Skocz do zawartości
  • 0

Matro

Pytanie

Witam,

jestem w posiadaniu od kilku lat słuchawek Fostex TH7-B. Słuchawki grają bardzo dobrze, są idealnie dobrane pode mnie. Wcześniej miałem Creative Aurvana Live. Zbierałem się kilka tygodni do zakupu bezprzewodowych słuchawek które będą grały podobnie do Fostexów. Po przeczytaniu paru recenzji i artykułów zdecydowałem się na Noontec Zoro Wireless. Dzisiaj je odebrałem, założyłem i.. i niestety rozczarowanie. Słuchawki grają jak dla mnie dość "płasko", ciężko mi to ująć ale mam wrażenie jakby dźwięk przechodził przez kartkę papieru. Czuje ogromny niedosyt i brak satysfakcji kiedy mam je na głowie. Szczerze to nawet słuchawki dodane do iPhone 6 (źródło dźwięku dla słuchawek - Apple Earpods) grają dla mnie przyjemniej... Próbowałem zarówno bezprzewodowo jak i przez kabel przesyłać dźwięk i praktycznie żadnej różnicy nie słyszę.

Słuchawki chciałem użytkować z iPhone 6, Macbookiem i PS4 - Gry/Muzyka(w zasadzie każdy rodzaj muzyki od Filmowej przez Trance, Classic do Hitów radiowych :) Wszystko oprócz HipHopu). Jestem zdecydowany zwrócić zakupiony sprzęt(kupiłem w internecie). Czy moglibyście polecić mi jakiś zamiennik, słuchawki z których będę zadowolony? Do tej pory wszystkie użytkowane wcześniej przeze mnie słuchawki były kupowane po wcześniejszym researchu w internecie/na forach i byłem zadowolony. To pierwsze takie rozczarowanie.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wolałbym bezprzewodowe szczerze mówiąc.. Jedyna rzeczą która mnie bardzo irytuje w Fostexach jest właśnie kabel.... i jedyną rzeczą która rozwala mi się w słuchawkach jest zawsze kabel :) Chciałem z niego zrezygnować aktualnie. Ale rozważę propozycje z kablem również. Co do samego budżetu jestem skłonny dołożyć troszkę jeśli będzie warto i będzie duży skok jakościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tym budżecie masz mee matrix2 albo trochę bardziej w sygnature V airfi touch. Przeczytaj recki bo jest sporo w necie. Z tego co pamiętam Inszy też recenzował matrixy dawno temu.

Oba modele wspierają kodeki aptX i aac hd audio ale masz też możliwość podłączenia po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na bezprzewodowych znam się słabo, widziałem ostatnio że sporo osób ma JBL e50bt i chętnie bym ich posłuchał tym bardziej że fajnie wyglądają...

 

jeśli mogą być na kablu to trochę większy zakres nam się otworzył.

beyerdynamic custom street

 

a jeśli wokółuszne to

ath m30x lub ath t500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie a propo słuchawek - stawiałbym raczej na konstrukcje które przykrywają uszy - mam małe uszy i np. zarówno w Aurvanach jak i Fostexach całe małżowiny chowają mi się do środka słuchawek(poduszek) i w sumie taka konstrukcja jest dla mnie najbardziej komfortowa. Te Noonteci miały inna konstrukcje, słuchawki leżały na małżowinach i to również troszkę mi przeszkadało. Wybaczcie, że dopiero teraz o tym piszę ale przypomniało mi się oglądając propozycję AF65 i raczej nie czułbym się w nich komfortowo. Dziękuje za szybki i tak liczny odzew. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, 

 

Rozważam zakup nausznych słuchawek we wspomnianym zakresie cenowym.

Modele, nad którymi się zastanawiam to:

| MEElectronics MEE audio AF62 Matrix2 BT4.0 GW12  

| MEE audio Air-Fi Touch AF65 BT4.0

| SoundMAGIC BT 30

 

Jeśli posiadacie wiedzę na temat innych modeli, jestem gotów, aby je poznać.

Proszę o pomoc w wyborze najkorzystniejszych słuchawek. Chcę z nich korzystać podczas prac, które wymagają wykonywania wielu skomplikowanych czynności z mojej strony. 

Gatunki muzyki, jakich mam zamiar na nich słuchać to ambient, psy trance, klasyczna i metal.

 

Pozdrawiam i liczę, że ktoś zechce odpowiedzieć na moje pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności