Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vsonic GR07 Classic / Bass recenzja muzostajni


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dzięki uprzejmości Noise'a i muzostajni mamy jeszcze ciepłą recenzję topowych dynamików od Vsonic. Zachęcam do lektury.

https://muzostajnia.wordpress.com/2016/06/21/its-not-about-the-bass/

 

VSonic_GR07_Photo_Main.jpg?itok=-uKHoqfA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki dla mnie w kwestii dźwiękowej świetne. Oczywiście wersja Classic. Nie żałuję przesiadki z RHA MA750. Jednak jeśli chodzi o wykonanie to mam duże zastrzeżenia. Po wyjęciu z pudełka nie prezentują się wybitnie. Średnio spasowane części obudowy wyglądają mało atrakcyjnie przy metalowych RHA. Na dodatek jedna obudowa pękła po dwóch tygodniach od zakupu przy przegubie. (Były ledwie co wygrzane! :(( ) Ciekaw jestem czy to przypadek. Zobaczymy czy nie powtórzy sie w przyszłości.

Edytowane przez scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do MA750 czy Mee P1 pod kątem jakości wykonania niestety GR07 dostają baty. Egzemplarze jakie miałem na testy były przyzwoicie wykonane, jednak przy wspomnianych dwóch wcześniej modelach jest pewien niedosyt. Z drugiej strony przy tej cenie i takiej jakości grania, jest to już trochę czepialstwo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi skąd wziąłeś "ładowalną" wersję? O czymś nie wiemy :blink: A recenzja jest w punkt, słuchałem jednych i drugich, zostawiłem sobie basowe. Pod wszystkim się podpisuję.

gr.png

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

po raz trzeci kupiłem GR007, tym razem znowu BE...

 

jak je po raz trzeci sprzedam... to czas się chyba leczyć

Jak będziesz sprzedawał to daj znać, ja je miałem dopiero dwa razy. Choć w sumie to dwa razy BE i raz CL. I znów o nich myślę. Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po raz trzeci kupiłem GR007, tym razem znowu BE...

 

jak je po raz trzeci sprzedam... to czas się chyba leczyć

Jak będziesz sprzedawał to daj znać, ja je miałem dopiero dwa razy. Choć w sumie to dwa razy BE i raz CL. I znów o nich myślę.

Tsza było sprzedawać? :)
Audiofilia nervosa. Przewalasz tonę chińskich iemów, tylko po to, żeby się okazało po raz kolejny, że do 100$ rządzi Vsonic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez myśl nie przeszło, żeby sprzedawać GR07.


Aż sobie je zapuściłem z Video 5.5.

Miód na uszy dla mnie i to za tanie pieniądzory.

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie nie porwały GR07... Classici suche, liniowe, nudne na dłuższą metę. W niektórych gatunkach spoko ale nie w tym czego akurat lubię słuchać mobilnie. BE dla mnie to nieporozumienie. Tonalnosc totalnie z doopy :) Jak ktoś nie przepada za basem to Classici są spoko w cenie około 70usd. Nie mam zastrzeżeń co do wykonania. Były też bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności