Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne bezprzewodowe do 500zł


JacekSparrow

Pytanie

Witam,

 

Chciałbym kupić słuchawki bezprzewodowe w cenie do 500zł. Szukam dobrego kandydata już od kilki dni i codziennie znajduję nowe modele co tylko utrudia mi wybór :D

 

Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś posiada takie słuchawki i mógłby się wypowiedzieć na temat jakości dźwięku itp. - bo brakuje trochę porównań tego typu słuchawek w sieci.

 

Modele jakie znalazłem:

 

1) JBL E50 BT (martwi mnie w nich trochę to wejście 2.5mm jack które służy również do ładowania + jest sporo komentarzy o awaryjności tych słuchawek)

 

2) Creative Aurvana Platinum albo Gold (trochę droższe, ktoś wie czy warto ? )

 

3) Supertooth Freedom

 

4) Sony MDR-ZX770BN

 

5) Skullcandy Hesh 2.0 (tańsze, ale dostają dobre opinie, ktoś wie jak jest z jakością?)

 

6) Audiotechnica ATH-S700BT (niestety ciężko dostępne, co je praktycznie eliminuje)

 

7) House of Marley Liberate XLBT

 

Póki co najbardziej przekonuje mnie pierwsza pozycja na liście czyli jbl.

 

Ktoś z was posiada słuchawki z mojej listy? Lub zna jakiekolwiek inne warte polecenia w tej cenie ?

 

Do tej pory używałem Steelseries Siberia V2, ale niestety zaczęły się w nich problemy z kablem, który naprawiałem już jeden raz, a teraz po prostu nie chcę mi się w nich grzebać :D

 

Między innymi z tego też powodu decyzja o zaukpie słuchawek bezprzewodowych. Chciałbym żeby miały lepszą jakość dźwięku i bardziej wyraźny bas niż moja Siberia "gaming".

 

Z góry dziękuję za pomoc w dokonaniu wyboru ;)

Edytowane przez JacekSparrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Najlepiej jakbys napisal jakiej muzyki sluchasz bo sluchawki BT tak jak "normalne" sluchawki maja swoja charakterystyke grania :) na przyklad MEE matrix2 maja dosc neutralna sygnature (ale brakuje troche basu) natomiast MEE Wave są tansze, ale brzmienie jest dosc "funowe" (wiecej basu) :P

do 500zł to mysle, ze MEE da rade, ale musisz tez zwrocic uwage by sluchawki i zrodlo obslugiwaly kodek AptX albo AAC (iPhone'y) gdyz sluchawki podpiete pod slabe zrodlo zagraja slabo

Edytowane przez Gregio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słucham praktycznie każdej muzyki, bez szczególnego nacisku na jeden gatunek. Chciałbym coś z większą ilością basu (ale też bez przesady).

 

Co do MEE posiadałem kiedyś dwie pary dokanałowych od nich i były całkiem dobre, z chęcią wypróbowałbym BT, ale gdzie można je dostać ?

 

MEE Matrix 2 widzę, że tylko import z USA ? (A przy tym też dość wysoka cena)

 

MEE Wave są on-ear, a wolałbym over-ear.

 

Znalazłem MEE Rumble i MEE Venture dostępne bez potrzeby importowania z usa, są sporo tańsze, czy to byłby dobry zakup ?

 

Muzyki słucham na Samsungu galaxy S4 (planuję zmiane na LG V10) i przez kabel na Sandisku Sansa clip zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inna opcja jest zakup Ausdom M05 - to te same sluchawki co MEE Matrix 2 tyle ze tansze i bardziej dostepne

 

To nie te same słuchawki tylko podróbka Matrixów i to pierwszej generacji. Jedyne co jest podobne to wygląd zewnętrzny, w środku tanie komponenty. Ausdom specjalizuje się w podrabianiu znanych marek, jednak tylko z wyglądu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Inna opcja jest zakup Ausdom M05 - to te same sluchawki co MEE Matrix 2 tyle ze tansze i bardziej dostepne

To nie te same słuchawki tylko podróbka Matrixów i to pierwszej generacji. Jedyne co jest podobne to wygląd zewnętrzny, w środku tanie komponenty. Ausdom specjalizuje się w podrabianiu znanych marek, jednak tylko z wyglądu ;)

Nie wiem w czym sie specjalizuje Ausdom ale słyszałem obie pary i brzmią identycznie. A co do tego ze tylko u nas upierają sie ze to takie same słuchawki - polecam lekturę innerfidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jesteś jedyną osobą u nas, która je bezpośrednio porównała i stwierdziła, że grają tak samo - kilka osób je miało i wnioski były zgoła przeciwne (Ausdomy uchodzą za bardziej basowe oraz z mniejszą sceną i szczegółowością).

Ale w końcu przetworniki i elektronika są inne, więc co najwyżej mogłyby grać w sposób zbliżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Inna opcja jest zakup Ausdom M05 - to te same sluchawki co MEE Matrix 2 tyle ze tansze i bardziej dostepne

To nie te same słuchawki tylko podróbka Matrixów i to pierwszej generacji. Jedyne co jest podobne to wygląd zewnętrzny, w środku tanie komponenty. Ausdom specjalizuje się w podrabianiu znanych marek, jednak tylko z wyglądu ;)

 

Nie wiem w czym sie specjalizuje Ausdom ale słyszałem obie pary i brzmią identycznie. A co do tego ze tylko u nas upierają sie ze to takie same słuchawki - polecam lekturę innerfidelity

 

To pozwole sobie wyjaśnić. Ausdom podrabia znane marki z wyglądu, najczęściej starszych generacji jak np. matrixy gen1 ale zdarzają sie też w ich kolekcji sony, beats etc. Ich produkty są regularnie banowane na portalach poza chinami jednak jest to nie równa walka niestety. Przykładowo amazon każdego dnia zdejmuje ich produkty.

Co do porównania to jestem pewien, że to zupełnie inne brzmienie jednak trzeba mieć też na uwadze, że dwie pary ausdom mogę też zupełnie inaczej zagrać w zależności od rzutu ;)

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności