Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Soundman1200 napisał:

Karmazynowy,niestety za wcześnie Ci wysłałem TH610, potem po pełnym wygrzaniu ściemniają się sporo TH610 i całkowicie znika syczenie jak to określiłeś...i co teraz?...he,he.

 

No jak taki spec od biocelulozy taką gafę strzela to ja mogę tylko ręce rozłożyć :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić,nabrały mnie TH610, jednak wymagają tyle wygrzewania co Hawki, TH600 już po 100h się nie zmieniały a te jednak dłużej sporo potrzebują grania...

Można rzucać kamieniami i linczować,zasłużyłem....teraz tak wygrzane TH610, to Karmazynowy by sprzedał dla nich D7200...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja swoje 7200 specjalnie pół roku wygrzewałem przed wysyłką do Ciebie. A i to im nie pomogło. :)

 

Trudno, w takim razie nie widzę innego rozwiązania jak to, że musisz wysłać je jeszcze raz. Ale to już poczekaj aż mi 400i wpadnie, to od razu po balansie i nawet po optyku (to jednak był kabel) sprawdzę, wtedy już muszą rozwalcować Denony!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym wolał te magiczne he400s co to je ma Szakovsky i tak zachwala...ale 400i chyba podobne...

Rozwalcować TH610 mogą w ich stylu brzmienia jedynie D7000 i oczywiście TH900...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, LuQi napisał:

@Compton napisz koniecznie, chętnie poczytam. Pamiętam, że na AVS Ci się podobały i jestem ciekawy czy nadal będą ;)

Oczywiście napiszę.

Na ten pierwszy moment efekt WOW wywołują u mnie Finale, ale nie wiem na jak długo i czy bardziej stonowany sposób prezentacji D7200 w dłuższym okresie odsłuchu nie będzie bardziej przekonywujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham :)

Wczoraj tylko na Finalach. Wywarły na mnie większe wrażenie, ale po 01:00 włączyłem ratm i talerze mnie zaczęły męczyć, więc pora było iść spać.

Dziś słucham tylko na Denonach.

I o dziwo te pierwsze wrażenie stłumionego i spokojnego dźwięku zaraz po FAD szybko mija.

Z dużą przyjemnością odsłuchałem nowy album Tingvall Trio i stwierdzam, ze to bardzo wyważone słuchawki. Równe, dynamicze, muzykalne. Im dłużej ich słucham, tym mniej mam im do zarzucenia.

Zobaczę jak po nich założę Sonorous IV. ;)

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Compton napisał:

Dziś słucham tylko na Denonach.

I o dziwo te pierwsze wrażenie stłumionego i spokojnego dźwięku zaraz po FAD szybko mija.

 

Miałem podobnie kiedy przesiadłem się z MSR7 na D7200, jednak szybko się przyzwyczaiłem. Finalnie MSR7 poszły w świat, a D7200 są ze mną do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, przy bliższym kontakcie takie sobie...drewno tak sobie dobrane...TH610 sporo ładniejsze ....i ten nieszczęsny szeroki ,niepotrzebnie pałąk...ciśnie w czaszkę z mocą młota pneumatycznego...do tej pory smutek mnie ogarnia jak to spie......li....

A tak piękne były i wygodne D7000....:rolleyes:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Soundman1200 napisał:

A gdzie tam, przy bliższym kontakcie takie sobie...

Kwestia gustu.

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

...drewno tak sobie dobrane...

Kwestia gustu.

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

...TH610 sporo ładniejsze ....

Też kwestia gustu.

6 minut temu, Soundman1200 napisał:

 pałąk...ciśnie w czaszkę z mocą młota pneumatycznego...do tej pory smutek mnie ogarnia jak to spie......li....

Myślę, że większość nie rozumie o czym piszesz. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 pałąk...ciśnie w czaszkę z mocą młota pneumatycznego...do tej pory smutek mnie ogarnia jak to spie......li....

"Myślę, że większość nie rozumie o czym piszesz. ;)"

 

Nie rozumią zapewne osoby z mniejszymi głowami,dla nich D7200 mogą wydać się nawet wygodne.

Jednak już dla mnie ,gdzie nie miałem problemu z wielkością pałąka przy starych Denonach, to ten nowy 

sposób wygięcia pałąka D7200 zupełnie mi nie pasuje...Nie dość że za małe się stały, uszy już nie mieszczą się w padach, 

to specyficznie wygięty pałąk powoduje że zamiast rozkładać ciężar słuchawek na większej części głowy,skupia się tylko na jej czubku...

Tak więc to dla mnie bardzo chybiony pomysł...ktoś w Denonie odpowiedzialny za ergonomię zaszalał wizualnie, bo ładne są to prawda,

jednak za ergonomię ode mnie dwója...he,he.

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał:

@Compton pamiętasz jeszcze th900? :D Co lepsze d7200 czy fostexy?

TH900 to dla mnie jedne z lepszych słuchawek.

Z Little Dota grały tak, że do dziś je pamiętam jako :wub:

Pamiętasz, nawet targowaliśmy się o nie?

Z dobrą ceną zniósłbym nawet ich brum na lampie.

Ale nie uniknione, że jeszcze je będę miał, ale już wersji mk2 i na tranzystorze.

4 godziny temu, audionanik napisał:

Eeee, nie przesadzajmy, jest trzecia w krajowym rankingu (wśród kobiet); więc chyba miałeś na myśli ruchy frykcyjne.

@audionanik weź tak nie żartuj. Żona aż przyszła z zapytaniem, co mnie tak rozmieszyło. I co jej miałem odpowiedzieć, ha?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności