Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, artix napisał:

[...] A że to ładnie gra to śmiech, neutralnie to tak,  podpinałem to jako źródło do kilku urządzeń żenada

Karta dzwiękowa za 200zł ze stacjonarki to bije na łeb, pod każdy względem. Szczególnie pod względem przestrzenności,, powietrza,,dźwięk jest żywszy wiecej szczegółów,   dużo bardziej realistyczny.

M1 shanling to totalny kibel dźwiękowy...

 

Chcesz powiedzieć, że masa zadowolonych użytkowników M1 (łącznie ze mną) to ludzie nie mający pojęcia o dźwięku i nie mający porównania do innych urządzeń ponieważ twierdzą, że w tym przedziale cenowym pod względem jakości dźwięku i funkcjonalności no naprawdę świetne urządzenie? 

 

No to gratuluję, gdyby nie Ty, jeszcze długo żyli byśmy nieświadomi w swym błędnym przekonaniu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuQi część lubi narzekać na cały świat, sami sobie robiąc kuku. Kupuje taki malucha i narzeka że 9-o osobowa rodzina się nie mieści. Kolejny zadowolony inaczej :) znawca wszystkiego 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Różnica jest taka że na wyjściu słuchawkowym M1 jest stopień wzmocnienia prądowego, czyli jest już wzmacniacz słuchawkowy, jednak nie powinno być problemu z podłączeniem go do osobnego wzmacniacza słuchawkowego. Jedyny problem jaki może wystąpić to ewentualne przesterowywanie się wejścia tego wzmacniacza. Wtedy wystarczy obniżyć poziom wyjściowy M1. DAP-y posiadające wyjście line out mają po prostu takie wyjście omijające końcowy stopień mocy i regulację głośności. Można wtedy liczyć na nieco lepsza jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A na sluchawkach miga ci niebieski/czerwon? Mam M1 dość długo i parowalem wiele razy z różnym sprzętem i bez problemu działał i na tanich i na droższych. 

Edit. Parowałeś już go po BT? 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro54 napisał:

A na sluchawkach miga ci niebieski/czerwon? Mam M1 dość długo i parowalem wiele razy z różnym sprzętem i bez problemu działał i na tanich i na droższych. 

Edit. Parowałeś już go po BT? 

 

Na słuchawkach miga białe światełko, po kilku sekundach gaśnie, z ciekawości sprawdziłem, czy mój telefon - myphone hammer 3 widzi Shanlinga i na odwrót, przez bluetooth, oba urządzenia widzą się wzajemnie. Nie wiem, co może być przyczyną braku łączności. Nie, pierwszy raz próba podłączenia bezprzewodowych słuchawek.

Zachowaj odległość mniejszą niż 20 cm między lewą a prawą słuchawką, dotknij i przytrzymaj przez 5 sekund, aby zainicjować parowanie Bluetooth. Wskaźnik zacznie migać na niebiesko i usłyszysz monity dźwiękowe. Włącz bluetooth na swoim urządzeniu i wybierz Beoplay E8.

Tak jest napisane w instrukcji, i tak robiłem, i nic. Światełko miga chwilę, po czym gaśnie.

Podobny obraz

Wreszcie sobie poradziłem 😳

Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Brak dźwięku w M1. Czy ktoś się z tym spotkał? Po podłączeniu w ogóle nie ma dźwięku. Odtwarzacz reaguje na gniazdko, niby wszystko ok działa poprawnie ale nie ma dźwieku wcale. Oczywiście słuchawki są sprawne, inne tez nie działają na nim

Edytowane przez arturn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności