Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie playery z Chin


gregdezet

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko finansowe. A jak uda się bez Vatu to różnica żadna, przy jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłali bo już tej oferty nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś to cudo? Wygląda nieco jak produkty FiiO drugiej generacji. Rzecz niedostępna. Wygląda ciekawie...

 

https://pl.aliexpress.com/store/product/2017-New-Original-AIGO-Moonlight-Z2-Hard-DSD-MP3-Player-With-8GB-Memory-HIFI-Music-Player/1825606_32794851019.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w innych sklepach Aigo Moonlight Z2 Następny Z2 i jeszcze jeden Z2

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam Zishan Z1. Nie wiem jak gra Xduoo X3 czy inne Fiosy, ale z pewnością mogę powiedzieć, że Xduoo X2 wgniata w ziemię i szczegółowością i sceną. Batka trzyma 13h na flacach. Do tego dziecinnie prosta wymiana opampów więc dźwięk można sobie dodatkowo zupgradować/zmodyfikować wedle upodobań. Jedyny minus to wk**&jąca migająca dioda no i ofc brak ekranu. Za stówkę nie wziąć to imo grzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ilov3 napisał:

A coś mniejszego? Bo to chyba spory klocek i nijak z nim biegać

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

No kompletnie się nie nadaje, to w sumie nie była odpowiedź na Twojego posta tylko ogólnie, że polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten Rizu ma rzekomo te same funkcje co Shanling... jest tańszy...pytanie jak to brzmi?

 

EDIT: Jeśli poniżej 300 zł będzie to klon 1:1 Shanlinga to wydaje mi się, że oto mamy kilera Xduoo x2

Edytowane przez Binambik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie?), który z tych AMPów wypada Waszym zdaniem najlepiej: Walnut V2, Walnut V2s, Zishan Z1, czy xDuoo XQ-10? Przedział cenowy podobny i na chwilę obecną dla mnie wystarczający. Mam już grajka (Benjie S5), ale wiem, że Walnuty i Zishan mogą też służyć jako DAPy, co jest fajną opcją. Osobiście skłaniam się ku V2s ze względu na format FLAC i dodatkowe tryby odtwarzania, ale może ktoś chciałby wyprowadzić mnie z błędu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Zishana i polecam bardzo. Soft 2.0 daje min. dodatkowe opcje odtwarzania, dodatkowo można dźwięk modyfikować poprzez zmianę wzmacniacza operacyjnego ( z tego co wiem V2s nie ma takiej opcji - opamp jest przylutowany na stałe). 

Świetne SQ na stockowym opampie ale i tak wymieniłem na BB OPA2134PA co zwiększyło scenę i detaliczność, zabrało jednak bas więc wsadziłem Muses02 i to jest to - bas, szczegół, scena, fajna ocieplająca mgiełka, miodzio. LME49720HA też ponoć dobrze gra z Zishanem.

Bateria trzyma jakieś 16-18 godzin na flacach. 

Brać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warto brać Zishana Z1 czy w tej cenie jakiś inny odtwarzacz do ZS5. Aktualnie/cały czas słucham z SGS 3 na wolfsonie i jest ok ale chciałbym spróbować czegoś innego, w miarę taniego i dobrego. Preferuję dźwięk jasny, używam tylko flaców. I, sorry za niewiedzę, czy taki zishan może robić za wzmacniacz do smartfona, na zasadzie że na samsungu mam wyświetlacz a resztę przejmuje chińczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z1 ma funkcje DAC także podłączony pod telefon będzie grał on a nie telefon. ZS5 ponoć jasne, Z1 też jasny więc nie wiem czy będzie synergia dobra i czy zagra lepiej od SGS3, pewnie sporo może zależeć od OPAMPA, który również w stocku jest jasny. 

Mi Z1 gra najlepiej z Carbo Tenore oraz KZ ZST i ZS3, które są ciemniejsze niż cała reszta jaką posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZST też posiadam, na samsungu ZS5 nie są tak jasne( dla mnie), dlatego potrzebuję większego rozjaśnienia, detaliczności, do tego szumią gdy odpalę wzmocnienie na Viper4android. Jakiego opampa polecasz w takim razie do z1? Myślałem o muses02 lub bardziej budżetowo o muses 8820, ponoć różnica jest niewielka. Nie bawiłem się jeszcze w to więc laik zupełny jestem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8820 jest o wiele tańszy i ponoć nie odbiega aż tak bardzo od 02, tyle że muses ociepla. Ja oprócz stockowego słucham na OPA2134PA i jest jasno, detalicznie, jednak mniej basu niż w stocku. Stockowy jest bardzo dobry dlatego najlepiej wpierw posłuchaj na nim a dopiero potem kombinuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8820 jest o wiele tańszy i ponoć nie odbiega aż tak bardzo od 02, tyle że muses ociepla. Ja oprócz stockowego słucham na OPA2134PA i jest jasno, detalicznie, jednak mniej basu niż w stocku. Stockowy jest bardzo dobry dlatego najlepiej wpierw posłuchaj na nim a dopiero potem kombinuj

Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności