Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

JozefS

Pytanie

Szukam słuchawek bezprzewodowych dousznych do 100 zł. Najbardziej zależy mi na wytrzymałości no i nieco mniej na jakości dźwięku. Mam taki problem że do tej pory psułem w bardzo krótkim czasie każde słuchawki (większość psuła się po tygodniu rzadziej po 2 a jedne wytrzymały nawet miesiąc). Od 2014 uzbierałem niezłą kolekcję zepsutych słuchawek(coś koło 10-20 par na oko :D).Z tego co wyczytałem była to wina kabla przy wejściu który jakoś nadwyrężałem. Zaczynało się od tego że jedna słuchawka zaczynała słabo kontaktować aż kompletnie się psuła a następnie to samo działo się z drugą. Ostatnio znalazłem jako taki sposób choć mało wygodny; naciągałem kabel w odpowiednią stronę obwiązywałem go wokół odtwarzacza i wzmacniałem taśmą :D Poza tym że wyglądało to dość idiotycznie i trzeba było za każdym razem znowu naciągać kabel to ostatnio od tego naciągania osłona się rozerwała i już sposób nie działa :/ Dlatego zależy mi na słuchawkach bezprzewodowych, dousznych (strasznie nie lubię nausznych). Dałoby się zmieścić to w granicach 100 złotych? Jeśli macie propozycje to proszę piszcie bo chciałbym je mieć zakupione i dostarczone do końca czerwca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

O to u niego znalazłem do kupna na allegro :D dzięki


a mam pytanko słuchawki mają solidne wykonanie? szczególnie chodzi mi tu o kabel przy końcówkach :D


BigMaras tu na forum to dytrybutor marki na Polskę :)

a mam jeszcze jedno pytanie jak to jest z ładowaniem takich słuchawek? ładowarka w zestawie? czy po przez usb podłączone do własnej ładowarki np od telefonu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://allegro.pl/meelectronics-mee-m9b-bt4-0-premiera-gw12-pl-i6272292094.html

 

W zestawie jest kabelek do ładowania :) Dziś zamówiłem te słuchawki i już doczekać się nie mogę , to także mój debiut ze słuchawkami bezprzewodowymi na zewnątrz. U mnie był inny problem, często telefon miałem w kieszeni i wtyk od słuchawek niszczył gniazdo jack i zaczynamy się problemy z przerywanym dźwiękiem, samoistnym rozłączaniem. W domu mam już 5 lat Sennheiser RS160 i wiem że porządne słuchawki z cyfrowym przesyłem to jest to.

Dodatkowo domówiłem pianki Comply S-400 .

Jeśli chodzi o produkty Meeelectronics to BigMaras cierpliwie odpowiada na pytania i tłumaczy niejasności. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://allegro.pl/meelectronics-mee-m9b-bt4-0-premiera-gw12-pl-i6272292094.html

 

W zestawie jest kabelek do ładowania :) Dziś zamówiłem te słuchawki i już doczekać się nie mogę , to także mój debiut ze słuchawkami bezprzewodowymi na zewnątrz. U mnie był inny problem, często telefon miałem w kieszeni i wtyk od słuchawek niszczył gniazdo jack i zaczynamy się problemy z przerywanym dźwiękiem, samoistnym rozłączaniem. W domu mam już 5 lat Sennheiser RS160 i wiem że porządne słuchawki z cyfrowym przesyłem to jest to.

Dodatkowo domówiłem pianki Comply S-400 .

Jeśli chodzi o produkty Meeelectronics to BigMaras cierpliwie odpowiada na pytania i tłumaczy niejasności. Zobaczymy

No ja też już kupiłem teraz czekam aż dojdą :D Czyli ładowanie przez usb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podłączę zatem pod tematem swoje pytanie.

Są jakieś słuchawki równie dobre co MEE M9B, ale z szeroką/szerszą sceną? Jeśli będzie to wymagało to do 150, a nie 100zł.

Co z technologią apt-x? Co jak sluchawki jej nie mają? Ogolnie wady/zalety/legendy o tym, bo pierwsze słysze o tym. Jak telefon nie obsługuje tego to sluchawki nie ruszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tutaj masz listę kompatybilnych smartfonów

http://www.aptx.com/category/phones

 

Brainwavz to jednak znana marka więc tutaj nawet bym nie porównywał do mee

 

Ile od posta teraz freelancerzy dostają?

 

Założyłeś konto przedwczoraj i generujsz ogromne ilości postów jedynie w dziale co kupić? Średnio co kilka, kilkanaście minut.

Edytowane przez bigmaras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Godzinę temu odebrałem przesyłkę z Mee M9B. Słuchawki w uszach i nie żałuję wydanych pieniędzy. Bas fajny, jak potrzeba to naprawdę potrafi huknąć. Średnie i wysokie idealne. Izoluje tak jak potrzeba. teraz czas na testy czasu pracy i działanie w metrze gdzie jak wiadomo pole magnetyczne jest ogromne. ja ze swojej strony polecam. Moje pierwsze bezprzewodowe portable i jestem na razie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

tutaj masz listę kompatybilnych smartfonów

http://www.aptx.com/category/phones

 

Brainwavz to jednak znana marka więc tutaj nawet bym nie porównywał do mee

 

Ile od posta teraz freelancerzy dostają?

 

Założyłeś konto przedwczoraj i generujsz ogromne ilości postów jedynie w dziale co kupić? Średnio co kilka, kilkanaście minut.

 

ej skoro już tu jesteś to mam do cb trochę spóźnione pytanie( bo słuchawki już kupiłem), czy te m9b będą kompatybilne z samsung galaxy s4 mini? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1) przecież już kupiłeś więc możesz sprawdzić :D

2) wrzuciłem link gdzie mogłeś wyszukać

3) tak, będzie kompatybilny ........

dzięki myślałem że link tylko do konkretnego modelu/marki :D a kupiłem ale jeszcze nie doszły to jak coś to bym odesłał nierozpakowywane dzięki w każdym razie teraz tylko czekać na kuriera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ej skoro już tu jesteś to mam do cb trochę spóźnione pytanie( bo słuchawki już kupiłem), czy te m9b będą kompatybilne z samsung galaxy s4 mini? :D

Będą, nie ma powodu dla którego mogły by nie być ;)

 

2) wrzuciłem link gdzie mogłeś wyszukać

Wiesz w ogóle co wrzuciłeś za link czy bezmyślnie nabijasz dalej?

Twój link odnosi się do telefonów wspierających aptX (swoją drogą nie pełna lista) a @JozefS pytał o kompatybilność słuchawek z telefonem.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wybacz moje niedopatrzenie, zwyczajnie nie chciało mi się wierzyć, że ktoś może się spytać, czy telefon który ma bluetooth będzie działał ze słuchawkami łączącymi się za pośrednictwem tejże technologii :) dlatego założyłem, że pyta o rzecz mniej oczywistą.

 

Chociaż skoro już ma te słuchawki to skąd pytanie o kompatybilność?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wybacz moje niedopatrzenie, zwyczajnie nie chciało mi się wierzyć, że ktoś może się spytać, czy telefon który ma bluetooth będzie działał ze słuchawkami łączącymi się za pośrednictwem tejże technologii :) dlatego założyłem, że pyta o rzecz mniej oczywistą.

 

Chociaż skoro już ma te słuchawki to skąd pytanie o kompatybilność?!

jeszcze nie doszły :D a co do bluetooth to też mi się na początku wydawało że nie ma problemu aż coś tam o kompatybilności ktoś napisał i tu jako że nie znam się na tym (miałem sporo słuchawek ale zwykle były to takie kupione za 3 dychy w supermarkecie i wydawało mi się że nie trzeba nic sprawdzać i że każde będą dobre) to zacząłem się zastanawiać czy nie wyrzuciłem stówki na słuchawki nienadające się do mojego telefonu :D no ale skoro wszystko już wyjaśnione to wybaczcie moją niewiedzę i nie ma co dalej drążyć tematu ;) (no co najwyżej zdam relację z doznań ze słuchawkami jak już dojdą :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

byłbym Ci bardzo wdzięczny jakbyś napisał dwa słowa bo jestem ciekaw :)

Słuchawki doszły wczoraj i jestem naprawdę zadowolony mimo kilku wad. Zaletą jest na pewno czysty i głęboki dźwięk z jakim jeszcze nie miałem do czynienia bo kupowałem chłam z supermarketów :P Poza tym wyglądają na solidne (co się jeszcze z czasem okaże), kabelek łączący parę słuchawek zdaje się być dość gruby w porównaniu do słuchawek przewodowych jakich używałem przedtem, z czego jestem zadowolony (może tym razem tak szybko ich nie zepsuje :D). Co do nakładek sportowych to odstają trochę ale nie poza uszy nie wiem czy tak to ma być w każdym razie i bez nich trzymają się bardzo dobrze. Ogólnie wygodnie nic nie przeszkadza pilocik czy jak to się tam nazywa prosty w obsłudze :D Mam tylko jeden mały problem; nie mogę oglądać na nich filmów w przez googla czy to na yt czy innych stronach bo po prostu niezmiernie się zacinają :P Nie wiem może to taki urok słuchawek bluetooth, mi to za bardzo nie przeszkadza bo i tak kupiłem te słuchawki w celu słuchania muzyki :) Co do zasięgu myślę że jest jak najbardziej OK czy to mam telefon w kieszeni czy gdzieś w plecaku to kontaktuje bezproblemowo. Jak położę telefon w pokoju to mogę na spokojnie słuchać muzyki w pokoju obok. Nie wiem dokładnie na jaką odległość kontaktują ale dla mnie git. Jak na razie nie mam żadnych poważnych zastrzeżeń i cieszę się z zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mógłbym jednak poprosić o odpowiedź skoro już zadałem to pytanie na poprzedniej stronie?

"1. Są jakieś słuchawki równie dobre co MEE M9B, ale z szeroką/szerszą sceną? Jeśli będzie to wymagało to do 150, a nie 100zł.

2. Co z technologią apt-x? Co jak sluchawki jej nie mają? Ogolnie wady/zalety/legendy o tym, bo pierwsze słysze o tym.
3. Jak telefon nie obsługuje tego to sluchawki nie ruszą?"

Ad 1. Wspomniano o Blu100. Jakość dźwięku porównywalna/większa niż MEE, ale lepsza separacja/scena czy ktoś niesłusznie wspomniał?

Ad 2. ?
Ad 3. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności