Skocz do zawartości

Słuchawki Somic V1 i V2


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

1462331001371267.jpg

Jak dojdą do mnie to coś może skrobnę. Wybrałem normalna dostawę więc może z miecha będzie trzeba czekać, nie wiem.

Występują też pod inną nazwą i też pozytywne recenzje zgarniają. http://thestatusaudio.com/products/ob1

Mi by wystarczyło jakby jakością od SL nie odbiegały, ale prezentacja była w strone senków z większą ilością góry, czyli liczę na granie z powietrzem. Brakuje mi prezentacji shp9500... :( Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniadzach to V2 jest jednym z absolutnych Bestbuy! Graja bardzo spojnie, koherentnym dzwiekiem. Nie graja skrajami pasma, i choxiaz rozdzielczoscia nie zabijają, to xhyba nic bym w nixh nie zmienil:)

Sa bardzo bardzo muzykalne.

Nie wala basem, tak wiec to nie sprzet dla basolubow, a bardziej dla tych ktorzy szukaja dzwieku... analogowego.

Gora jest niezla. Trudno ja zmusic do pokazania sybilantow, ale potrafi tez zablyszczec.

Zeby nie było - AudioTechnica A1000Z natychmiast pokazuje rozne niedostatki V2, ale brzmieniowo najbardziej mi przypominaja Beyery DT880 600 ohm vintage :)

Wg mnie sa naprawde super! Za 200 zeta? Nie mam pytań ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V1 są zamknięte ;) Ale trudno jest złapać dobry seal. Pady są skóropodobne. Trzeba tez powiedziec, ze V1 wyglądają na lepiej wykonane od wiekszosci Takstarow.

Chociaz to plastik to nic nie trzeszczy, kabel nie mikrofonuje.

Generalnie bardzo pozytywne wrażenie.

Jest drugi komplet padow materiałowych, ale jeszcze ich nie przymierzalem.

Chociaz to sluchawki raczej przenosne, to sa trudniejsze do napedzenia niz AudioTechnica A1000Z.

Sa bardzo wygodne choc pady rozmiarami sa mniejsze od typowych nausznych ale zdecydowanie większe od np tych które są w Beyerach T51p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na stronie już napisano, że zostały wysłane. Teraz Ciekawe jak długo będą wędrować.

 

Fex jakiej muzy na nich słuchasz, w ktorymś kawałku pokazały Ci, że mają skrzydła? :)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje V2 też wysłali bodajże wczoraj (gearbest), wybrałem darmowy ship ale wysłali niby przesyłką rejestrowaną (nie wiem wtedy, po co dopłacać 2 baksy za nr trackingowy, skoro w obu przypadkach jest paczka rejestrowana).

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie o strajku celników, który spowalnia przesyłki o dobre kilka dni.

Te ich nieoficjalne strajki to też. Ostatnio na pierdółkę czekałem tydzień, bo leżała w werze, ale jak w tym tygodniu przyszedł telefon to z marszu zatrzymanie i list xD.

 

 

Moje V2 też wysłali bodajże wczoraj (gearbest), wybrałem darmowy ship ale wysłali niby przesyłką rejestrowaną (nie wiem wtedy, po co dopłacać 2 baksy za nr trackingowy, skoro w obu przypadkach jest paczka rejestrowana).

Już tłumaczę. Paczki zwykłe idą często belgijką. Jej magia polega na tym, że tracking jest tylko do Brukseli. Mi jedna paczka tak zaginęła i właśnie z nimi negocjuję ;f. Ogółem nie ma co się bać, ale mi niestety się zdarzyło przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam, zdjecie oni wrzucili na stronie zamówienia z potwierdzeniem wysyłki. Coś tam w opcjach przy zamówieniu było o dwóch sposobach wysyłki, chyba pocztą chinską i czeską. Ale nie słyszałem o poczcie czeskiej w chinach. Nie zmieniałem by się przekonac o co chodzi. ;)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie tak jak pisałem, z chin do czech jakimś chińskim przewoźnikiem, a z Czech do Polski czeskim. podobnie jest jak wysyłają przez Belgię. Niestety paczka jest traktowana wtedy jak chińska, więc trzeba się liczyć z ewentualnym vatem.


Jak z Gearbest, to mogło iść z europejskiego magazynu. Nie wszystko w nim mają, większość rzeczy drożej, ale może akurat się trafiło.

 

tyle, że ich magazyn jest chyba w UK, a nie Czechach?

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności