Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co robisz bo ja mam od 28 lub 29 stycznia i wszystko w jak najlepszym porządku. Kółko jak za nowości działa precyzyjnie i bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie, otwierałem przy Wojtku w łódzkim mp3store i wszystko chodziło z adekwatnym oporem.

W testowanym wcześniej modelu też tak to nie wyglądało.

Luz nie jest krytyczny, łatwo się do niego przyzwyczaić, no ale - jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jakie słuchawki poza dokami (zapewne nie licząc Etów ER4S i tym podobnych) da radę uciągnąć M1? Wiadomo, HD600 to już byłaby przesada, ale jestem ciekaw jak słabo jest w jego przypadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Beoplay H6 na High Gain głośność w skali 45-60, średnio izolują + nie są najskuteczniejszymi kompaktami.
Z M50x sobie radzą. Z Beyerami głośno może być, ale się słuchawki krztuszą.
To jest 35 mW na kanał przy 32 omach, nie oczekuj wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pionka jako główne źródło i jadę z wyłączonym VLO, więc nie mam żadnych wymagań :D Wiadomo, fajnie by było, gdyby coś w rodzaju HP150 czy Custom One uciągnęły. I wygląda na to, że jest szansa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie jest prawdą bo ja podłączam MF100 64oHm i dają radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają skuteczność 98dB, więc chyba nie za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP150 mają 32Ohm/95dB więc pójdą. Cóż, ja poszedłem za funkcjonalnością i wziąłem M1 :) Fakt, to prezent dla żony, ale coś czuję, że jego dwukierunkowe BT będzie mocno tyrane :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem w stanie przebrnąć wszystkich postów, być może gdzieś już padła odpowiedź na moje pytanie. Które z dokanałówek polecacie do M1 ? Posiadałem RHA 750i ale źle współpracowały z moim kanałem słuchowym i bas na nich był praktycznie nie słyszalny (ucho je wypluwało mimo zmiany różnych tipsów). W domu podpinam Sounmagic HP 151 i ten rodzaj połączenia mi odpowiada, a słucham prawie wszystkiego. Zastanawiam się nad dwoma modelami : Aune E1 oraz Vsonic GR 07 Classic, czy ktoś mógłby porównać ich brzmienie z Shanlingiem M1 czy Shanlingiem UP który podpinam pod Galaxy S7 ?? A może jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z RHA podobny problem. U mnie akurat kabelek nie trzyma się za uchem, jest w powietrzu, widocznie mam jakąś dziwną bydowę ucha. 

Tutaj nasz kilka modeli doków do Shanlinga polecanych:

Z doków w tym temacie to tylko RHA i Aune były polecane jako wyjątkowe synergie. Mnie kuszą Fiio F9 PRO ale znowu budowa OTE może mi nie podpasować.

Edytowane przez atr3yu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pewnie skuszę się  na Aune, tylko szkoda że nie mają pilota, przy współpracy z telefonem by się przydał. 

Przyglądam się  tym Fiio i też mnie bardzo zaciekawiły, może da się ich w Gdańsku posłuchać w Mp3 Store zamim podejmę decyzję, dzięki za podpowiedź  :)

Edytowane przez Matrix71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

szybki temat.

na świeta zakupiłem czarnego Shanling-a M1. wszystko jest super jednak tak jak sie obawiałem nie satysfakcjonuje mnie bass.

Czy może ktos chce sie zamienic na M2? Oczywiscie dopłata z mojej strony. Moj Shanling ma ok 2 tyg. zakupiony bodajze 15.12.2017 oczywiscie wszystko jest gwarancja pudełka itp. 

Stan idealny. Chce sie zamienic z uwagi na ten bass nic innego. Wszystko smiga(nie zdazyło sie nic wysypac heh)

jakby co tel.721 107 924

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności