Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe - muzyka elektroniczna (<300pln)


Shadow17

Pytanie

Hej, jestem tutaj nowy i szczerze mówiąc w kwestii sprzętu audio prawie kompletnie zielony. Przybywam na to forum w poszukiwaniu pomocy i rady. Nie wiem czy uda mi się znaleźć przedmiot o konkretnych opisanych niżej właściwościach ale liczę na wasze doświadczenie i informacje.

 

Przedmiot : słuchawki dokanałowe/douszne

Budżet : do 300 zł (w razie gdyby trafił się 7 cud świata za 350 to też przejdzie)

Przeznaczenie : muzyka (głównie elektroniczna, trochę szerokopojętego pop'u)

Źródło : smartphone (konkretnego modelu nie jestem w stanie stwierdzić, prawdopodobnie przez większość czasu będą podpięte do czegoś z mid-endu Samsunga) / komputer (w ostateczności)

Słuchawki mają być prezentem dla dziewczyny, jakkolwiek głupio nie będzie to brzmieć dla wielu z was bardzo doceniłbym gdybyście pomogli znaleźć mi coś co będzie przynajmniej minimalnie estetycznie cieszące oko, jeżeli przychodzą nie zapakowane w kawałek folijki tylko porządniejsze opakowanie to także solidny plus. Kolejną sprawą jest fakt iż przyszły użytkownik (mam nadzieję że tego nie przeczyta) jest dosyć sprawny w szybkiej destrukcji słuchawek dousznych więc im bardziej wytrzymała konstrukcja, przewód itd. tym lepiej.

 

Wiem że wymagania są dosyć szczegółowe i dlatego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc do was, bardziej obeznanych ode mnie, naprawdę chciałbym znaleźć coś co będzie jej służyło jak najdłużej i jak najbardziej cieszyło jej uszy będąc dopasowanym do rodzaju muzyki której słucha. Wszelkie sugestie i porady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ostry mają design dla faceta.

Kobiety kupują i użytkują swoje rzeczy głównie oczami. Przy czym podstawowym kryterium ich wyborów jest kolor. Każda ma jakiś swój ulubiony kolor lub zestaw kalorów i tym się najpierw kieruje.

Jak znacie ulubiony kolor "baby" to już jest połowa sukcesu...

 

One nie jeżdżą maserati, bmw czy też mercedesami ale zielonymi, żółtymi i czerwonymi autami. Tak więc tego ... czas zmądrzeć chłopy !

To nic, że prezent z waszego punktu widzenia może być niepraktyczny, że można lepiej i taniej. Ich to g... obchodzi.

Tylko kobita na tej planecie będzie się wciskać w buty o 2 numery za małe. Dlaczego ? Dlatego, że są ładne, przy czym ładne to jest indywidualne kryterium każdej z nich.

 

Długi mi ten wstęp wyszedł, ale powinieneś dzięki temu pójść po rozum do głowy i nie kupować jak facet dla faceta ale jak kobita dla kobity.

 

Soundmagic E50 - jest szansa, że to może być to. I nie chodzi o wytrzymałość oraz sygnaturę dźwiękową. Walić to ...

Chodzi o to, że te słuchawki występują po prostu w kilku wersjach kolorystycznych. Jeśli jest wśród nich ulubiony kolor Twojej dziewczyny to jedziesz z koksem bracie.

Jeśli pudełko nie teges, to idziesz tam gdzie pakują i prosisz o zapakowanie w jej ulubiony zestaw kolorystyczny.

 

PS.Nie trzeba dziękować.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostry mają design dla faceta.

Kobiety kupują i użytkują swoje rzeczy głównie oczami. Przy czym podstawowym kryterium ich wyborów jest kolor. Każda ma jakiś swój ulubiony kolor lub zestaw kalorów i tym się najpierw kieruje.

Jak znacie ulubiony kolor "baby" to już jest połowa sukcesu...

 

One nie jeżdżą maserati, bmw czy też mercedesami ale zielonymi, żółtymi i czerwonymi autami. Tak więc tego ... czas zmądrzeć chłopy !

To nic, że prezent z waszego punktu widzenia może być niepraktyczny, że można lepiej i taniej. Ich to g... obchodzi.

Tylko kobita na tej planecie będzie się wciskać w buty o 2 numery za małe. Dlaczego ? Dlatego, że są ładne, przy czym ładne to jest indywidualne kryterium każdej z nich.

 

Długi mi ten wstęp wyszedł, ale powinieneś dzięki temu pójść po rozum do głowy i nie kupować jak facet dla faceta ale jak kobita dla kobity.

 

Soundmagic E50 - jest szansa, że to może być to. I nie chodzi o wytrzymałość oraz sygnaturę dźwiękową. Walić to ...

Chodzi o to, że te słuchawki występują po prostu w kilku wersjach kolorystycznych. Jeśli jest wśród nich ulubiony kolor Twojej dziewczyny to jedziesz z koksem bracie.

Jeśli pudełko nie teges, to idziesz tam gdzie pakują i prosisz o zapakowanie w jej ulubiony zestaw kolorystyczny.

 

PS.Nie trzeba dziękować.

 

Może i masz w post scriptum że nie trzeba dziękować ale i tak Ci podziękuję bo nikt jeszcze tak pięknie nie wyraził moich myśli (tudzież obaw :D), właśnie obawiałem się designu w Ostry'ach i chyba określenie go jako "dla faceta" jest całkiem trafne.

 

Dziękuję każdemu kto odpowiedział w temacie, więcej sugestii chyba nie potrzebuję, jeszcze przemyślę kwestię we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Shadow17

 

Co prawda już pewnie poza konkuresem ale jeżeli chodzi o prezent i dla kobiety to polecam zerknąć na mee crystal. Dedykowane dla kobiet, małe kopułki i brzmienie w sygnaturce V. Moja małżonka katuje je drugi rok i nie może zespuć :]

http://www.meeaudio.com/M11J-GD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności