Skocz do zawartości

Sprawdzone, dość głębokie pady 11cm (większe niż HM 5)


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Znam takie - pady by MrSpeakers (Dog Pady... Alpha Pady to już trochę za wysokie), ale one trochę kosztują... tańsza (z pseudo-skóry) alternatywa? Oryginalnych padów ATH nie polecam, bo w stosunku do ceny bardzo szybko się sypią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc oryginalne pady ATH? Bo przykładowo pady od L3000 wspominam bardzo, ale to bardzo miło - jedne z lepszych padów, jakie miałem w rękach, a to przecież oryginalne ATH :) O ile dobrze kojarzę, to chyba nawet na W1000X się nimi bawiłem. Tak to jeszcze J$ coś działał w temacie dobrych padów - ale też zapłacisz, jak za wszystko co porządne i nie rąbane maszynowo w chinach bez kontroli. A jak chcesz tanio to trzeba wkładu własnego - przykładowo zabawy z padami od sony XB.

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc oryginalne pady ATH?

Stock ATH-A700X, stock od ATH-W1000X.

 

Zależy mi głównie na tym, żeby kosztowały niedużo i pasowały z biegu :F

Te od L3000 ładnie wyglądają, ale dostępnych nie widzę oraz jaka była ich cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak duże, głębokie i solidne są prawie nie do znalezienia w kwotach poniżej 100pln :/.

Od siebie dodam tylko, że eBayowe odpowiedniki do A500X i rodzinki mniej więcej w połowie przypadków się na takowe odpowiedniki nie nadają, zazwyczaj przez nie trzymanie średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co masz na myśli pisząc oryginalne pady ATH?

Stock ATH-A700X, stock od ATH-W1000X.

 

Zależy mi głównie na tym, żeby kosztowały niedużo i pasowały z biegu :F

Te od L3000 ładnie wyglądają, ale dostępnych nie widzę oraz jaka była ich cena.

 

Zacznij szukać szewca :D Chociaż i tu nie mam pewności co do ceny ^^

 

Jak chodzi o L3000 to ogólnie ciężko znaleźć, bo to była limitowana edycja Audio-Technika i pewnie dlatego te pady są dobre i w cenie, i w jakości :D Trzeba szperać po sieci.

 

Przejrzyj jeszcze te J$, o których wspominałem - kiedyś było tego trochę do wyboru, nie wiem co obecnie mają w ofercie. Ale też nie ma co liczyć na atrakcyjną cenę.

 

Jeszcze pady od DX1000 (mało osób zna te słuchawki zapewne, więc może MarkL mod coś prędzej będzie mówił, bo z tego co się orientuje to podobne pady) - na jednej stronce je znalazłem, jednak w przypadku tych padów nie jestem pewny ani rozmiaru, ani o jakości wiele nie powiem, bo nie miałem ich w rękach. Dawno temu na DX1000 chorowałem, jednak nie doszło do zakupu finalnie - zbyt różnorodne opinie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają :) , na pewno przyjemniejsze niż skórkowe pady od EVO, które średnicą od biedy by pasowały.

 

A może od AKG K550? Chyba jakoś kosmicznie dużo nie kosztują, a mają fajną opcję podłożenia pod gąbkę dodatkowej warstwy - można np lekko kątowe zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kupiłem ATH-A700tki i też rozglądam się za padami. Ciekawe jest, że wszystkie odpowiedniki na eBayu chwalą się kompatybilnością i jednocześnie średnicą 105mm. Natomiast jak bym nie mierzył na słuchawkach, wychodzi najmniej 110mm :wacko: . Może ja nie umiem mierzyć, nie wiem. Kiedyś kupiłem takie zamienniki, wsadziłem na ATH-A500 i faktycznie, za małe cholery.

Te co Crysis podrzuciłeś akurat mają listing 11cm i chyba są najlepszą faktycznie opcją.

 

@Perul ATH mają zgrubienie na muszli tam, gdzie się kołnierz pada zakłada, więc K550 mogą się nie nadać, niestety.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności