Skocz do zawartości

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bachankas napisał:

Już pisałem :) Tylko tryb standby dodany. Z head-fi można wywnioskować, że raczej to ostatni update do M1, bo skupieni na innych modelach są.

 

Masz rację, przegapiłem bo wtedy mój M1 był na wojażach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni ten maluch mnie mega pozytywnie zaskakuje. Na pierwszy rzut oka w życiu bym nie powiedział on potrafi zagrać na tak dobrym poziomie! Do tego cała masa świetnych i przydających się funkcjonalności, solidne wykonanie, intuicyjny interface.. jego po prostu trzeba mieć!

 

Mały, chudy ale BYK! :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LuQi napisał:

Od kilku dni ten maluch mnie mega pozytywnie zaskakuje. Na pierwszy rzut oka w życiu bym nie powiedział on potrafi zagrać na tak dobrym poziomie! Do tego cała masa świetnych i przydających się funkcjonalności, solidne wykonanie, intuicyjny interface.. jego po prostu trzeba mieć!

Mały, chudy ale BYK! :D

Co racja to racja. Jako MOBILE nie ma równych sobie. Mały, funkcjonalny i bardzo fajnie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak M1 to takie ciut słabsze X5 III. Oba grają bardzo fajnie. X5 ma więcej mocy ale sygnatura dźwięku jest podobna. Lubię ten rodzaj i bardzo mi odpowiada. Słuchałem kilka różnych dapów ale np Pionek dla mnie brak muzykalności. Jest szczegółowość, ok ale jest zbyt techniczna ani ciut muzykalna, przynajmniej na moich słuchawkach. Jak chcę poszukać oczu na podłodze :) to biorę Bossy, Klipsch ROE lub JVC FRD80, Jak chce porozkoszować się muzyką to MF100 lub M6Pro. W pierwszych jest konkretny bas w drugich przestrzeń i detaliczność

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mago77 napisał:

Mam M1 i powiem że bardzo mi się podoba całościowo ,nawet odbraziłem się na moje MA 750 bo z tym knypkiem grają dla mnie naprawdę fajnie

Czyli M1 przesuwa trochę granie z analizy w stronę większej muzykalności? Myślę od dawna nad tym połączeniem do biegania, tylko z bieganiem słabo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz Jaro55,widać gusta mamy podobne bo ja Pionka pozbyłem się po 2 tygodniach .Bokrug dla mnie M1 mimo że najtańszy z grajków które miałem daje najwięcej frajdy z samego słuchania ,oczywiście technicznie słabszy od Pionka ,Opusa #1 czy Sony ,ale całościowo to jest naprawdę fajny sprzęt ,mały ,super obsługa i muzykalne granie,do sportu to nic lepszego chyba nie ma na tę chwilę jeśli podpasuje tobie sygnatura,a co  do biegów to musisz i już  to jest prawie nowa religia teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wszystkim powyższym. Fajny mały sprzęt, kupa funkcjonalności, które działają od strzału. Do tego świetna synergia z H6tkami - złapał ich bas za mordę i teraz jest i uderzenie i kontrola i zejście.

 

Tylko... bateria. Trochę boli czasem. Kolejny sprzęt do codziennego ładowania.

 

No i pytanko - jak jest u was z usypianiem/wyłączaniem i baterią? Generalnie muzy słucham głównie w biurze/dojazdach po BT streamując Spoti z telefonu.. Jak w piątek w domu odłączam słuchawki i mam 3 kreski to w poniedziałek czasem mam dalej 3 kreski, a czasem od razu sie wyłącza. Czy to BT nie usypia i sie wybudza przez weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdzichon ja swój ładuję co kilka dni, ale nie używam BT. Odnośnie usypiania, to w FW 4.0 coś chyba zmienili, bo tylko się usypia, a nie wyłącza po ustalonym czasie. Chyba, że coś źle robię. :D

Generalnie sprzęcik świetny, trafił w moje gusta brzmieniowe, tylko muszę pomyśleć nad zmianą doków, nawet wiem już jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bachankas napisał:

Które grajki grają podobną charakterystyką i mają lepszą baterię?
Problematyczne jest pamiętanie o trzymanie ładowarki w torbie.

Zamiast ładowarki powerbank taki z 10 000 mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż da się po BT ładować Baterie :) albo może po wifi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, daviox napisał:

Generalnie sprzęcik świetny, trafił w moje gusta brzmieniowe, tylko muszę pomyśleć nad zmianą doków, nawet wiem już jakie.

 

No to pochwal się co masz w planach dla niego :)

 

Co do baterii to z dokami nie jest najgorzej. Z większymi bardziej wymagającymi nausznikami już trochę gorzej, ale weźmy pod uwagę gabaryty M1. Przy takich rozmiarach i tak długo gra :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest nowy standard niestety, a jak juz wspominałem taki Iaudio G2/3 potrafił grać przez 50!!! godzin zanim trzeba było wymienić paluszka. A grał bardzo dobrze i też był mały. Ostatnio nawed sprawdzałem, bo sie nadal wala po szufladzie i wcale nie ma sie czego wstydzić przy M1. Tyle że ma 1GB pamięci i USB 1.0 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bachankas napisał:

Mnie Sony A35 bardzo mocno intryguje - jakby grał dobrze to nawet brak ReplayGain byłbym w stanie wybaczyć za 30h na baterii.

O, to, to, to ... Chyba jedyna alternatywa pod tym względem to Soniaki z grupy A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się przy niektórych plikach muzycznych (zauważyłem to na razie głównie na formacie FLAC) że player się zwiesza, crashuje czy jak tam to zwać i tylko reset pomaga.

Problem występuje pomimo aktualizacji do najnowszego firmware'u.

Miał może ktoś podobny problem i udało mu się go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności