Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phiaton PS202NC


Rekomendowane odpowiedzi

Odkurzam zaległości w odsłuchach i wpadły mi w ręce Phiatony model PS 202 NC.

Po krótkim obcowaniu z nimi postanowiłem napisać kilka słów.

NC - noise cancelling działa jak trzeba. Przy dobrze zaaplikowanych słuchawkach praktycznie nic do mnie nie docierało oprócz bardzo głośnych pojedynczych dźwięków. Nadmienię, że sama słuchawka to konstrukcja jak w modelu MS200 czyli taka hybryda niby doki niby pchełki. W MS200 tłumienie było średnie tu przez NC jest naprawdę dobre.

Brzmienie rewelacja, lepsze niż w MS200! Trochę podobne do tego z Vsonic VSD GR07 Classic ale lepiej kontrolowane i bardziej wysublimowane.

Nie wiem czy to moje dobre samopoczucie wpływa na moją ocenę czy starość, dlatego chętnie udostępnię komuś z forum słuchawki na testy. Najlepiej z Łodzi :( (wysyłka)

 

PS202nc-1.jpgPS202nc-2.jpgPS202nc-3.jpgPS202nc-spec1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

W tym tygodniu będziemy ten model rozsyłać na sklepy więc będzie można samemu przetestować.

Ten i kilka nowych modeli wybraliśmy po zapoznaniu się z produktem i ceną. Możecie więc być pewni dobrego zakupu.

 

Tutaj link to PS 202 NC, jedna z niewielu i być może najlepsza propozycja w tej kategorii i w tej cenie. Zachęcamy. W końcu lato - okres wyjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam zaległości w odsłuchach i wpadły mi w ręce Phiatony model PS 202 NC.

Po krótkim obcowaniu z nimi postanowiłem napisać kilka słów.

NC - noise cancelling działa jak trzeba. Przy dobrze zaaplikowanych słuchawkach praktycznie nic do mnie nie docierało oprócz bardzo głośnych pojedynczych dźwięków. Nadmienię, że sama słuchawka to konstrukcja jak w modelu MS200 czyli taka hybryda niby doki niby pchełki. W MS200 tłumienie było średnie tu przez NC jest naprawdę dobre.

Brzmienie rewelacja, lepsze niż w MS200! Trochę podobne do tego z Vsonic VSD GR07 Classic ale lepiej kontrolowane i bardziej wysublimowane.

Nie wiem czy to moje dobre samopoczucie wpływa na moją ocenę czy starość, dlatego chętnie udostępnię komuś z forum słuchawki na testy. Najlepiej z Łodzi :( (wysyłka)

 

attachicon.gifPS202nc-1.jpgattachicon.gifPS202nc-2.jpgattachicon.gifPS202nc-3.jpgattachicon.gifPS202nc-spec1.jpg

Proszę zwrócić uwagę na ostatnie zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem :) Byłem wczoraj w warszawskim sklepie i faktycznie słuchawki rewelacja. Cena nie taka zła, szczególnie, że dostałem mały rabacik jako stały klient.

 

Izolacja extra, w sumie na tym mi najbardziej zależało ze względu na wakacyjne voyage. Ale dźwięk też bardzo dobry. Nie wiem czy nie będą to moje głowne słuchawki ogólnego zastosowania.

 

Warto sprawdzić, chociaż spokojnie można kupować w ciemno. Kolega, który ma Audio-Technica ANC33 ANC stwierdZił , że Phiatony dużo lepsze pod każdym względem.

 

A cena obydwu modeli chyba zbliżona w MP3store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności