Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem 3.0 i przetestowałem te filtry. W słuchawkach Brainwavz M3 różnica jest dla mnie praktycznie niezauważalna. Być może to też wina otoczenia, bo mam dzisiaj lekki jazgot w domu, a M3 nie izolują zbyt dobrze. Kiedyś zrobię jeszcze porównanie w lepszych warunkach.

 

Na razie wróciłem do 2.0, bo nie podoba mi się przezroczysty pasek stanu. Jest po prostu nieczytelny na tle wielu okładek, a pozostałe funkcje (HiBy Link i fade'y) nie są mi do niczego potrzebne. Downgrade można zrobić tak samo jak upgrade, nie ma z tym żadnego problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nolife napisał:

Na razie wróciłem do 2.0, bo nie podoba mi się przezroczysty pasek stanu. Jest po prostu nieczytelny na tle wielu okładek, a pozostałe funkcje (HiBy Link i fade'y) nie są mi do niczego potrzebne. Downgrade można zrobić tak samo jak upgrade, nie ma z tym żadnego problemu. :)

Również mi to odrobinę przeszkadza. "Problem" już przedstawiłem na FB shanlinga (wraz z sugestią odnośnie stopnia przezroczystości).
HiBy Link spoko, jak chce się mieć nieco większą kontrolę nad playlistami. :)

 

Firmie trzeba oddać jedno - słuchają swoich klientów, i to się chwali. :D Zgłosiłem błędy w wersji beta, w stabilnej wersji już nie występują. ;) Jest nadzieja, jeśli chodzi o pasek statusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bachankas napisał:

Mnie się podoba ta przezroczystość, wincyj okładki widać, kij, żeczasem nie widać ikonek :D

Katastrofy nie ma, prezentuje się fajnie. ale ustawienie przezroczystości już na 30% sprawi, że będzie wilk syty i owca cała (do 50%). :D

statusbar.jpg.732a3b274118b71c495ace7eccbd71f0.jpg

Wybaczcie drobną pikselozę, ale nie mam już oryginału, więc sobie wziąłem z fejsa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daviox napisał:

Katastrofy nie ma, prezentuje się fajnie. ale ustawienie przezroczystości już na 30% sprawi, że będzie wilk syty i owca cała (do 50%). :D

statusbar.jpg.732a3b274118b71c495ace7eccbd71f0.jpg

Wybaczcie drobną pikselozę, ale nie mam już oryginału, więc sobie wziąłem z fejsa xD

Punkt dla Ciebie, lekkie przyciemnienie nie zaszkodzi, podobnie jak procentowy poziom baterii na pasku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, daviox napisał:

HiBy Link spoko, jak chce się mieć nieco większą kontrolę nad playlistami.

To prawda, ale ja raczej z playlist nie korzystam, zapuszczam sobie przeważnie całe płyty.

 

Godzinę temu, daviox napisał:

Można też to rozwiązać przyciemnieniem gradientowym tak, jak ma to miejsce w przypadku tytułu utworu. ;)

Nooo, dokładnie tak! Na dole też jest przezroczystość, ale lepiej wszystko widać dzięki temu przyciemnieniu. Zatem u góry też przyciemnić i wtedy będzie OK - wyraźniejsze ikonki, a w tle nadal okładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak swoją drogą, to pisałem z firmą na ich fanpage'u w kwestii rozwoju firmware'u pod customizację i dostałem info, że za UI odpowiada HiBY, którego twórcy cisną o więcej motywów czy nawet kreator, ale nie mają nad tym pełnej kontroli - a szkoda. Niemniej, każdy kolejny update jest faktycznym krokiem naprzód i pozostaje mi się bardzo cieszyć (i podziękować WojtkowiC) za to, że akurat w momencie potrzeby trafiłem na tego mocarnego knypka :)

 

edit: mocarnym knypkiem jest Shanling, nie Wojtek, żeby nie było! :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Próbuję zaktualizować do 3 wersję firmware i nie widzi nic na karcie. Mam 111. Sformatowałem kartę od nowa wgrałem zipa z aktualizacją i nie widzi p[lików do aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie zmieniałem, jest oryginalna z chińskimi krzaczkami. Poprzednio bez problemu widział a teraz nie widzi

 

Już mam plik sam update.upt należy do katalogu głównego wyciągnąć

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie widziałem tego update'u, inaczej bym nie pisał ;) 

Kurde, ale do minusów M1 muszę zaliczyć pokrowiec, poziomem odstaje trochę od samego grajka i wydaje się nieco odpustowy, zwłaszcza w okolicach zapięcia.

No i NE-700M na styk ledwo pasują z kątowym wtykiem do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez etui jest trochę za bardzo kanciasty. Zatrzask mi nigdy nie przeszkadzał. Do jakości materiałów nie mam zastrzeżeń. Zapewne mięciutka skórka robiła by bardziej ekskluzywne wrażenie. Łatwo go dzięki takiej budowie zapiąć na pasku obok zegarka i powiesić na jakiejś smyczy lub łańcuchu. Do tego bez etui może się łatwo potłuc. Wystające szkło 2,5 D jest na to podatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xneon napisał:

Zgadzam się ze wszystkim co napisaliście, niemniej widać jednak po tym że to średnia półka a nie wysoka - po tej potrzebie "kombinowania" aby wszystko spasowało razem :)

 

Za 49 zł. tak wykonane skórzane etui to wyjątkowa rzadkość, więc nie przesadzajmy. Zapięcie tam nie jest dla picu, a by umożliwić zapięcie opaskami na ramieniu. Producenci za najprostsze etui często krzyczą sobie 100-200+ zł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2017 o 20:36, bachankas napisał:

U mnie lekko nie spasowane jest gniazdo jack z otworem, ale słuchawki wchodzę bez problemu. Przydałaby się jakaś klapka na ekran w tym etui.

Poszukaj w wątku o zbiorowym zamówieniu na etui do pionka. Ale za tamto z przesyłką zapłacisz ok 130-140 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności