Skocz do zawartości

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie największym zaskoczeniem jest fakt, że dosłownie wszystko działa jak trzeba, szybko, stabilnie, bluetooth bez najmniejszych problemów (z autami też), karty łyka jak leci (200+GB też). Jego rozmiar, wykonanie czy świetny wyświetlacz zeszły na drugi plan, bo teraz grajki wiecznie cierpią na niedopracowany soft.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mayster napisał:

Dla mnie największym zaskoczeniem jest fakt, że dosłownie wszystko działa jak trzeba, szybko, stabilnie, bluetooth bez najmniejszych problemów (z autami też), karty łyka jak leci (200+GB też). Jego rozmiar, wykonanie czy świetny wyświetlacz zeszły na drugi plan, bo teraz grajki wiecznie cierpią na niedopracowany soft.

Rzeczywiście, soft dopracowany, Shanling nie robi sobie z nas darmowych betatesterów ;)

Po pierwszym dniu użytkowania byłem w szoku. Z tak dopracowanym i dobrze działającym softem jeśli chodzi o małe grajki to spotkałem się tylko w Sony A15.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, side napisał:

Dacie sobie oczy wydlubac za m1 :-D

Gra wam shanling od utworu, na którym wylaczyliscie odtwarzacz?

Nie , ale czemu chcesz zdyskredytować porządny sprzęt, który jest o wiele lepszy od szufelki. Sprawia ci to przyjemność? Mógłbyś dyskutować gdybyś miał i używał, a tak twoje uwagi są nic nie wartym trollowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, side napisał:

Jaro, ręce opadają...

Primo. Zacytuj, gdzie dyskredutuje m1. Nie pisz, co ci się wydaje. Tylko cytat.

Secundo. Od tygodnia mam i używam m1 dzięki uprzejmości Gourneya.

I co nie podoba ci się w nim coś? Wg mnie jeden z lepszych małych grajków, o bardzo dużych możliwościach jak na wymiary. Jakość dźwięku tez niczego sobie. Po BT hula lepiej niż X5III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś zacytować.

A bardziej w temacie. M1 gra lepiej niż ipod shuffle 4g. Jednak bie ma przepaści. Co nie oznacza, że Shanling gra słabo, tylko, że szufelka nad wyraz dobrze. Obsługę wolę ipoda, ale ja z tych, co nie potrzebują ekranu :-) Dlatego czekam na aliena :-)

Gra wam utwór, na którym wyłączyliście odtwarzacz?

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz + bo mi lajki się skończyły. Cóż czasami życie gniecie niemiłosiernie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, side napisał:

A miałeś zacytować.

A bardziej w temacie. M1 gra lepiej niż ipod shuffle 4g. Jednak bie ma przepaści. Co nie oznacza, że Shanling gra słabo, tylko, że szufelka nad wyraz dobrze. Obsługę wolę ipoda, ale ja z tych, co nie potrzebują ekranu :-) Dlatego czekam na aliena :-)

Gra wam utwór, na którym wyłączyliście odtwarzacz?

Ja obsługuję M1 z poziomu katalogów, zawsze tak miałem i tego u siebie nie zmienię.

Od kilku dni słucham audiobooka - kilkadziesiąt plików w katalogu. Gra mi od miejsca w którym go zatrzymam i wyłączę.Jak się sam wyłączy ( w nocy ) przez "czasówkę" to po włączeniu zaczyna też tam gdzie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, side napisał:

Sprawdzilbys odgrywanie dla włączonego shuffle?

OK, moment ;)

edit : po włączeniu shuffle wyłączyłem M1 na dwa sposoby :

1.Pauza i wyłączenie M1

2.Wyłączenie M1 przyciskiem power w czasie odtwarzania.

W obu przypadkach po włączeniu M1 startuje od miejsca gdzie skończył.

edit 2 : taka mała uwaga - wyłączając kciukiem "power" w trakcie odtwarzania można nieświadomie nacisnąć klawisz "do przodu" lub "do tyłu" z lewej strony (innym paluchem). Jeśli nastąpi to momencik przed wciśnięciem "power" to może być przyczyną, że M1 nie wystartuje tam gdzie skończył.

Może do tego dochodzić zwłaszcza wtedy kiedy M1 jest w etui.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, side napisał:

Jak wyłącze jednym lub drugim sposobem, to po prostu nic nie mam w Play now, więc przełączenie palcem odpada.

Nie muszę wchodzić w Now Play - mnie się uruchamia od razu na konkretnym utworze w miejscu gdzie skończył.

Dokładnie - uruchamia się spauzowany w tym miejscu czyli muszę sobie kółko raz kliknąć i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czemu tak różnie te M1 mają, ale to co robi mój bardzo mi w tym względzie odpowiada.

Choć jak tak pomyślę to chyba na początku też miałem z tym różnie ...

Hmmm, myślę, że to było jak mu wetknąłem jedną z kart z DX80, bo czekałem na zamówioną 128 GB.

Przeskanowałem tę z DX-a i wszystko widział ale chyba objawy były podobne jak u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, side said:

Dacie sobie oczy wydlubac za m1 :-D

Gra wam shanling od utworu, na którym wylaczyliscie odtwarzacz?

Nie, bo np. P7W wolałem z nim po BT niż po kablu i będzie o tym sporo w mojej recenzji, ale jak na 700 zł naprawdę nie ma pręta w WSI

Można go tak ustawić, że będzie zaczynał od utworu od początku, albo od utworu i punktu w którym został zapauzowany/wyłączony. Osobiście ustawiłem sobie tą drugą opcję.

Menu -> Play settings -> Resume mode -> odpowiednio Track lub Location.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Nie, bo np. P7W wolałem z nim po BT niż po kablu i będzie o tym sporo w mojej recenzji, ale jak na 700 zł naprawdę nie ma pręta w WSI

Można go tak ustawić, że będzie zaczynał od utworu od początku, albo od utworu i punktu w którym został zapauzowany/wyłączony. Osobiście ustawiłem sobie tą drugą opcję.

Menu -> Play settings -> Resume mode -> odpowiednio Track lub Location.

Też mam tak ustawione, ale nie pisałem o tym zakładając (chyba błędnie), że Koledzy to sprawdzili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności