Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vsonic GR07 Classic / Bass recenzja muzostajni


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne słuchawki. Graniem trochę przypominają K550 MK2. Doskonała scena i szczegółowość. Dołu też nie brakuje, spokojnie można słuchać elektroniki jak i metalu. Nie są wybredne jeśli chodzi o źródło, u mnie ze wszystkim zagrały co najmniej dobrze (video, p9, przed ostatni iPad, iphone 6s oraz 7+). Jeśli chodzi o wygodę to jest ona również na bardzo wysokim poziomie. Nie mam dużego doświadczenia w dokach, ale są to jedne z lepszych jakie miałem okazje testować.

 

edit: zapomniałem dodać, wersja classic.

Edytowane przez pekin93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne słuchawki. Graniem trochę przypominają K550 MK2. Doskonała scena i szczegółowość. Dołu też nie brakuje, spokojnie można słuchać elektroniki jak i metalu. Nie są wybredne jeśli chodzi o źródło, u mnie ze wszystkim zagrały co najmniej dobrze (video, p9, przed ostatni iPad, iphone 6s oraz 7+). Jeśli chodzi o wygodę to jest ona również na bardzo wysokim poziomie. Nie mam dużego doświadczenia w dokach, ale są to jedne z lepszych jakie miałem okazje testować.

 

edit: zapomniałem dodać, wersja classic.

ja czekam na gr07x w cenie polskich classiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czym wyróżnia się ta najnowsza wersja? Też pęka od samego patrzenia?

 

Wydaje mi się, że zmienili mocowanie tulejki. Swoje BE kupiłem u majfrenda w listopadzie z datą produkcji 26.07.16. Ciekawe na ile to rozwiązanie będzie trwalsze.

 

Stare

gr07old.jpg

 

Nowe

 

gr07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janusz ^^ w sumie chodziły mi po głowie odkąd je dostałem na testy od Ciebie. Zapamiętałem je jako nieco sybilujące, a grają kurde fajnie. Coś się zmienia po wygrzaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, że po wygrzaniu mniej sybilują.

Ale ja ostatnio zaaplikowałem im większe tipsy niż stockowe, kanał bardziej się uszczelnił, przybyło basu i poprawiło się SQ.

Na piankach jakoś mi nie podchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu słucham tylko na complajach i tak też potraktowałem vsonici. Wrzuciłem na nie pianki z serii "S" i nie wiem czy był to dobry pomysł - jak na tipsach góra po wygrzaniu już była okiełznana, tak znowu na complajach wydała mi się z leksza szeleszcząca. Tych pianek z zestawu nie próbowałem, nawet nie wiem, czy je gdzieś miałem. Tipsy niestety dla mnie na dłuższą metę odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
2 godziny temu, brunnerius napisał:

@adr31 ze wszystkim co nie jest ciepłe.

 

Nie ma takiej zależności - z XDP100 grały kiepsko, z QP1R świetnie... Można gdybać na temat synergii ale tylko metodą prób i błędów można ją znaleźć. Oczywiście zawsze jakaś sygnaturą można się kierować, ale GR07B jakieś ciepłe nie są, ani basowe szczególnie więc nie widzę przewód żeby z ciepłym źródłem się nie zgrały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, Kolega adr31 zadał zdawkowo pytanie to i taka odpowiedź otrzymał. Bliska prawdy zresztą. Miałem BE ponad 1,5 roku i wtykalem je w różne dziurki. Racja BE ani ciepłe ani specjalnie basowe. Ale jak ktoś do końca nie wie albo mu się nie chce sprecyzować pytania to niech szuka neutralnego vel chłodnego źródła. Jeżeli chce równe granie. W sumie nie wiemy czego adr oczekuje. Poza tym jest tyyyyyle zmiennych. O czym my tu tutaj? ;)

 

A z pionkiem słabo bo one soku trochę potrzebują, qpr mocniejszy to i lepiej je popędził.

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że póki co wziąłem się za EDM, dlatego słucham głównie na spotify, bo najwyższa jakość tego rodzaju muzyki na tej platformie nie jest zła. Mam pionka, ale on wcale nie zgrywa się z tymi słuchawkami. Nie jestem jakimś szpecem, ale słyszę, że coś nie gra ;). I jest problem, bo słuchawki są mega, ale często jest nie bardzo... A do spotify, to albo telefon, albo właśnie pionek. No cóż, myślę, że w tym wypadku muszę sprawdzić inne polecone doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Dnia 22.06.2016 o 17:02, Vaiet napisał:

Jak zrobią wersję z odpinanym kablem, to biorę takie Bass Edition od ręki, choćbym miał sprzedać nerkę xD

Dziś nie trzeba nerki sprzedawać :lol: GR07CL/BE z odpinanym kablem za nie całe ??? PLN.

https://pl.aliexpress.com/item/VSONIC-NEW-GR07-BASS-CLASSIC-Interchangeable-cable-BASS-CLASSIC-Professional-Noise-Isolation-HIFI-Earphones/32805353627.html

Edytowane przez Strazak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
2 godziny temu, Arturos1967 napisał:

Kupiłem kiedyś na Ali je za 90usd i było ok. Opłat żadnych mi nie naliczyli.

Czyli nie ma ryzyka, że to podróbki? Grają jak na VSonici przystało?

 

Czy jest w ogóle szansa, że można wyrwać lepsze doki w cenie 90$?

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, imbryk82 napisał:

Czyli nie ma ryzyka, że to podróbki? Grają jak na VSonici przystało?

 

Czy jest w ogóle szansa, że można wyrwać lepsze doki w cenie 90$?

 

Vsonic Official Store - nie ma ryzyka.

Poza tym to normalna cena za nie (+/- 10$).

 

Jeżeli spodoba Ci się ich sygnatura, to ciężko będzie znaleźć lepsze doki w tej cenie, a nawet w sporo wyższej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności