Skocz do zawartości

Żałuję, że sprzedałem... - czyli kiedy audiofilia nervosa wprowadziła


dex555

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja żałuje że nie kupiłem hf3 jak były nowe po 200 :/

No i trochę sentyment mnie kuje ze sprzedałem ipoda video a raczej imoda miał coś ... ale że nie lubię zbierać elektroniki to poszło.

"Pomyliłeś tematy?"

Nie sądźcie, a nie...

 

Primo tak wiem ... ale piszę że żałuje? pisze ...

Temat raczej nie z tych czego nie żałujesz, a co żałujesz ze sprzedałeś tak, więc ja żałuje ze nie kupiłem :P

 

No i ultimo był temat czego z ulgą się pozbyliśmy więc to tak trochę wiesz nie te miejsce ...

 

Acha żałuje jeszcze za wszystkie swoje małe i duże grzeszki :ph34r::lol: :lol:,

czy jestem rozgrzeszony czy jednak nie i czeka mnie diabeł z piekła rodem :lol:

 

669c815d43a8ee24cf8d6e938efce06f,640,0,0

Puk, puk...

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja żałuje że nie kupiłem hf3 jak były nowe po 200 :/

No i trochę sentyment mnie kuje ze sprzedałem ipoda video a raczej imoda miał coś ... ale że nie lubię zbierać elektroniki to poszło.

"Pomyliłeś tematy?"

Nie sądźcie, a nie...

 

 

Acha żałuje jeszcze za wszystkie swoje małe i duże grzeszki :ph34r::lol: :lol:,

czy jestem rozgrzeszony czy jednak nie i czeka mnie diabeł z piekła rodem :lol:

 

669c815d43a8ee24cf8d6e938efce06f,640,0,0

Puk, puk...

 

 

Orzesz w mordę mamy ks. Rydzyka na forum :D:lol::lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu rzeczy żałuję że sprzedałem, miałem idealne zestawy, grały odlotowo :)

LCD3 na welurach + Little Dot VI + Audiolab M-Dac, super synergia, jasno i przestrzennie grające LCD3, można z tym było już zostać.

TH900 (modowane?) + Ra***e(modowany pode mnie)+ Audiolab M-Dac - bas urywał głowę, dosłownie, detalicznie i szczegółowo jak T1,scena największa z zamkniętych co słuchałem, średnica wcale nie gorsza od LCD3, wymarzony zestaw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle decyzje o sprzedaży są u mnie dobrze przemyślane, no ale znajdzie się kilka takich sprzętów.

 

Najbardziej żałuję sprzedaży doków JVC KX100, tym bardziej, że poszły za grosze - niby nic specjalnego, opluwane przez wielu, ale fajnie się na nich słuchało muzyki :)

Szkoda mi też było Taksów Pro80. Czasem brakuje mi tego ich grania z wykopem. Chciałem nawet do nich wrócić jak się dowiedziałem, że przestały być produkowane, ale pewnie i tak większość czasu by leżały bo przeszedłem na jasną stronę mocy ;)

Miło wspominam też combo Sabre U2 i Objectiva O2. Dzisiaj raczej nie wróciłbym do niego, ale spokojnie mógłbym żyć z tym zestawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herman, dużo lepszego kopa od pro80 mają modowane SB Evo, przy okazji mają też bardziej naturalne brzmienie.

Największa ich wadą jest nauszność, jeśli słabo tolerujesz tego typu słuchawki, to nie polecam. Ja dobrze toleruje i bez większych problemów 3 godziny w nich wytrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę żałuje, że sprzedałem Ibasso DX90, miał grajek potencjał, ale szkoda życia na nieskończone produkty, na wyczekiwanie na nową wersję softu - za każdym razem z kolejnymi błędami.

Czasami zatęsknię za UE900. Teraz sprzedaje Espressivo, oj będę żałował, już to czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmianie kabla do LEA na FAW hybrid zastanawiam się nad sprzedażą Mad Dogów i Pono (znowu). Ciekawe, czy będę żałował... Z drugiej strony nie pamiętam, kiedy ich ostatnio słuchałem, a LEA grają teraz lepiej z Pioneerem niż z Pono... ech, te problemy pierwszego świata.

 

EDIT: e... zostawię dla syna. Potem mu za taką kasę nie kupię nic grającego nawet w połowie tak dobrze.

Edytowane przez hechlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jak domino - zmienisz jeden element i reszta się sypie, uzyskujesz w jednej konfiguracji super synergie, ale w drugim połączeniu już coś zaczyna zgrzytać, gdzie wcześniej było dobrze :lol::D

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmianie kabla do LEA na FAW hybrid zastanawiam się nad sprzedażą Mad Dogów i Pono (znowu). Ciekawe, czy będę żałował... Z drugiej strony nie pamiętam, kiedy ich ostatnio słuchałem, a LEA grają teraz lepiej z Pioneerem niż z Pono... ech, te problemy pierwszego świata.

 

EDIT: e... zostawię dla syna. Potem mu za taką kasę nie kupię nic grającego nawet w połowie tak dobrze.

Sprzedawaj. Jak syn podrosnie to będą już wszczepy audio robić, a dap będzie takim anachronizmem jak teraz patefon.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić? ;)

Nie, nie chcę. Kupiłem dziś 25-letniego discmana Technicsa.

I wiesz co ? Cholercia, od tego powinienem był zacząć. Ile kasy zaoszczędziłbym :P , serio, bo i tak z grajkami po ulicach nie latam ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cały czas żałuję trochę UE900. A za dużo kosztują żeby je ponownie nabyć. I trochę żałuję IHP-120. Tylko że za dużo miałem problemów z baterią i odpalaniem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś żałuję trochę obu par STAXów i również trochę HD800. DFów już nie żałuję - mam ponownie :).

 

 

DF'y poszły w dobre ręce :>

 

Kupiłeś kolejny egzemplarz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności