Skocz do zawartości

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co znam serię Art, a znam w miarę dobrze, to nie bardzo się mają. AT z serii Art to granie głównie wyższą średnicą i dużą sceną, raczej jasne i punktowe, bez dociążenia i bez gęstej, muzykalnej średnicy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P71117-140720.jpg

 

Dzięki @dj1978

Nawet stojak pasuje^_^

Cóż z Headonicem to nie bardzo moje granie, syczą bardziej niż T1, góra mocno szeleści.

To bardzo fajne słuchawki ale raczej pod ciemniejszy AMP.

Teraz chętnie sprawdziłbym jakieś Fostexy.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dobra opinia....lajk za to Von Baron ode mnie...he,he...3,5tys i mamy nieczysty przekaz....litości!

To już słuchawki za 500zł są czyste jak potok górski,krystaliczne...

Denon dał ciała, pewnie zmiana kierownika /szefa...wiadomo jak jest....chciał się popisać i wyszło  jak wyszło.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compton czujny jak ryś albo pantera...he,he.

Nie wiem nic o HD800s...Audionanik zamieni na Staxy i będzie mu grało w najlepsze....:P

Ja teraz mam Amirony na łbie i gęba tudzież uszy się cieszą...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest...nawet U5 tak nie hejtowałem...mimo że lipa a miałem brać w ciemno,na szczęście się opanowałem...

Ale ktoś chyba musi być dla równowagi...Kopernik też kiedyś sam był przeciw wszystkim..a teraz w co wierzymy?...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Soundman1200 napisał:

Tak jest...nawet U5 tak nie hejtowałem...mimo że lipa a miałem brać w ciemno,na szczęście się opanowałem...

Ale ktoś chyba musi być dla równowagi...Kopernik też kiedyś sam był przeciw wszystkim..a teraz w co wierzymy?...he,he.

EDIT MOD

 

A co do 7200 to ja nie zauważyłem tych nieczystości o których mowa wyżej, a słuchałem i na S6 i na CMA400i :)

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Compton napisał:

Hasło D7200 i @Soundman1200 od razu się rekatywował :D

Jak tam Twoje HD800s w Krakowie?

Przyznam, ze d7200 tez mnie nie powalily, lepszy troszke bas niz w 610, ale reszta po stronie fostexow imo.

Zas hd800s jest za co zjechac, ale niestety nie calkowicie...i w ogole sie bronia dzielnie w wielu aspektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D7200 były na AVS w salonie denona, ale słuchać się specjalnie nie dało bo dwa kina domowe napierdziały tak nawet bas nie można ocenić jakość ocenić.

Ale za to ich tłumienie to bardzo dobry test :D one są naprawdę jak półotwarte co przy zamkniętych kubkach i skórkowych padach jest sporą wtopą. 

Jakoś nie chciały się układać na uszach przylegać jak powinny więc te skórkowe pady nie spełniały swojego zadania.

 

Jak dla mnie to takie ciut lepsze th610 przez barwę tyle byłem w stanie usłyszeć. Ładniejsze wykonanie bo th610 wyglądają jakby miały plastikowe drewno.

Pałąk odrobinę wygodniejszy w th610, ale za to w wtykami jest mniejszy problem.

 

Słuchawki całkiem okej ale cena mocno przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dj1978 napisał:

plus jest tego taki, że przy dobrym zestawie scena robi się niemal taka jak w półotwartych.

 

To powinni zastosować hybrydowe pady bo skóra w lato jest nie używalna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bakus1233 napisał:

Myślisz, że będą lepsze od Twoich th900? :P

TH900 znalazły nowego właściciela i myślę od Beyerdynamic t5p gen 2 lub właśnie d7200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wegiel21 napisał:

Mam pytanie do obecnych lub byłych użytkowników d7200 , czy zagraja one dobrze z dapa czy potrzeba im wiecej prądu ?

Zależy co kto w życiu słyszał;)

Zachwycałem się wcześniej brzmieniem Denonów z Shozy Aliena, podobały mi się na Fiio X5 III, bez problemu zagrają z DAPa. Jednak na dobrze uzbrojonym torze stacjonarnym robią spektakularny wręcz postęp (zapewne dotyczy to wielu słuchawek z tej półki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja słuchałem ich ostatnio trochę i powiem tak, że to moim zdaniem b. fajne słuchawki - D7200. Choć tłumienie chyba bardzo takie se, a wygodę wybadam, bo wydaje się być umiarkowana czasem (szczególnie dla okularnika to problem). Do tego scena uporządkowana i jak to mówił Lambert - całkiem całkiem ona jest :D .

 

 

 

Dla mnie słuchawki lepsze zdecydowanie np. od Fostexów 900, 601 (czy jak się ten model nazywa - 610 - ten odpowiednik D7200), Mr Speakers Aeon - poprawność bez emocji + super wygoda i kosmiczny - dosłownie - wygląd :) , Oppo PM-3..

 

I widzę, że niektórym solą w oku są D7200, ale mi są miodem na sercu póki co:P:D, więc nie do końca rozumiem (a raczej wcale :D:P) czemu niektórym nie daje spokoju to że D7200 dają niektórym przyjemność  :D:P . Bo prześledziłem wątek i widzę, że te słuchawki powodują u niektórych skoki ciśnienia :D:P , jeśli pozytywne to ok, ale chyba inne :P .

Dla mnie to dyskusja z cyklu wyższości masła nad margaryną i na odwrót :D . I każdy widzi co chce widzieć albo nie widzieć co mógłby zobaczyć :D .

 

A wg mnie sprawa jest prosta - nie pasują nam jakieś słuchawki zostawiamy je i nie myślimy o nich :P ,ale to ja tak mówię :);) . Nie lubię musicali - nie oglądam ich i nie myślę o nich. Nie interesuje mnie życie rodzinne i prywatne Cardishianów (czy jak się to pisze), nie oglądam :) . Nie lubię wątróbki - nie jem jej :D itd. itp. :D . A co mnie, że komuś się spodobają np. słuchawki, które wg mnie są bee.. nic - dopóki nie muszę ich słuchać jest ok.. ;)

 

I nie będę nikogo przekonywał o wyższości czegoś nad czymś, bo to nie ma sensu - bo albo się ma w czymś podobny gust, zdanie albo inny i się akceptuje, że dla kogoś coś wygląda, brzmi, jest inne. A mam dość ortodoksyjne poglądy na niektóre słuchawkony i tylko niektóre jestem w stanie w ogóle słuchać :( , nad czym ubolewam, bo jak to się mówi - podobno - w różnorodności siła ;) .

 

Miłego wieczoru towarzystwu :) , zamiast czytać niektóre opinie, wolę po prostu włączyć D7200 sobie  :):D .

Edytowane przez Introverder
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 01:11, vonBaron napisał:

Tyle emotek w jednym poście jeszcze nie widziałem. 

Welcome to the magical world of Introverder's forum posts ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności