Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Solidne bezprzewodowce mocno trzymające się głowy max. 600zł


imaniak

Pytanie

Witam,

Jako że Phiaton ostatnio rozdaje swoje "stare" bezprzewodowe flagowce za pół darmo, postanowiłem zamówić sobie z Hameryki niegdyś pożądane Chord'y i zaszaleć sprawiając sobie jeszcze jedną, dodatkową parę słuchawek specjalnie pod kątem treningu. Na wstępie mam jednak zasadnicze pytanie. Czy jest szansa na znośne słuchanie muzyki z bezprzewodowych pchełek, jeżeli źródło dźwięku będzie znajdywało się 5-10 metrów dalej (iPhone 6 leżący zazwyczaj w torbie)?

 

Lubuje się w bardzo ruchliwych formach aktywności (crossfit, siłka, biegi z przeszkodami i sporadycznie kolarstwo) toteż zależy mi aby słuchawki dobrze trzymały się czerepu (instynktownie jakoś bardziej ufam tym ze sztywnym pałąkiem wokół potylicy jak np. motorola s11).

 

Bardzo zaciekawiły mnie konstrukcje kołouszne czyli tzw. bone conduction ale osobiście nigdy nie miałem z nimi styczności. W teorii wydaje się to być najlepszym wyjściem ponieważ nie odizolowuje słuchacza od otoczenia (co jest istotne kiedy wokół twoich stóp co chwile latają i spadają sztangi). Bardzo chciałbym poznać opinie użytkowników takowego wynalazku i jakieś konkretne propozycje czym warto się zainteresować (mogą to być modele z rynku Polskiego bądź USA - te drugie mam możliwość wysłać do skrytki i puścić razem z Phiatonami do PL bez dodatkowych kosztów). Dokanałowe ostatecznie też wchodzą w grę. Chciałbym wydać maksymalnie 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności