Karmazynowy

Questyle CMA600i / CMA400i

Recommended Posts

Gumowa podstawka pasuje do także do większego brata. Duża oszczędność miejsca na biurku.

IMG_20180108_212408592.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma tendecji do przechyłów, przewracania się?

Nie ma tendecji do przechyłów, przewracania się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, stoi stabilnie. Można jeszcze włożyć go odwrotnie, czyli transformatorem w dół obniżając środek ciężkości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tam wrażenia po weekendzie, 600i vs. 400i.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

600i pojechał na serwis.

Zdążyłem wcześniej porównać sekcje DAC w obu klockach i są niemalże identyczne. Różnice minimalne i widoczne tylko przy bezpośrednim przełączaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli roznia sie tylko wzmacniaczem? Rozumiem, ze 600tka zauwazalnie lepiej wysterowalaby T1.2?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z perspektywy kilku miesięcy użytkowania 400i dochodzę do wniosku, że chciałbym by Questyle wypuściło sam wzmacniacz identyczny z tym w 400i, abym mógł go podłączyć do combo i mieć więcej wyjść na raz :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie mam pytanie, ponoć 400i/600i mogą pracować jako przedwzmacniacz z dac. Zastanawiam się nad tym jako wzmacniacz słuchawkowy i pre-amp jednocześnie. Czy są jakieś minusy takiego użytkowania? Rozumiem ze za pomocą przełącznika ustawiam wyjście na słuchawki lub wzmacniacz? Można przełączyć pilotem? Są jakieś niuanse których nie wziąłem pod uwagę?
I czy ktoś go podłączał do aries mini, tzn czy Auralic go widzi jako dac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do 400i nie ma pilota, ale między wzmacniaczem słuchawkowym a wyjściem na plecach przełączasz się przyciskiem na froncie. Ja go tak używam, wyjścia XLR idą do końcówki mocy, gra to super, wad użytkowych nie zauważyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok dzięki, czyli całkiem funkcjonalnie. Muszę wybrać słuchawki i będę o nim myślał

A jak działa regulacja głośności? Regulacja jest płynna? I czy łapie równo na oba kanały od samego dołu? O ile dobrze wyczytałem to jest tam alps, a one raczej z tym maja problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta