Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

A podoba, podoba, pisałem :)

Jakoś krzywo siadły...

Pady przyjemne w odbiorze? Jakaś nowa koncepcja budowy czy podobne do padów z D5000/7000?

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D5k gorsze od x00?

Nie załamuj....

Ano co zrobić...nie modowane D5000 są fajne ale przy dzisiejszych modelach zamkniętych nie mają szans,świat poszedł naprzód.

Od D7000 dzieli je baaardzo sporo.

Dla mnie wady to małą scena, bas za miękki, mało detaliczne na górze.

Za to zaletą jest bliska ,nasycona, średnica,niemal jak w LCD2, kto lubi takie klimaty będzie zadowolony.

THX00 mają większą scenę, lepszą górę, średnica sporo lepsza, jaśniejsze. Bas też miękki, podobny poziom.

Bardziej wyczynowe są THX-00, jednak oparte na Driverze Fostexa z TH600(chyba) czuć większy potencjał.

Jednak miałem też kiedyś modowane D5000 z padami Lawton Audio, to było coś.

Sporo jaśniejsze granie, scena wielka, detaliczne...takie gorsze T1 rev1...takie buty ,cuda...

Stare Denony mają wielki potencjał do modowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

D5k gorsze od x00?

Nie załamuj....

Ano co zrobić...nie modowane D5000 są fajne ale przy dzisiejszych modelach zamkniętych nie mają szans,świat poszedł naprzód.

Od D7000 dzieli je baaardzo sporo.

Dla mnie wady to małą scena, bas za miękki, mało detaliczne na górze.

Za to zaletą jest bliska ,nasycona, średnica,niemal jak w LCD2, kto lubi takie klimaty będzie zadowolony.

THX00 mają większą scenę, lepszą górę, średnica sporo lepsza, jaśniejsze. Bas też miękki, podobny poziom.

Bardziej wyczynowe są THX-00, jednak oparte na Driverze Fostexa z TH600(chyba) czuć większy potencjał.

Jednak miałem też kiedyś modowane D5000 z padami Lawton Audio, to było coś.

Sporo jaśniejsze granie, scena wielka, detaliczne...takie gorsze T1 rev1...takie buty ,cuda...

Stare Denony mają wielki potencjał do modowania...

 

Mam wrażenie że Ty tych D5000 słuchałes bardzo krótko albo na jakimś kiepskim sprzecie. Brak przestrzeni? W jakich zamkniętych słuchawkach z tej półki masz jej więcej? THX00 maja jedynie lepsza średnicę - jeśli chodzi o resztę to są słabsze. Z modu Lawtona warto wziąć na pewno pady, bo pomagają przestrzennosci, ale te wersje których słuchałem zrobiły się suche i krzykliwe - trochę takie karykatury TH900. D7000 to dojrzalszy starszy brat za kilkukrotnie wyższa cenę, być może D7200 idzie w podobnym kierunku ale za krótko ich słuchałem i na nieznanym stacjonarnym sprzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenowo już bym wolał HD380pro od D5000...

Możliwe że sprzętowo u mnie było słabo akurat, jednak modowane D5000 to było coś...

Ale znowusz wokal dalej i mniej nasycony przekaz, coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności