wyłożyć sporo kasy, nikt nie chce się zajmować dłubaniem przy 5 sztukach za żadne pieniądze, abstrahując od tego, że już się kogokolwiek znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności