kurop

Vsonic GR07 Classic / Bass recenzja muzostajni

Recommended Posts

Świetne słuchawki. Graniem trochę przypominają K550 MK2. Doskonała scena i szczegółowość. Dołu też nie brakuje, spokojnie można słuchać elektroniki jak i metalu. Nie są wybredne jeśli chodzi o źródło, u mnie ze wszystkim zagrały co najmniej dobrze (video, p9, przed ostatni iPad, iphone 6s oraz 7+). Jeśli chodzi o wygodę to jest ona również na bardzo wysokim poziomie. Nie mam dużego doświadczenia w dokach, ale są to jedne z lepszych jakie miałem okazje testować.

edit: zapomniałem dodać, wersja classic.

Edytowane przez pekin93
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetne słuchawki. Graniem trochę przypominają K550 MK2. Doskonała scena i szczegółowość. Dołu też nie brakuje, spokojnie można słuchać elektroniki jak i metalu. Nie są wybredne jeśli chodzi o źródło, u mnie ze wszystkim zagrały co najmniej dobrze (video, p9, przed ostatni iPad, iphone 6s oraz 7+). Jeśli chodzi o wygodę to jest ona również na bardzo wysokim poziomie. Nie mam dużego doświadczenia w dokach, ale są to jedne z lepszych jakie miałem okazje testować.

edit: zapomniałem dodać, wersja classic.

ja czekam na gr07x w cenie polskich classiców

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czym wyróżnia się ta najnowsza wersja? Też pęka od samego patrzenia?

Wydaje mi się, że zmienili mocowanie tulejki. Swoje BE kupiłem u majfrenda w listopadzie z datą produkcji 26.07.16. Ciekawe na ile to rozwiązanie będzie trwalsze.

Stare

gr07old.jpg

Nowe

gr07.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W przyszłym miesiącu, w Chinach, mają być dostępne nowe GR07. Z wypinanym kablem. 035602160241d7dbcf5cbca5af43a03b.jpg

I to jest sluszna koncepcja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można gdzieś dokupić te tipsy piankowe? Bardzo fajne są i nie zamulają tak brzmienia jak comply

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Janusz ^^ w sumie chodziły mi po głowie odkąd je dostałem na testy od Ciebie. Zapamiętałem je jako nieco sybilujące, a grają kurde fajnie. Coś się zmienia po wygrzaniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mi się tak wydaje, że po wygrzaniu mniej sybilują.

Ale ja ostatnio zaaplikowałem im większe tipsy niż stockowe, kanał bardziej się uszczelnił, przybyło basu i poprawiło się SQ.

Na piankach jakoś mi nie podchodzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja znowu słucham tylko na complajach i tak też potraktowałem vsonici. Wrzuciłem na nie pianki z serii "S" i nie wiem czy był to dobry pomysł - jak na tipsach góra po wygrzaniu już była okiełznana, tak znowu na complajach wydała mi się z leksza szeleszcząca. Tych pianek z zestawu nie próbowałem, nawet nie wiem, czy je gdzieś miałem. Tipsy niestety dla mnie na dłuższą metę odpadają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@adr31 ze wszystkim co nie jest ciepłe.

Edytowane przez brunnerius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, brunnerius napisał:

@adr31 ze wszystkim co nie jest ciepłe.

Nie ma takiej zależności - z XDP100 grały kiepsko, z QP1R świetnie... Można gdybać na temat synergii ale tylko metodą prób i błędów można ją znaleźć. Oczywiście zawsze jakaś sygnaturą można się kierować, ale GR07B jakieś ciepłe nie są, ani basowe szczególnie więc nie widzę przewód żeby z ciepłym źródłem się nie zgrały 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no spoko, Kolega adr31 zadał zdawkowo pytanie to i taka odpowiedź otrzymał. Bliska prawdy zresztą. Miałem BE ponad 1,5 roku i wtykalem je w różne dziurki. Racja BE ani ciepłe ani specjalnie basowe. Ale jak ktoś do końca nie wie albo mu się nie chce sprecyzować pytania to niech szuka neutralnego vel chłodnego źródła. Jeżeli chce równe granie. W sumie nie wiemy czego adr oczekuje. Poza tym jest tyyyyyle zmiennych. O czym my tu tutaj? ;)

A z pionkiem słabo bo one soku trochę potrzebują, qpr mocniejszy to i lepiej je popędził.

Edytowane przez brunnerius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najgorsze jest to, że póki co wziąłem się za EDM, dlatego słucham głównie na spotify, bo najwyższa jakość tego rodzaju muzyki na tej platformie nie jest zła. Mam pionka, ale on wcale nie zgrywa się z tymi słuchawkami. Nie jestem jakimś szpecem, ale słyszę, że coś nie gra ;). I jest problem, bo słuchawki są mega, ale często jest nie bardzo... A do spotify, to albo telefon, albo właśnie pionek. No cóż, myślę, że w tym wypadku muszę sprawdzić inne polecone doki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta