Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki portable, nauszne do 300 zl


vipertomi

Pytanie

Witam, poszukuje słuchawek do około 300 zł takich jak w temacie. Słucham najczęściej muzyki house, hip hop itp. Ogólnie zwyczajny słuchacz ze mnie. Będę ich używał w 80% w autobusach i tramwajach więc zależy mi na wyciszeniu.


Chciałbym aby słuchawki były zamknięte i nie za duże. Czekałem na ml750 takstarow ale niestety jestem w danej chwili zmuszony do kupna bo w starych pękł palak. Posiadałem swojego czasu porta pro i powiem szczerze że byłem zachwycony dźwiękiem. Oczywiście dowiedziałem się o nich z tego forum :) teraz zastanawiałem się nad samsungami level on - na pewnym serwisie aukcyjnym można je dostać za 200-230 zł a widziałem że były one tutaj polecane. To dobry wybór?
Ewentualnie bardzo dobre recenzje mają hd6000 i byłbym za nimi tylko czy nadają sie one na miasto? nie za wielkie?

Słucham muzyki najczęściej z telefonu z apki spotify więc podejrzewam, że nawet najlepsze słuchawki cudów nie zrobią :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmm, mam HD6000, ale jakoś nie wybieram się w nich na miasto. Są jednak trochę duże, aczkolwiek nie tak bardzo. Poza tym mam level on, które na mieście spisują się znakomicie. Level On mogę polecić - tym bardziej, ze na olx i tego typu serwisach można znaleźć nówki lub używki w bardzo dobrym stanie z papierami za 120-150 zł. Ewentualnie celuj w AKG K518. Obie te ostatnie modele wg mnie dobrze sprawują się w komunikacji miejskiej i są skrojone pod elektroniczne brzmienia. A same hd6000 też polecam, ale to już chyba do domu. Chociaż dla chcącego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, to jak narazie samsungi level on stoją na prowadzeniu. Propozycje podane przez blueme niestety nie wpsowują się w moje oczekiwania od słuchawek. Lubię po prostu fanowe brzemienia. Ogólnie czekałem na takstary ml 750 które myślę, że najbardziej by mi leżały pod względem muzyki. Tylko jak na razie to już czekam od marca i nie wiadomo czy nie poczekam dalej. Może ktoś miałby jeszcze jakieś ciekawe propozycje?

Znalazłem nowe samsungi level on za 200 zl z wysyłka - wiec cena mocno znosna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności