Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IEM hybrydy


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ciekawego można kupić, ale to właśnie bardziej jako ciekawostka - jako główne czy jedyne słuchawki, niekoniecznie. W tańszych konstrukcjach po prostu słychać pewien dysonans pomiędzy przetwornikami.

 

Z tych co mam u siebie, najlepiej wypadają PMV A-01, ale przy nich trzeba kombinować z tipsami i ułożeniem w uchu, bo inaczej jest słabo z basem, a góra robi się męcząca. Niestety spora obudowa i bass-reflex od wewnętrznej strony robią swoje w kwestii ergonomii.

Co mi się podobało, to Senfery DT3. Niby nie moje granie, bo góra jest mocno cofnięta (ale nie ucięta), jednak grają spójnym i przyjemnym dźwiękiem, zarówno ciepłym (nie kluchowatym) i szczegółowym, miękka i naturalna średnica.

Ciekawe są też Tingker K200, zdecydowanie średnicowe i lubią więcej prądu, ale na Comply S400 nieźle je otwiera, mimo że szkoda ubytku na basie. No i i.Valux Batte 10mm, ale to już rozrywkowe V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ciekawego można kupić, ale to właśnie bardziej jako ciekawostka - jako główne czy jedyne słuchawki, niekoniecznie

 

Czekaj, a FLC8 i SW3? Wg mnie lepsze od wielu "markowych" oraz wielu ciemów wycenianych kilkatrotnie wyżej. Spokojnie można żyć tylko z takimi słuchawkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale wyszły FLC8C ;) Do tego czekam na hybrydy od iBasso, choć pewnie się jeszcze naczekam :D A poza tym ciekawią mnie te Rose, które są na Ali, choć ceny mają... spore jak na chińczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale wyszły FLC8C ;) Do tego czekam na hybrydy od iBasso, choć pewnie się jeszcze naczekam :D A poza tym ciekawią mnie te Rose, które są na Ali, choć ceny mają... spore jak na chińczyki.

 

FLC8C, czyli custom są dostępne conajmniej od pół roku i przynajmniej do niedawna były dostępne tylko na rynek chiński. Coś tam o nich wspominaliśmy. Rose to chyba nie są iemy tylko pchełki :)

 

Co do iBasso, już nie czekam i wątpię, żeby to oni sami je konstruowali.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, a FLC8 i SW3? Wg mnie lepsze od wielu "markowych" oraz wielu ciemów wycenianych kilkatrotnie wyżej. Spokojnie można żyć tylko z takimi słuchawkami :)

Dlatego dalej napisałem o tańszych konstrukcjach, żeby nie było wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności