Skocz do zawartości

Wielkie rozczarowanie głośnością JBL XTREME


adriancoffee

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim.

Moj wysluzony creative muvo 10 poszedl na reklamacje, kosztowal mnie cale 250 zl okolo roku temu.

Postanowilem zaszalec i kupic JBL XTREME. przegladalem kilka godzin filmow na youtube porownujacych go z innymi glosnikami o podobnych parametrach, zarowno na rynku amerykanskim jak i polskim.

Dzis kupilem go w saturnie. 1090 zl. Sporo drozszy niz dotychczasowy creative.

Przetestowalem na otwartej przestrzeni na boisku, na 100% głosnosci. Nosz za przeproszeniem kurcze jego mac. Stalem ze zanjomymi niecale 2 metry od niego, a moglismy sobie swobodnie rozmawiac normalnym tonem, a wrecz przyciszonym no w koncu pozna godzina i glosnik w ogole w tym nie przeszkadzal. Odszedlem na 3-4 metry od niego i juz bylo naprawde slabo. Fakt, ze stalem tylem do kierunku glosnikow.

Naprawde jestem niesamowicie zawiedziony glosnoscia tego jbla. Moze nie spodziewalem sie walniecia jak w aiwa exos-9, ale w testach wypadal naprawde swietnie i recenzje zbiera rowniez bardzo dobre na calym swiecie. W moim odczucie gral nawet ciszej niz ten gowniany creative muvo 10, ktory wazy jakies 3x mniej, przy czym fakt lepszej jakosc dzwieku i tak mnie rozczarowal, bo nie byl warty takiej doplaty. Poważnie, nie szukam glosnika ktory bedzie napierdzielal na pol warszawy, ale jakbysmy zagrali w kosza na tym boisku to chyba glosnik bylby tylko cichym tlem. Naprawde dla mnie to straszna porazka i przeogromne rozczarowanie.

Posiada ktos moze ten glosnik? Moze cos z nim nie tak, a moze tak po prostu on gra...?

Raczej bede go dzis zwracac do saturna. Chyba, ze cos w nim trzeba przestawic, bo jest naprawde tragedia. :(

Bardzo was prosze o rady :(

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mam od nie calego roku i dopiero po tak dlugim czasie mnie zawiodl, co do głośnosci z moim jest wszystko w pozadku, zazwyczaj na tel mam mniej niz 50% głośnosci, jednak przez ostatni miesiac zamiast grac na jednym ladowaniu ponad 10h (tak jak wczesniej) bateria pada po niecalej godzinie... na szczescie mam jeszcze pol miesiaca gwarancji....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, nie szukam glosnika ktory bedzie napierdzielal na pol warszawy, ale jakbysmy zagrali w kosza na tym boisku to chyba glosnik bylby tylko cichym tlem.

 

Ten głośnik tak gra, mam z nim częstą styczność i on po prostu nie jest wybitnie głośny. Bije basem swoją drogą, ale tak jak mówisz, na pełnowymiarowym boisku do kosza będzie on jedynie tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 lat później...
15 godzin temu, Grzegorz Malicz napisał(a):

witam ,mam pytanie dotyczące głośnika JBL Xtreme 3- czy z niego można słuchać muzyke z pendrive?

Czekasz już 15 godzin aż ktoś za Ciebie to sprawdzi i Ci odpowie. Nie szybciej byloby zajrzeć do instrukcji obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności