Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wielkie rozczarowanie głośnością JBL XTREME


adriancoffee

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim.

Moj wysluzony creative muvo 10 poszedl na reklamacje, kosztowal mnie cale 250 zl okolo roku temu.

Postanowilem zaszalec i kupic JBL XTREME. przegladalem kilka godzin filmow na youtube porownujacych go z innymi glosnikami o podobnych parametrach, zarowno na rynku amerykanskim jak i polskim.

Dzis kupilem go w saturnie. 1090 zl. Sporo drozszy niz dotychczasowy creative.

Przetestowalem na otwartej przestrzeni na boisku, na 100% głosnosci. Nosz za przeproszeniem kurcze jego mac. Stalem ze zanjomymi niecale 2 metry od niego, a moglismy sobie swobodnie rozmawiac normalnym tonem, a wrecz przyciszonym no w koncu pozna godzina i glosnik w ogole w tym nie przeszkadzal. Odszedlem na 3-4 metry od niego i juz bylo naprawde slabo. Fakt, ze stalem tylem do kierunku glosnikow.

Naprawde jestem niesamowicie zawiedziony glosnoscia tego jbla. Moze nie spodziewalem sie walniecia jak w aiwa exos-9, ale w testach wypadal naprawde swietnie i recenzje zbiera rowniez bardzo dobre na calym swiecie. W moim odczucie gral nawet ciszej niz ten gowniany creative muvo 10, ktory wazy jakies 3x mniej, przy czym fakt lepszej jakosc dzwieku i tak mnie rozczarowal, bo nie byl warty takiej doplaty. Poważnie, nie szukam glosnika ktory bedzie napierdzielal na pol warszawy, ale jakbysmy zagrali w kosza na tym boisku to chyba glosnik bylby tylko cichym tlem. Naprawde dla mnie to straszna porazka i przeogromne rozczarowanie.

Posiada ktos moze ten glosnik? Moze cos z nim nie tak, a moze tak po prostu on gra...?

Raczej bede go dzis zwracac do saturna. Chyba, ze cos w nim trzeba przestawic, bo jest naprawde tragedia. :(

Bardzo was prosze o rady :(

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mam od nie calego roku i dopiero po tak dlugim czasie mnie zawiodl, co do głośnosci z moim jest wszystko w pozadku, zazwyczaj na tel mam mniej niz 50% głośnosci, jednak przez ostatni miesiac zamiast grac na jednym ladowaniu ponad 10h (tak jak wczesniej) bateria pada po niecalej godzinie... na szczescie mam jeszcze pol miesiaca gwarancji....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, nie szukam glosnika ktory bedzie napierdzielal na pol warszawy, ale jakbysmy zagrali w kosza na tym boisku to chyba glosnik bylby tylko cichym tlem.

 

Ten głośnik tak gra, mam z nim częstą styczność i on po prostu nie jest wybitnie głośny. Bije basem swoją drogą, ale tak jak mówisz, na pełnowymiarowym boisku do kosza będzie on jedynie tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 lat później...
15 godzin temu, Grzegorz Malicz napisał(a):

witam ,mam pytanie dotyczące głośnika JBL Xtreme 3- czy z niego można słuchać muzyke z pendrive?

Czekasz już 15 godzin aż ktoś za Ciebie to sprawdzi i Ci odpowie. Nie szybciej byloby zajrzeć do instrukcji obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności